Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
10. Jún , 2024, 03:10:23
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Radim Hladík/Modrý Efekt a blaboly o progrocku  (Prečítané 56794 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #105 kedy: 29. Apríl , 2009, 13:56:02 »

ja som bol teraz tu v Cesku skusat triple recto do hudobnin, a dako prisla rec na Hladika... no a ten moravak tam povedal zaujimavu hlasku, a to ze Hladik mal neskutocny talent obklopit sa samymi kokotmi  Bavím sa skvele ze ten dnesny blue effect je omnoho lepsi, lebo ti mladi tomu davaju desne gule  Na zdravie!
ja hladika poznam len z albumov s vargom a tam hra uplne poprdelacky Zdravíčko
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #106 kedy: 26. Máj , 2009, 22:27:03 »

Uz sa mi pacia aj tie nove Bavím sa skvele Ten Krizek a vsetci ti mladasi su skratka dobri a stale je tam pocut Blue Effect. Hovorim o tych poslednych skladbach na DVD z Lucerny.
Zaznamenané

Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #107 kedy: 16. Apríl , 2010, 21:13:32 »

v utorok bol trojkoncert collegium fermata a blue effect  a blue effect boli vyborni
Zaznamenané
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #108 kedy: 16. Apríl , 2010, 22:37:30 »

v utorok bol trojkoncert collegium fermata a blue effect  a blue effect boli vyborni
aj tak bola podla mna najlepsia z nich fermata a Griglak s Modern Eaglom. :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #109 kedy: 09. Január , 2012, 14:48:38 »



Celkom prdel, ta vyslovnost na zaciatku syntetizer mOOg.  Bavím sa skvele A publikum je este famoznejsie...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #110 kedy: 09. Január , 2012, 15:04:07 »

vyzera jak take male dievcatko asi 10 minut predtym nez dojde velky rusak a nalozi ho do auta a odveze 1200km do puce na Cukotku.. inak ani ten zvuk gitary nic moc teda :) neviem co si vsetci na tychto obdobiach ulietavaju.. znie to jak ked sa mi pokazi snimac :D
« Posledná zmena: 09. Január , 2012, 15:04:39 od kaolko » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #111 kedy: 09. Január , 2012, 15:05:59 »

inak ani ten zvuk gitary nic moc teda :) neviem co si vsetci na tychto obdobiach ulietavaju.. znie to jak ked sa mi pokazi snimac :D

No ma Vox AC30 a DiMarzio snimace, plus tenucke struny. Skor mu to nejako moc nejde co sa hrania tyka... Ale ani sa nedivim, ked si kuknes publikum.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #112 kedy: 09. Január , 2012, 15:25:38 »

Tak neviem, ja som tento zaznam uz videl davnejsie a mne sa to teda lubi :-)
aj zvuk gitary...preco by mal byt zly?

rovnako si myslim ze tato zostava so semelkom bola celkom fajn...myslim ze sa mi lubi viac jak svitanie predtym s fresom, ale tazko povedat..hladik bol pre mna osobne najlepsi pri tych eskapadach co robili s jazz q (coniunctio) a nova synteza I. a II. to bolo vskutku novatorske na tu dobu aj v europskych rozmeroch a velky prinos pre progresivnu scenu podla mna...potom sa to tak plahocilo..ono vseobecne kopec tej progovej hudby ku koncu sedemdesiatich rokov malo problém...to prešlapovalo na mieste...aj emerson lake and palmer s love beach bol dosť výsmech...u nás na svk collegium bolo vtedy na tom tiež dosť zle s continuom...
...a potom prišiel heavy metal :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #113 kedy: 09. Január , 2012, 15:36:28 »

ono vseobecne kopec tej progovej hudby ku koncu sedemdesiatich rokov malo problém...to prešlapovalo na mieste...aj emerson lake and palmer s love beach bol dosť výsmech...u nás na svk collegium bolo vtedy na tom tiež dosť zle s continuom...
...a potom prišiel heavy metal :-D

Zalezi ako kde. Prog ako prvy zdochol v UK, ale ovela dlhsie pretrvaval v Taliansku, potom este dlhsie v Nemecku, Francuzsku atd. By si sa divil kolko vynikajucich albumov bolo nahratych na prelome 70tych a 80tych rokov.

Skus napr. tieto 2 francuzske  :):

http://www.progarchives.com/album.asp?id=3552
http://www.progarchives.com/album.asp?id=1366
« Posledná zmena: 09. Január , 2012, 15:37:33 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #114 kedy: 09. Január , 2012, 15:37:10 »

aj zvuk gitary...preco by mal byt zly?

Lebo nerobi dz dz dz. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #115 kedy: 09. Január , 2012, 15:39:16 »

vyzera jak take male dievcatko asi 10 minut predtym nez dojde velky rusak a nalozi ho do auta a odveze 1200km do puce na Cukotku

Inak toto je fakt dost biedne. Bleee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #116 kedy: 09. Január , 2012, 15:41:52 »

ale no no  ha ha ha sak ja nevravim ze sa mi nelubi co hraju.. ale ked si predstavim pekny plny zvuk LP tak je to vsetko len nie henten pizukavy pazvucik tenucky to je cele :) ze ked sa povie PAF zvuk tak vsetci hovoria o kadeakych alikvotach ktorymi to hra a sirke a podobne a zrazu to tak uplne neni .. nic viac nic menej
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #117 kedy: 09. Január , 2012, 15:42:46 »

plne suhlasim s panom K  :)
Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #118 kedy: 09. Január , 2012, 15:44:37 »

ale ked si predstavim pekny plny zvuk LP tak je to vsetko len nie henten pizukavy pazvucik tenucky to je cele :) ze ked sa povie PAF zvuk tak vsetci hovoria o kadeakych alikvotach ktorymi to hra a sirke a podobne a zrazu to tak uplne neni .. nic viac nic menej

Bozinku Bavím sa skvele, po prve nema PAF, po druhe hra na Vox AC30, ktore hraju same o sebe dost tenucko. Zrejme to nema ani poriadne vytocene, kedze im to asi ani nepovolili. Po tretie sa tam ten zvuk hodi, naco by tam bol dobry tlsty stredovy zvuk?

Tu mas studiovu verziu a tu si vhodnejsi alebo iny zvuk ani neviem predstavit:

« Posledná zmena: 09. Január , 2012, 15:45:56 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #119 kedy: 09. Január , 2012, 15:45:57 »

to su take "slovenske" vyhovorky - hra to napicu, ale tak sme to chceli  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 23 otázok.