Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Október , 2024, 23:42:17
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: nadmerne cistenie  (Prečítané 4624 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #15 kedy: 12. Júl , 2007, 22:20:29 »

tak to by som vrazdil hlava nehlava Neser ma! Bacha na vec kamo! Si píš!!! To co bolo? červená-von Fuuha zíram
Zaznamenané

AETHERON.SK
Samuelo
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #16 kedy: 12. Júl , 2007, 22:21:51 »

Pocujes lacrosse preto necist ha ha ha Bavím sa skvele ,,, nie cundo vazne to muselo byt hrozne,,, pana taku gitaru? a co to bolo vlastne za kusok?
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #17 kedy: 13. Júl , 2007, 09:57:01 »

Asi v roku 91 som si doniesol do barovej kapely krasny hand made od Milosa Klasa.Bol to taky nadherne vyzerajuci a hrajuci kus,ze kapela ubytovana na izbe  mi nedovolila v noci zhasnut svetlo,aby sa na nu dalo pred spanim pozerat.Cistil som ju a lestil ako blazon prakticky stale a ked mi do nej mafiani na ksefte zahryzli(vraj ci je prava),letel som hned 300km do Blavy tie otlacene zuby retusovat.Milos ma od toho odhovaral,ze je to aspon poriadny bigbeat,ale ja som sa nepoucil.Dalej som blbol na kvadrat a pucoval.Az raz po pauze,vracajuc sa z hajzlika,uz z dialky mi ten moj nastroj pripominal headless.A neblahe tusenie sa potvrdilo po prichode blizsie.Partia nadrbanych Madarov podla ocitych svedkov vyvalila na tu nalestenu gitaru 50kg vaziaci reprobox Solton.Napriek niekolkym opravam uz to nikdy nebolo ono a isla z  domu prec.Odvtedy nelestim.
  a co to ma s lestenim..aha cize kebyze ju nepucujes tak na nu nepadne...jasne..dobreeee Som frajer Žmurk Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Samuelo
nováčik
*
Príspevkov: 27



« Odpoveď #18 kedy: 14. Júl , 2007, 23:18:46 »

Pocuj tak ci tak ta to prestane bavit odbocim trocha od toho ze je to gitarove forum, pocuj som rybar a bvasnivy dokonca sportovy muskarim a ked som si kupil palicku proste krasa aj stala krasna rychla akcia lahka ako pierko len 90 g  Zdravíčko a proste kazdy den kazdy som sa o nu staral az pokym ma to prestalo bavit je uplne zbytocne cistit gitaru tak casto urcite usetris jednak financne a jednak casovo  Na zdravie!
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #19 kedy: 12. August , 2007, 10:38:15 »

Ked ta to megalomanske cistenie neprestane bavit do konca leta, tak radsej vyhladaj odbornu pomoc.      ha ha ha
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #20 kedy: 12. August , 2007, 18:28:55 »

namiesto cistenia na nu hraj Žmurk
Zaznamenané

I hate commercion
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #21 kedy: 19. August , 2007, 15:00:23 »

ja ked sa o nieco prehnane staram tak sa mi to vzdy poserie  ha ha ha  tak to bolo aj zmojou predoslou gitarou  ?§!. Bavím sa skvele
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #22 kedy: 03. Marec , 2008, 19:48:05 »

no po nejakom case mozem spokojne povedat ze na gitaru pekne serem..kazdy mesiac urobim generalku..ze poriadne vicistim a dotiahnem sroby..inac nic..len struny po hrani ha ha ha
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #23 kedy: 03. Marec , 2008, 19:50:47 »

dobre robis - naco sa s tym jebat
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #24 kedy: 03. Marec , 2008, 19:55:29 »

dobre robis - naco sa s tym jebat
Na zdravie!..radsej nech je pekna vintage... Som frajer
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #25 kedy: 03. Marec , 2008, 21:20:55 »

no po nejakom case mozem spokojne povedat ze na gitaru pekne serem..kazdy mesiac urobim generalku..ze poriadne vicistim a dotiahnem sroby..inac nic..len struny po hrani ha ha ha
a dufam, ze po neakom case si uvedomis aj ine hluposti co si tu popisal a tiez sa na nich zasmejes  Na zdravie!
Zaznamenané

FALLGRAPP
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 23 otázok.