Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 20:28:51
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gitary Agile  (Prečítané 1931 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kotya
okukávač

Príspevkov: 1


« kedy: 13. Január , 2016, 20:22:25 »

Zdravim kolegovia, rad by som sa spytal, ci ma niekto skusenosti s gitarami znacky Agile? Rozmyslam, ze by som si kupil, ale objednat sa daju iba z USA, a az tak vela penazi nemam, ze by som si mohol dovolit risknut niekolko stoviek... Dakujem za kazdy tip  Som frajer
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1 kedy: 13. Január , 2016, 22:00:49 »

buro z fora tu mal tusim 7cku, ale neviem ci tu este chodieva, mozes mu skusit napisat spravu. bol spokojny vtedy..

imho nic ma do toho nie je, ale azijske standardne aj viacstrunne superstraty sa daju zohnat aj tu  :) agile su znacka co si objednal z azie nejaky US shop, nechapem cely ten hype okolo toho  Popiskujem si
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #2 kedy: 13. Január , 2016, 22:07:31 »

Agile su vyrabane v Korei. Sam toho neviem moc, na nete vela informacii nenajdes, najviac asi ne sevenstring.org, ale na zaklade toho, ze su predavane len vo vlastnom shope a nikde inde, sudim, ze ide o formu priameho predaja - cize sa obchadza importer / distributor aj shop, vdaka comu su ceny tak nizke.

Hral som na septor elite /elite je najvyssia trieda, pripadne pro/ a je to super nastroj, ozaj som tomu nemal co vytknut. spracovanie mi pripadalo tak pekne ako na mojej prestige. referencie inych majitelov na nete som videl zatial tiez len pozitivne. ktory model chces? v kazdom pripade by som radil u agile sa neulakomit a zobrat najvyssiu triedu. okrem toho, ratas teda aj s navysenim o postovne cca 250 dolarov a dalsich cca 25% dph + clo z celkovej ceny?
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #3 kedy: 13. Január , 2016, 23:06:56 »

...azijske standardne aj viacstrunne superstraty sa daju zohnat aj tu  :) agile su znacka co si objednal z azie nejaky US shop, nechapem cely ten hype okolo toho  Popiskujem si

sice o ziadnom hype okolo znacky agile neviem, ale u tych azijskych superstratoch by som sa pozastavil. tie sice kupis, ale rozhodne nie za 600 dolarov v kvalite aku ponuka vyssia trieda standardnych znaciek ako ibanez, ltd, jackson... ja prave hladam 7 strunovy superstrat s 26,5 az 27" menzurou, hipshot - style kobylkou, poriadnymi snimacmi do max 1000e, a medzi klasickymi "azijskymi superstratmi" toho vela nenavyberas. u agile som si taku nasiel presne aku si predstavujem, aj pekne vyzera a viem, ze tie elite su delá, takze asi objednavam sebe aj druhemu gitaristovy http://www.rondomusic.com/septoreliteemg727bkfl.html
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 14. Január , 2016, 10:36:42 »

hmm a neni lahsie najst tu napriklad ibanez 1527 prestige a aj si ju aspon skusit a kupit ked tak? lebo tie z druhej ruky idu tak za 600e bez problemov dnes.. a to su spracovanim super nastroje
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #5 kedy: 14. Január , 2016, 10:57:14 »

1527 je 25.5, ma floyd ktory uz nechcem a tovarensky aj onicom snimace. Jacksonu mam 26.5  a sedi mi viac dlhsia menzura. Keby som mal kupovat 1527 tak to by som si rovno mohol nechat moju staru ibanezu.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 14. Január , 2016, 12:19:35 »

schecter potom kludne :) aj ked tam je zas ta j*ebnuta kobyla tone pros vysoka
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #7 kedy: 14. Január , 2016, 13:20:59 »

Schecter mi je maximalne nesympaticky a tonepros este viac, aj ked tie nove merrow vyzeraju ppici, ale cena je inde. Alebo ty vidis nejaky problem s agile? Na najblizsej akcii v randali si pozri ten Alexov septor, bude ho tam mat. ze co povies.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 22 otázok.