Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Marec , 2024, 11:27:20
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Icotechova zostava  (Prečítané 34673 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #60 kedy: 03. December , 2016, 21:06:59 »

jasné,kazdy si kúpi to čo sa mu páči.Mne sa na tomto zosiku páčia tvrdé riffy,ale sóla už nie.Je to taký dirty sound.

Ohľadom tej mojej falošnej hry na gitaru sa ešte raz ospravedlňujem.Až včera som si všimol,ze na  mojej novej gitare Harley Benton boli kompletne rozladene oktavy.Musel som ju dnes dolaďovať asi 3 hodiny.Takze nabudúce to bude hádam lepšie.Spoliehal som sa na to,ze nova gitara bude naladená ako lusk,ale žiaľ vidno že je to len Harley Benton.
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #61 kedy: 03. December , 2016, 22:47:37 »

a je este v zaruke ? to by mala byt naladena...
Zaznamenané
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #62 kedy: 03. December , 2016, 23:04:26 »

hej v zaruke.Mala,ale nebola.Oktavy som ladil prvykrat,tak som si to aspon oskusal.Bolo to len tak tak,pretoze dve skrutky isli az na doraz floydrose.Nastastie sa mi to podarilo,ale nabuduce radsej zvolim inu znacku :)
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #63 kedy: 04. December , 2016, 10:23:50 »

 Pomoooc!
Zaznamenané
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #64 kedy: 06. December , 2016, 00:04:05 »

tak ste ma nakoniec prekecali a pribudol nový člen rodiny...

Marshall JVM205H

Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #65 kedy: 06. December , 2016, 10:46:19 »

vyborny amp
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #66 kedy: 06. December , 2016, 11:02:35 »

ja ho mam tiez... 205H.. a je to super, bol som milo prekvapeny hlavne z toho ked si dam ten oranzovy mod a prikopnem hocicim.. znie to uplne super aj na modernu muziku a tak..
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #67 kedy: 06. December , 2016, 11:30:08 »

teraz som si na nom zahral v shope a porovnal zo 410, jednoznacne mi 205 sedi zvukovo viac, 410 uz mal na mna prilis velku kompresiu..coskoro si idem objednat jeden fungl novy...ten master A a B a programovatelny switch je uplne bomba, pridam TS9 do slucky DD2 a je to... Na zdravie!
Zaznamenané
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #68 kedy: 07. December , 2016, 20:09:37 »

dik,Marshall bol moj celozivotny sen.Tuzil som po pravom rockovom zvuku a myslim,ze ten dokaze ponuknut iba Marshall.Reklamu robil nan i Dave Mustaine ( youtube.com/watch?v=Mi2iIqzdSD4 Bravooo) a tak som si povedal,ze idem do tohto modelu.

bol som milo prekvapeny hlavne z toho ked si dam ten oranzovy mod a prikopnem hocicim.. znie to uplne super aj na modernu muziku a tak..
jj,oranzovy mod je skutocne dobrý.Zkreslenia je tam naozaj dost.Ja som si gain nadstavil na 10hodin a cerveny kanal.Uplne postacujuce a dobre nakopnute a zaroven ho mam o cosi menej i na oranzovom.Kludne na nejaky blues.Nic mi dokopavat netreba :)

Ten cerveny mod je v podstate Ultra Gain,ziadny Overdrive ako uvádza výrobca.

ten master A a B a programovatelny switch je uplne bomba, pridam TS9 do slucky DD2 a je to... Na zdravie!
uplny suhlas,povodne som od switchu neocakaval vela,ale Marshall ma prekvapil.Ten switch je dokonaly  Som metlak

Este dodám,ze zkreslenie mi na zaciatku moc nesedelo a nemohol som ho na začiatku doladiť,ale po 10 hodinach hrania sa asi rozohral (asi elektronky) a teraz znie specificky dobre.Je dost detailny,proste dobry Marshall...

Aby som len neplusoval,dam i minus a to je velky brum a silne spatne vazby na cervenom kanali naindukovany v snimacoch,ale tym je asi Marshall specificky.Pouzil som noise gate a takto mi to vyhovuje viac.Na oranzovom kanali je sum i brum prijatelny.Inak ziadne ine krabicky neriesim,pekne rockove zkreslenie.Zkreslenie najviac pripomina Accept - balls to the wall (tu je to presne do cierneho,poctivy britsky metal) a perfektne znie pri coveroch ako Europe - final countdown ci ako rit na serbel sadol pri GreenDay - american idiot.
« Posledná zmena: 07. December , 2016, 20:19:36 od icotech852 » Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #69 kedy: 07. December , 2016, 20:16:01 »

dik,Marshall bol moj celozivotny sen.Tuzil som po pravom rockovom zvuku a myslim,ze ten dokaze ponuknut iba Marshall.

Kde na toto chodis? Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2302



« Odpoveď #70 kedy: 07. December , 2016, 20:57:41 »

Accept su Nemci, ale gitary im hrali vzdy paradne, aj ked neviem, na com vsetkom nahravali albumy.
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #71 kedy: 07. December , 2016, 21:59:02 »

...dam i minus a to je velky brum a silne spatne vazby na cervenom kanali naindukovany v snimacoch,ale tym je asi Marshall specificky...
Ten brum a spätné väzby má naozaj na svedomí amp? Nebudú to snímače?
Zaznamenané
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #72 kedy: 07. December , 2016, 22:10:45 »

rozmyslal som nad tym,ale snimace uz mam dost dlho,chodil som s nimi kade tade po byte popri roznych spotrebicoch.Takisto mam Ashdown,ine zosiky a nikdy som nic v takomto rozsahu nezaznamenal.Snimac je aktivny EMG 81.Brum vznika pri priblizeni k Marshallu do 0,5m.

Presne to iste sa deje aj ked hra Dave a to je este zosik 0,5m nad gitarou

v 6 min.


treba sa bud vzdialit od zosiku,alebo davat dole potenciometer hlasitosti na gitare.
« Posledná zmena: 07. December , 2016, 22:13:58 od icotech852 » Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #73 kedy: 17. December , 2016, 22:03:11 »

Ked som este hraval na multiefektoch ako Digitech GNX1,tak som si vzdy volil 4x12 GREENy a podobne aj na Line 6 X3.GREENy mi proste zneju skvele.Vzdy som volil "Marshall preamp s Greenmy",tak som sa rozhodol ze greeny zakupim.

Bednu mam sice len 2x12,ale rozdiel oproti Vintage 30 je znatelny.Laicky ako som spominal,tie Vintage boli zvukovo presne ako Accept - balls to the wall ci Guns n roses - out ta get me.Taky Marshalacky klasicky rock.S Greenmi je to niekde inde.Prirovnanim zvukovo viac k Metallice Shortest straw.

Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #74 kedy: 18. December , 2016, 12:07:04 »

Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.