Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 17:38:14
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Icotechova zostava  (Prečítané 34678 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #15 kedy: 12. November , 2016, 12:07:44 »

zosilovac je to dobry,ale po dvoch rokoch hrania mi na nom nieco chybalo.Chybal mi zvuk "Marshalla",proste dodat viac vysok smerom k JCM 2000.
Blackstar LT mi prisiel ako moc "ULTRA" s padnutymi stredmi,ale kazdopadne ma nakopol k tomu,ze obsahoval viac vysok a tak som sa rozhodol pre equalizer do fx loop.Po dlhsom skusani som dosiel k tomuto nastaveniu.



povodny Ashdown mal stredy dost hore a dost padnute vysky co ako tak vyhovovalo pri podladeni.Po tomto nastaveni sa mi pri Guns and Roses - Sweet child of mine rozbuchalo srdce a zvuk je paradicka.Zvuk ako Marshall s 6L6  Bavím sa skvele urcite sa v buducnosti porozhliadnem aj po nejakom Marshalle.JVM 205h by potesila,ta je este Made in England.

Este chcem vymenit gombiky na potenciometroch a spravim aj nejaku ukazku  Na zdravie!
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #16 kedy: 15. November , 2016, 19:04:33 »

nové gombíčky

Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #17 kedy: 15. November , 2016, 23:34:10 »

S boxom spokojnost? Mas ho dlho?  Zdravíčko
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #18 kedy: 16. November , 2016, 16:00:07 »

mam ho 3 roky a spokojnost.Myslim ze ho pochvalil i jeden uzivatel tohto fora,ktory ho mal na koncerte k nejakemu elektronkovemu zosiku.Zial porovnat ho nemam s cim,kedze som ju nikdy s inou bednou neporovnaval.Ja som s touto bednou spokojny,vzhladom k tomu ze je to verzia Vintage s Celestion 30 G12

Kazdopadne si ma chlape nalakal  Bavím sa skvele Je to totiz bedna Harley Benton G212 Vintage a ked som pozeral v shope tak Harley Benton vyraba 2 verzie : klasicku bez oznacenia CELESTION,ktora je o polovicu lacnejsia a potom s oznacenim CELESTION.Toto je este starsia verzia,ale oznacenie je vzadu co som si i preveril.... takze HARLEY BENTON G212 VINTAGE s CELESTION 30 G12 Som za vodou kámo

stitok je tu : https://s22.postimg.org/4fcrke6ox/IMG_20161116_154129.jpg
a nahlad do bedne: https://s17.postimg.org/x6aaa790f/IMG_20161116_162155.jpg
« Posledná zmena: 16. November , 2016, 16:26:37 od icotech852 » Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #19 kedy: 17. November , 2016, 17:40:48 »

Strasne pregainovane to je podla mna cele.
Zaznamenané
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #20 kedy: 17. November , 2016, 22:33:12 »

dokelu,som sa pomylil v oznaceni snimacov.Spravne je EMG81 a 89X.Videa upravim.
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #21 kedy: 17. November , 2016, 22:47:20 »

Ashdown clean,overdrive,heavy metal




Jojo 6bandEQ,Digitech DROP



« Posledná zmena: 18. November , 2016, 06:03:05 od icotech852 » Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #22 kedy: 18. November , 2016, 07:56:25 »

CLEAN

Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 18. November , 2016, 08:30:59 »

Takto.. to ze niekto na mesa mark pouziva vykrojene V na GEQ neznamena ze sa to ma robit na kazdom zosiku.
Ked to spravis tuto ostane ti vcelin tenky. (hlavne ked kukam kde su stredy a kam si vyhnal vysky)

Mesa mark su zosiky kde si to dovolit mozes lebo su mega stredove a kde ten GEQ co tam je na zosiku funguje podobne jak tvoje tocitka na tvojom aparate. Ten zvuk je fakt otras, ale ak bol zamer taky dosiahnut, tak na druhu stranu, preco nie. V kapele by ta nebolo pocut, pokial hras doma tak pohoda.
Zaznamenané

icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #24 kedy: 18. November , 2016, 08:57:03 »

chapem a mas pravdu,ale na druhu stranu to bol zamer a zvuk sa na videu dost zmenil,pretoze je to natacane fotoaparatom.Beriem to ako amatersku ukazku samozrejme,nic profi,iba tak pre radost.

Na videu stredy zmizli a urcite je to i polohou fotoaparatu,ktory sa nachadzal nad zosilovacom  Žmurk
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #25 kedy: 18. November , 2016, 09:05:36 »

ked chces experimentovat, tak by som ti odporucil ten EQ hodit pred aparat a tym padom budes vediet do istej miery ovplyvnit charakter skreslenia podla toho ake freq do toho zosiku pustis (zabudni na Vcko). takto, ako to mas zapojene teraz, mas dva EQ v serii za skreslenim.. zmysel by to malo ak by si chcel vyseknut nejaku divnu freq, ktoru nevies dostat von cez aparatovy EQ, ale urcite nie taketo divoke Vcko. ako spomenul karol, to ma zmysel fakt iba pri markoch, tam je normalny tocitkovy EQ prave pred skreslenim a graficky EQ je za skreslenim.
Zaznamenané
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #26 kedy: 18. November , 2016, 09:45:25 »

Citácia
zmysel by to malo ak by si chcel vyseknut nejaku divnu freq, ktoru nevies dostat von cez aparatovy EQ
presne pre toto som kupil EQ,zvysil som 1,6KHz stredy,ktore mi tam tak chybali.Ten original equalizer od Ashdownu je dost onicom.Behas s potenciometrom hore dole a nic.Podla mna ma rozsah tak +- 3dB
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #27 kedy: 18. November , 2016, 09:47:59 »

Citácia
tak by som ti odporucil ten EQ hodit pred aparat
hej,to som skusal ako prve,ale nic to nerobilo.Az v fx loope to chytilo poriadnu ucinnost
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #28 kedy: 18. November , 2016, 11:01:14 »

mam ho 3 roky a spokojnost.Myslim ze ho pochvalil i jeden uzivatel tohto fora,ktory ho mal na koncerte k nejakemu elektronkovemu zosiku.Zial porovnat ho nemam s cim,kedze som ju nikdy s inou bednou neporovnaval.Ja som s touto bednou spokojny,vzhladom k tomu ze je to verzia Vintage s Celestion 30 G12

Kazdopadne si ma chlape nalakal  Bavím sa skvele Je to totiz bedna Harley Benton G212 Vintage a ked som pozeral v shope tak Harley Benton vyraba 2 verzie : klasicku bez oznacenia CELESTION,ktora je o polovicu lacnejsia a potom s oznacenim CELESTION.Toto je este starsia verzia,ale oznacenie je vzadu co som si i preveril.... takze HARLEY BENTON G212 VINTAGE s CELESTION 30 G12 Som za vodou kámo

Ani tá verzia bez Celestion nie je zla. Kamarat to ma a na veci ako grind core, doom, crust to bohato staci. Mne nedávno došla verzia s V30, uz ta s oznacenim v predu, tak sa zaujímam :) inak sranda je, ze tie boxy isli cenou za posledne roky este nizsie... som ju kupil za 220, co je bezkonkurencne, len ma to prinutilo sa zamysliet, ci vo vyrobe nezacali niekde setrit este viac.
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #29 kedy: 18. November , 2016, 11:07:06 »

kupoval som ju v 6/2013 za 198e co si myslim ze je skvela cena

https://s21.postimg.org/fgyopvlyf/HBobjednavka.png
« Posledná zmena: 18. November , 2016, 11:10:16 od icotech852 » Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 23 otázok.