Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 12:08:47
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gibson Explorer / ZW Les Paul  (Prečítané 5051 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
karmopolis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95


« kedy: 28. Október , 2015, 15:29:09 »

Nazdar,

Nejaky cas som sa nezaujimal  a dnes som zistil ze neviem najst na Slovensku alebo v Cechach GIBSON Explorer alebo GIBSON LP Zakk Wylde seriu (nove, v obchode). Vsade na mna skacu len Epiphone. Na muzikeri maju tu ZW ze spominame. Moja otazka znie: Neviem hladat? Alebo akoze prestali vyrabat a uz ich nedostat pod znackou Gibson, ale len Epiphone (ak si spominam epiphone boli nizsie rady od G)? Ocenim any additional information.

Dakujem pekne.

PS. Neexistuje hlupa otazka, len hlupa odpoved  Zdravíčko
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #1 kedy: 28. Október , 2015, 16:07:03 »

No zakk uz nehra na gibson ale ma vlastnu znacku gitar wylde audio. predpokladam ze tie gibsony pri cene cca 5000e nemali na sklade takze zohnat gibson bude takze. Tych epiphonov predavali radovo ovela viac tym padom je ich aj podstatne viac naskladnenych v kadejakych europskych skladoch tym padom su stale dostupne

ako je to s explorermi neviem.
« Posledná zmena: 28. Október , 2015, 16:07:28 od glamrocker » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2 kedy: 28. Október , 2015, 16:08:07 »

Zaznamenané

karmopolis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95


« Odpoveď #3 kedy: 29. Október , 2015, 08:12:21 »

Hej s tym Wylde audio som oboznameny.. aj pozeram tu stranku uz dlhsie ale stale neni spustena.. som na tie gitary celkom zvedavy.

Mne sa tak mari ze ti Gibsony boli nejaka speci rada ZW ktora stala 5000e (asi ju osobne ohmatal a vytrusil na nu bradu) a potom bola aj nejaka normalnejsia (ale stale Gibson) ktora isla okolo 1200- 1300 e.. a potom ta Epiphone.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #4 kedy: 29. Október , 2015, 08:15:28 »

Hej s tym Wylde audio som oboznameny.. aj pozeram tu stranku uz dlhsie ale stale neni spustena.. som na tie gitary celkom zvedavy.

Mne sa tak mari ze ti Gibsony boli nejaka speci rada ZW ktora stala 5000e (asi ju osobne ohmatal a vytrusil na nu bradu) a potom bola aj nejaka normalnejsia (ale stale Gibson) ktora isla okolo 1200- 1300 e.. a potom ta Epiphone.
1200 - 1300e za ZW Gibson? To asi nebolo na SVK, ze?
Zaznamenané

glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #5 kedy: 29. Október , 2015, 08:32:57 »

Hej s tym Wylde audio som oboznameny.. aj pozeram tu stranku uz dlhsie ale stale neni spustena.. som na tie gitary celkom zvedavy.

Mne sa tak mari ze ti Gibsony boli nejaka speci rada ZW ktora stala 5000e (asi ju osobne ohmatal a vytrusil na nu bradu) a potom bola aj nejaka normalnejsia (ale stale Gibson) ktora isla okolo 1200- 1300 e.. a potom ta Epiphone.

praveze to bolo naopak ten normalny rad gibsonu na ktory hral on stal 5000, potom bola nejaka bfg seria ta bola lacnejsia ale nerobil to custom shop ale gibson usa a bol to vpodstate americky low end model
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6 kedy: 29. Október , 2015, 09:19:51 »

Pokial sa nemylim, on hral na nejakom Custome z konca 70s/zaciatku 80s javorovym krkom. Za slusne peniaze taky zozenies s pomenenymi vecami, capnes tam jeho silne snimace a mas to aspon autentickejsie, akurat bez tej krasnej farebnej upravy. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #7 kedy: 29. Október , 2015, 09:41:05 »

Pokial sa nemylim, on hral na nejakom Custome z konca 70s/zaciatku 80s javorovym krkom. Za slusne peniaze taky zozenies s pomenenymi vecami, capnes tam jeho silne snimace a mas to aspon autentickejsie, akurat bez tej krasnej farebnej upravy. :)

ved ta farebna uprava je na tej gitare najdolezitejsia  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #8 kedy: 29. Október , 2015, 11:04:32 »

robili jeho signovany custom shop co boli tie nekrestansky drahe Gibsony, ale ako progac pisal, bol to obycajny prachsprosty LP Custom s javorovym krkom. Robili chvilu aj ZW sign v serii BFG, co boli take lowendy bez laku ci co..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #9 kedy: 29. Október , 2015, 11:38:13 »

robili jeho signovany custom shop co boli tie nekrestansky drahe Gibsony, ale ako progac pisal, bol to obycajny prachsprosty LP Custom s javorovym krkom.

Ja by som sa vobec nedivil, ak by tam ten javorovy krk ani vobec nebol, ale klasicky mahagonovy.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #10 kedy: 29. Október , 2015, 11:59:17 »

ten krk nebol lakovany, takze urcite javorovy. Inak sa da kupit za relativne normalne peniaze ten signature les paul, nebude tam az taky rozdiel v cene oproti tomu kupit si povodny a menit v nom veci

http://www.mercatinomusicale.com/mm/a_gibson-custom-shop-les-paul-zakk-wylde-bullseye-2010-nuova_id3889340.html

2400 eur
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #11 kedy: 29. Október , 2015, 12:12:23 »

ten krk nebol lakovany, takze urcite javorovy. Inak sa da kupit za relativne normalne peniaze ten signature les paul, nebude tam az taky rozdiel v cene oproti tomu kupit si povodny a menit v nom veci

http://www.mercatinomusicale.com/mm/a_gibson-custom-shop-les-paul-zakk-wylde-bullseye-2010-nuova_id3889340.html

2400 eur

Tak ano, len uz vidim niekoho ako si na blind kupi gitaru od nejakeho Taliana takto. To len blazon ako ja. Bavím sa skvele Na tej stranke je inak dost podvodnikov tiez.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #12 kedy: 29. Október , 2015, 12:18:21 »

to som dal od brucha, ale v EU sa da kupit v rozmedzi 2300 - 2800 ak sa clovek posnazi. Co znie o dost dostupnejsie ako 5000 eur :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #13 kedy: 29. Október , 2015, 12:28:00 »

to som dal od brucha, ale v EU sa da kupit v rozmedzi 2300 - 2800 ak sa clovek posnazi. Co znie o dost dostupnejsie ako 5000 eur :)

Tak iste, urcite su uz podstatne lacnejsie, ved kto by si taku gitaru za take prachy realne kupil, ze. Bavím sa skvele

Dnes sa skratka oplati kupovat uz aj v EU.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #14 kedy: 29. Október , 2015, 12:30:52 »

inak gibson zmenil ten vzor pred par rokmi, aj na drahych gitarach (tie kruhy su kusok inak rozvrstvene) tak ak chces autenticky vyzerajucu gitaru, treba si to nastudovat a pohladat spravny model
Zaznamenané
karmopolis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95


« Odpoveď #15 kedy: 29. Október , 2015, 12:34:13 »

dakujem pekne za info.

A vie niekto nieco o tych Gibson Explorer-och ??

dik
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #16 kedy: 29. Október , 2015, 12:36:37 »

povodny vzor



aktualny vzor

Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #17 kedy: 29. Október , 2015, 12:40:13 »

dakujem pekne za info.

A vie niekto nieco o tych Gibson Explorer-och ??

dik

bezny produkcny model explorer sa kazdy rok kusok meni, myslim ze ten najkasickejsi sa oznacuje ako 76 reissue (velky pickguard, palisander hmatnik), vobec neviem ci je v aktualnom modelovom rade. Raz to volaju x-plorer, potom explorer pro ktory je mensi atd.
Ak chces origo explorer s velkou hlavou, kup si nejaky z 80tych rokov, to bude za malo penazi super gitara. Tie novsie maju vizualne uzsiu hlavu
Zaznamenané
karmopolis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95


« Odpoveď #18 kedy: 24. Jún , 2016, 08:56:04 »

Sevas,

Neviem ci viete, ale Wylde Audio sa uz da zohnat aj v EU - resp na thomann-e.

http://www.thomann.de/cz/wylde_audio.html?ref=search_prv_0_2

krasnych 1400 e.

Ak by nahodou mal niekto moznost si na tych les paul-och zahrat, ocenil by som recenziu :) Na zdravie!
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #19 kedy: 24. Jún , 2016, 09:17:43 »

 su to bezne Schecter gitary s designom ZW. Takto ti bude hrat kazdy LP STUDIO ci FLYING s EMG 58/81. Mozno trochu lepsie. jediny rozdiel je javorovy krk, ktory v kombinacii s ebenom a 81tkou pri kobyle je pre mna az moc treble...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #20 kedy: 24. Jún , 2016, 09:40:35 »

to su otrasne gitary fakt bez vkusu ten wylde..
Zaznamenané

Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.097 sekund, 22 otázok.