Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 21:18:57
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Driver na Win 10 - Line 6 UX 2  (Prečítané 8801 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bedo
nováčik
*
Príspevkov: 8


« kedy: 11. December , 2015, 22:01:21 »

Caute muzikanti ,
  mam jeden dotaz ci sa vobec niekto stretol s takymto problemom. Kupil som si novu zvukovu kartu LINE 6 UX2 ,podla chvalenia recenzii vraj vyborny kusok na nahravanie,ale moj windows 10 mi ju absolutne nerozpoznalo. Instalacne cd samozrejme prebehlo bez chyby. Na nete som nikde na to driver nenasiel. Ostatne Win mi s tym komunikuju. Vie mi niekto poradit lde stiahnem na to driver? Ani samotny LINE 6 to nema na stranke  Smútim Vopred dakujem za pozitivne odpovede.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 12. December , 2015, 12:08:26 »

tak zrejme nie je este driver na win 10 napisany takze dovtedy smola zial asi.. vacsinou vyrobca udava s akymi operacakmi su jeho HW/SW kompatibilne prave z tohto dovodu..
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #2 kedy: 13. December , 2015, 12:16:04 »

čo som prebehol fóra, tak line6 nevydalo win 10 driver. A otázne je či sa tak vôbec ešte niekedy stane keďže win 10 tu už je nejaký ten piatok.
Narýchlo čo som prečítal tak to viacerí vraj rozbehali (buď nastaviť kompatibilitu na win 8.1, alebo zmeniť nastavenia na ovládacom panely na 16 bit 48000 dvd quality). Alebo potom už len downgrade winu
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #3 kedy: 13. December , 2015, 12:26:06 »

Na novy system pre mac urobili driver asi po mesiaci, informovali ze treba pockat s updatom aby slapala zvukovka. Teraz som updatol a vsetko ide ako ma.
« Posledná zmena: 13. December , 2015, 12:27:18 od Krtko » Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.