Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 13:42:21
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gonda  (Prečítané 12605 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #15 kedy: 10. Marec , 2016, 11:26:40 »

Poznal som  jedneho takeho podobneho gondu ,ktory predaval svoje nastroje za nekrestansku cenu a stali za picu.Nastastie tato doba  zkoncila a dnes sa o jeho dvere neobtrie ani pes.Asi si to zasluzil.
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 03. Júl , 2016, 17:08:15 »

Pišta Gonda s Vyškoviec nad Ipľom - to bola kedysi pred 20 rokmi moja nočná mora ako píše Robo. Problém bol, že pán výrobca bol pôvodom strojár a pre drevo asi nemal cit. Robil gitary s priebežným krkom, čo asi nie je len tak. Treba tú technológiu zvládnuť. Nemal dobré suché drevo. Nevedel to poriadne prebrúsiť. Tiež robil lakované hmatníky, čo bolo o ničom, nakoľko lak bol mäkký. Keďže som mal malý rozpočet - ak študent - tak ošidil aj mechaniku a elektriku. Floyd nedržal ladenie, nebol dostatočne zapustený, proste hrôza. Snímače DS -či ako sa to volalo - niečo otrasné. Všetko to chytalo hrdzu - lacné šmejdy z Číny.
Navyše som ľavák. Ale aj tak sa mi tú gitaru podarilo predať. Novému majiteľovi ju ukradli cigáni - čo bolo šťastie - lebo by sa chlapec zbláznil z tej gitarky. Poisťovňa mu to preplatila. Takže to nakoniec nedopadlo najhoršie.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #17 kedy: 03. Júl , 2016, 19:46:41 »

ale ked si ju 1x doniesol, vyzerala suprovo, lepsie ako Kramer  Na zdravie!
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 04. Júl , 2016, 11:59:02 »

To máš pravdu. Vyzerala veľmi pekne, mala červený priesvitný lak, bolo vidieť štruktúru dreva. Malo to Floyd Rose, 2 HB, 1 SC snímače. My čo sme predtým videli tak IRISku a ja čo som mal otočenú pravácku DIAMANTku sme boli v siedmom nebi. Aj sa na tom hralo dobre a ladila - kým sa nepákovalo, čo na začiatku NIE. Ale potom som začal jazdiť po koncertoch z kamarátom a nechal som ju pár krát v aute v lete. Hmatník sa skrútil do vrtule, takže to nevedel nik už vyrovnať. Ak keď som začal používať tremolo, tak som len ladil a ladil. Nakoniec som ho zablokoval a páku zhodil. Lenže medzitým tremolo chytilo riadnu líšku. Gonda mi poradil, že utrieť olejom a handrou. Tak som mohol takú gitaru kašľať. A tie snímače brumeli a skreslovali.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #19 kedy: 04. Júl , 2016, 12:57:27 »

proste pan gitarar  ha ha ha ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.