Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Apríl , 2024, 23:22:12
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nový rad Marshall na NAMM 2016  (Prečítané 13257 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 18. November , 2016, 16:05:16 »

pozeral som i JVM,ale za tie prachy mi to prislo dost plechove



pokial mas JVM tak mozes posudit,mozno to ma blbo nadstavene

zvlastne, ako rozne sa da pocut. napriek tomu, ze tam hra chujoviny a je to natocene na telefon, podla mna uplne dobry zdravy zvuk ...
Zaznamenané
Ivan.ps
nováčik
*
Príspevkov: 30


« Odpoveď #31 kedy: 18. November , 2016, 16:08:35 »

Veľa gitaristov, hlavne začínajúcich, rieši stále svoj zvuk, neustále menia aparáty a stále sa divia, že im to neznie tak ako svetovým gitaristom, aj keď majú ich vybavenie. Mňa to tiež neobišlo, až kým som nepochopil jednu zásadnú vec, že chyba je v absolútne prvom článku celého reťazca...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #32 kedy: 18. November , 2016, 16:16:21 »

Veľa gitaristov, hlavne začínajúcich, rieši stále svoj zvuk, neustále menia aparáty a stále sa divia, že im to neznie tak ako svetovým gitaristom, aj keď majú ich vybavenie. Mňa to tiež neobišlo, až kým som nepochopil jednu zásadnú vec, že chyba je v absolútne prvom článku celého reťazca...

tube screamer?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #33 kedy: 18. November , 2016, 18:07:03 »

Ja myslim, ze myslel kabel   Popiskujem si
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #34 kedy: 18. November , 2016, 18:21:27 »

tube screamer?  Bavím sa skvele
nemas spravny cip, to ani hrat nemusis potom
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #35 kedy: 18. November , 2016, 18:42:41 »

Brnkatko a cip.  Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #36 kedy: 18. November , 2016, 18:44:34 »

nechty
Zaznamenané

icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #37 kedy: 18. November , 2016, 19:24:20 »

podla mna uplne dobry zdravy zvuk ...
predstavujem si len jedinu vec....painkiller,80te roky a vybijane kozene bundy a to ma moc neberie.Podla toho co ma z toho berie najviac je riadne nakopnuta JCM800 ala Ride the Lightning.

Akurat dosiel Code 25 a dobre som ho odskusal a podla toho na com najviac hram je nastavenie Metal Age a zkreslenie je American Overdrive (co by mal byt v podstate aj Mesa Boogie).Inak porovnaval som nastavenie toho Metal Age s Asdownom FA a nastavene som to mal na Ashdowne skoro uplne presne :D
« Posledná zmena: 18. November , 2016, 19:44:08 od icotech852 » Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #38 kedy: 18. November , 2016, 19:42:38 »

tube screamer?  Bavím sa skvele
no neviem,myslim ze Kerry King hral cez tube screamer s JCM800 Bavím sa skvele
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #39 kedy: 18. November , 2016, 19:48:28 »

on ho ma vnutri zabudovany.. on ma svoju 800ku KKK model fasisticky tam je ten TS zabudovany vnutri uz preto ma tolko gainu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #40 kedy: 18. November , 2016, 20:25:20 »

jj,the beast gain,KK signatura
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #41 kedy: 18. November , 2016, 20:57:49 »

predstavujem si len jedinu vec....painkiller,80te roky a vybijane kozene bundy a to ma moc neberie.Podla toho co ma z toho berie najviac je riadne nakopnuta JCM800 ala Ride the Lightning.

Akurat dosiel Code 25 a dobre som ho odskusal a podla toho na com najviac hram je nastavenie Metal Age a zkreslenie je American Overdrive (co by mal byt v podstate aj Mesa Boogie).Inak porovnaval som nastavenie toho Metal Age s Asdownom FA a nastavene som to mal na Ashdowne skoro uplne presne :D

vidim, ze v tom mas absolutne jasno. uz len dobehnut tu realitu, ako Ti to zatial pod rukami hra, myslim tie ukazky, co si dal v inej teme  Na zdravie!
Zaznamenané
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #42 kedy: 18. November , 2016, 21:49:56 »

dik,no prax v hudobnom obore nemam,cize som len teoretik.To mas pravdu,preto si necham rad od kapelnikov poradit.

BTW,kedze som v code vlakne,odskusal som JVM - fakt je to take heavy metalove v style Accept.Inak sa mi strasne zapacil preset Marshalla 2555,nadherny zvuk pre Slashove sola.
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #43 kedy: 19. November , 2016, 08:38:07 »

nakoniec som rad,ze som neporiesil ten DSL15.Poriesil by som radsej 2525C,ked uz tak si radsej priplatit.
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #44 kedy: 19. November , 2016, 16:32:26 »

ja hram na JVMko a nic take tam fakt nepocujem.. ani plechove ani heavymetalove.. a to hrame alternativny rokec miestami do metalu na sedemstrunkach a na to co ty spominas som alergicky napriklad :)
Ked na ziadnom z tychto zosikoch nevydrbes gain na zbytocne hranicne hodnoty, tak ti ostane plnohodnotny skresleny zvuk co je uplne fajn do kapely.. napriklad si pamatam trnavsku kapelu Downhill, eddie tam hral na TSl60 tak ze minimum gainu a prikopnute SD1 boss a hralo to jak modnuty marshall ze som sral.. len on vie aj tak hrat

kukal som inak teraz asi 3 hodinovy podcast s friedmanom (ten co robi zosiky) a povedal tam jednu zasadnu vec.. ze ludia za nim chodia ze ci by im to mohol modnut tak aby mali tolko gainu jak napriklad Cantrell z AiC a typek im furt musi vraviet ze on nema iny zosik a ani si to nenastavuje nejak specialny ten chlapec, len vie hrat ako Jerry Cantrell  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.