Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
02. Október , 2024, 01:23:26
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Intarzie/maľby na hmatník  (Prečítané 1292 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« kedy: 27. Február , 2008, 14:42:04 »

tak ma napadlo že či sa dá na hmatník dať niečo nové... napr niečo nakresliť alebo namaľovať alebo dať nejaké iné intarzie, či existujú nejaké také farby, ktoré mu neublížia a nezídu dole... lebo by sa mi páčilo také niečo si pridať na gitarku Žmurk
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 27. Február , 2008, 22:15:08 »

tak ma napadlo že či sa dá na hmatník dať niečo nové... napr niečo nakresliť alebo namaľovať alebo dať nejaké iné intarzie, či existujú nejaké také farby, ktoré mu neublížia a nezídu dole... lebo by sa mi páčilo také niečo si pridať na gitarku Žmurk

Dat sa da, aj nova intarzia, len je s tym kopec roboty, nie je to jednoducha zalezistost a aj to vcelku dost stoji... Otazne je aj co mas teraz na hmatniku.
Zaznamenané
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #2 kedy: 28. Február , 2008, 16:27:03 »

no teraz mám klasické bodky ale nechcem si dať napr zuby alebo štvorčeky ale skôr niečo namaľovať alebo niečo také ako napr Vai ale nie presne také alebo ani podobné...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #3 kedy: 01. Marec , 2008, 13:27:36 »

lidi mna by zaujimali intarzie na gitaru... predstavujem si to tak, ze na mojej ciernej sg budu linky ktore by mali zobrazovat zrod venuse z drakow  Beeee brat je maliar a vravi ze by take nieco vedel spravit... nevieme ale presne aka metoda by bola najvhodnejsia... existuje taka jemna bruska cosi ako zubarska vrtacka tak sme rozmyslali ze by sme nou vyvrtali tie linky do laku a nasledne do nich takou restauratorskou spachtlou vliali farbu... aky sposob by ste volili vy?
Zaznamenané
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #4 kedy: 09. Marec , 2008, 17:45:30 »

lidi mna by zaujimali intarzie na gitaru... predstavujem si to tak, ze na mojej ciernej sg budu linky ktore by mali zobrazovat zrod venuse z drakow  Beeee brat je maliar a vravi ze by take nieco vedel spravit... nevieme ale presne aka metoda by bola najvhodnejsia... existuje taka jemna bruska cosi ako zubarska vrtacka tak sme rozmyslali ze by sme nou vyvrtali tie linky do laku a nasledne do nich takou restauratorskou spachtlou vliali farbu... aky sposob by ste volili vy?
Dobry napad  ale ked je podklad cierny tu farbu by som tam nedaval.neviem ovsem z akeho materialu je gitara stacilo by to potom navoskovat. A ked farbu tak nitrocelulozovu,aby sa to dalo potom prelestit do roviny ovsem hlbka tej intarzie musi byt co najmensia alebo  to musis robit po malych vrstvach.Trpezlivost ruze prinasa.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.