Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Apríl , 2024, 05:31:14
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Radim Hladík/Modrý Efekt a blaboly o progrocku  (Prečítané 56185 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #195 kedy: 13. Január , 2012, 10:02:24 »

a naco je to dobre, vediet ohranicit urcitu mnozina s podobnymi/rovnakymi atributmi ? to je akoze nejaka barlicka ? ze niekto nevie posudit, co je kapela zac, tak ju strci do skatulky a na zaklade toho ju potom iba porovnava s dalsimi kapelami v tej skatulke ? ci ?

Na zakladnu orientaciu to je dobre. Ak nepoznam nejaku kapelu a niekto mi o nej povie, ze je to symf. rock, tak viem, ze mozno pojde o klon trebars Genesis alebo Yes. Pokial mam naladu na nieco ine, nemusim ju ani pocuvat.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #196 kedy: 13. Január , 2012, 10:18:11 »

Na zakladnu orientaciu to je dobre. Ak nepoznam nejaku kapelu a niekto mi o nej povie, ze je to symf. rock, tak viem, ze mozno pojde o klon trebars Genesis alebo Yes. Pokial mam naladu na nieco ine, nemusim ju ani pocuvat.  Bavím sa skvele

cim presnejsie mi niekto strci nejaku kapelu do konkretnej skatulky, tym mensi zaujem o tu kapelu u mna vyvola  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #197 kedy: 13. Január , 2012, 10:53:08 »

cim presnejsie mi niekto strci nejaku kapelu do konkretnej skatulky, tym mensi zaujem o tu kapelu u mna vyvola  Žmurk

Pozri, tu mas 4 veci a kazda spada pod akoze progrock:






Tak sam uznas, ze aspon do nejakej podskatulky ked sa zaradia, je to fajn.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #198 kedy: 13. Január , 2012, 10:58:02 »

ten tangerine dream znie rovnako ako klaus schulze:) alebo naopak teda.
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #199 kedy: 13. Január , 2012, 11:02:18 »

a naco je to dobre, vediet ohranicit urcitu mnozina s podobnymi/rovnakymi atributmi ? to je akoze nejaka barlicka ? ze niekto nevie posudit, co je kapela zac, tak ju strci do skatulky a na zaklade toho ju potom iba porovnava s dalsimi kapelami v tej skatulke ? ci ?

Pretoze nemas cas si ani vypocut dva prog rockove albumy co ti poslal progi...uz vidim ako by sa ludia prehrabovali v tonach hudby ktora by bola definovana ako HUDBA..po prvych patnastich emo-punkovych kapelach by si to vzdal a isiel sa venovat niecomu co ta naozaj bavi..napriklad..ja neviem..hrnciarskemu kruhu :-)

ked mi niekto da do ruky kapelu tak sa opytam - co to je? a na co sa to podoba?
ked mi povie je to super je to uplna bomba, vychadza to z blink182, tak je jasne ze si to nepustim a usetril som prave 40 minut svojho zivota...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #200 kedy: 13. Január , 2012, 11:20:55 »

 ha ha ha sam by som to lepsie nenapisal
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #201 kedy: 13. Január , 2012, 11:54:49 »

ten tangerine dream znie rovnako ako klaus schulze:) alebo naopak teda.

pochopitelne, bola to jedna velka mafia okolo krautrocku
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #202 kedy: 13. Január , 2012, 12:39:06 »

Pretoze nemas cas si ani vypocut dva prog rockove albumy co ti poslal progi...uz vidim ako by sa ludia prehrabovali v tonach hudby ktora by bola definovana ako HUDBA..po prvych patnastich emo-punkovych kapelach by si to vzdal a isiel sa venovat niecomu co ta naozaj bavi..napriklad..ja neviem..hrnciarskemu kruhu :-)

ked mi niekto da do ruky kapelu tak sa opytam - co to je? a na co sa to podoba?
ked mi povie je to super je to uplna bomba, vychadza to z blink182, tak je jasne ze si to nepustim a usetril som prave 40 minut svojho zivota...

som myslel, ze si so mnou  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #203 kedy: 13. Január , 2012, 12:53:42 »

som myslel, ze si so mnou  Bacha na vec kamo!

Ja vzdy, ved aj teraz sa ti len snazim zvysit kvalitu zivota :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #204 kedy: 13. Január , 2012, 13:53:59 »

som myslel, ze si so mnou  Bacha na vec kamo!

Alea iacta est. Bavím sa skvele

Ale naozaj Rasto. Ja tiez tie skatulky nejako moc nemusim, ale to je to iste ako keby sa na letisku vsetky turnikety volali Gate, kam by si isiel na let 125885 smer Brusel ?  Na zdravie! Bavím sa skvele By si na letisko musel prist o 4 rano a obehat vsetkych 100 gateov na Stanstade, aby si sa zo svetelnej tabule dozvedel, ktorym smerom.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #205 kedy: 13. Január , 2012, 14:18:48 »

prestante sa uz babrat v tom progu bo mi ho zhnusite nadobro ..

treba sa rozptylit do inych tem bo sa tu akosi zacinaju roztahovat basaci . najprv session . a teraz si skrabkaju chrbty ze ake maju paradne masiny a neviem co este Neviem
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #206 kedy: 14. Január , 2012, 01:28:47 »

prestante sa uz babrat v tom progu bo mi ho zhnusite nadobro ..

treba sa rozptylit do inych tem bo sa tu akosi zacinaju roztahovat basaci . najprv session . a teraz si skrabkaju chrbty ze ake maju paradne masiny a neviem co este Neviem

A odrazu tu zacina nejak casto prispievat nejaky vydrbany klavesak Si píš!!! :-D :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #207 kedy: 25. Január , 2012, 12:53:59 »

keby chcel niekto vidiet stareho Hladika solojuceho za hlavou:
cca od 6:00

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #208 kedy: 25. Január , 2012, 13:09:13 »

keby chcel niekto vidiet stareho Hladika solojuceho za hlavou:
...

radsej nie  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #209 kedy: 25. Január , 2012, 13:16:01 »

Presne tento typ stareckeho bluesovania mi neuveritelne lezie na nervy.  Bleee A este ta anglina s ceskym prizvukom...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.