Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Apríl , 2024, 21:04:57
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pearl Les Paul hodnota  (Prečítané 1341 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« kedy: 03. December , 2015, 09:38:21 »

zdravím vás  :)

Potreboval by som poradiť od znalcov tu na fóre.
Kamarát predáva Les Paul Custom od firmy Pearl, je to japonec, vraj z late 70s.
Mám dokonca dojem, že tá gitara bola svojho času kúpená od niekoho z fóra ale možno sa mi to len marí - cca 8 rokov dozadu.
Je v čiernej farbe, snímače sú originálne jako aj HW a má chybku - bola puknutá hlava, ale je to dost profi opravené a gitara ladí ok. Má lepený krk.

Teraz rozpredáva výbavu a otázka je kolko je za to adekvátne pýtať?

vopred dik
« Posledná zmena: 03. December , 2015, 09:38:52 od Gazda » Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 03. December , 2015, 09:53:52 »

Rasto tu mal taku, mozno to je od neho. Co sa ceny tyka, tieto moc vysoko nikdy nesli, tak 5 kil asi, s prasknutou hlavou mozno ani tolko nie.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #2 kedy: 03. December , 2015, 10:48:53 »

Na ebay chodia cca za 300€ taketo Pearly
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 03. December , 2015, 16:01:34 »

Pearl vyrabal aj picoviny, aj velmi slusne kopie. medzi ludmi moc zname nie su, takze ceny byvavaju v aukciach nizucke, aj za tie kvalitne modely.

ja som mal tu najlepsiu verziu, co robili, zdobenim a bindingami to bol akoze Custom, len HW v striebre a samozrejme palisander hmatnik. povodne snimace boli p*čovina, povodny HW fungoval aj po 30 rokoch.

spominana gitara po mne asi nebude.

ceny som dlho nesledoval, ale asi to bude tak, ako pise asdfg. kedze je ich malo, tazko sa hlada nejaky referfencny priemer.

ak je to ozaj ten ich vysoky model, tak sa to da iba odporucit.

hlava bola ako prasknuta ? oni mali totiz na rozdiel od Gibsonu a tych znamejsich japoncov hlavu dolepovanu ako dalsi kus dreva, tak ako byvaju dolepovane bezne superstraty. cize pri havarii by nemali lietat triesky, skorej sa zlomit ten lepeny spoj a nasledna oprava moze byt absolutne neviditelna a bezzavadna...
Zaznamenané
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #4 kedy: 04. December , 2015, 14:02:34 »

Vďaka za reakcie.
Čoskoro by mali prísť fotky tak to sem potom hodím na identifikáciu  Na zdravie!
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 22 otázok.