Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 01:36:23
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Eric Clapton  (Prečítané 27995 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
suro
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108


WWW
« kedy: 05. August , 2005, 14:55:38 »

co hovorite na tohto stareho pana som tu zachytil šumy ze mu vek ubera na kvalite ja si skor myslim ze cim je starsi tym to ma vacsie gule hahahahaha
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 05. August , 2005, 15:18:25 »

Mam ho rad iba zo starej ery John Mayall Bluesbreakers a hlavne Cream, ked hral najenergickejsie. Potom ma uz vobec nezaujal, priemerny a velmi preceneny bluesovy gitarista. Este Unplugged album bol celkom prijemny pocin. Teraz ale zevraj velmi dobre hral na koncertoch Cream reunion, zevraj to vsetci traja stari pani dobre odpalili. Cize tak raz za 15 rokov v priemere po rozpade Cream vyda nieco fajn :).
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2 kedy: 06. August , 2005, 11:35:07 »

Mna jeho stredne obdobie vobec neoslovilo. Layla je fajn skladba, ale vsetko ostatne je take.. no.. mna to za srdce nechyta.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #3 kedy: 06. August , 2005, 21:07:07 »

mno...mne sa tiez zda preceneny...i ked ma taky zvlastny hlas....mno ale co som pozeral koncerty...tak sa mi tam ovela viac pacili spoluhraci....napriklad klavesak bol bombovy aj pesnicka co spieval on bola jednoznacne najlepsia....a este druhy klavesak hral na klavese akoze dychovu sekciu a solo na saxofoni ci na com a mal taky kontroler do ktoreho fukal ked to hral a dolo to fest real...uplne ako keby fakt hral na tom nastroji...velmi zaujimave to bolo...
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #4 kedy: 06. August , 2005, 23:17:34 »

jedine slovo: Layla... Celkom dobry, mam vsak iba album Cronicles, cize sa az tak nevyznam....
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 07. August , 2005, 18:39:53 »

Páčilo sa mi ešte staré kapelové obdobie Cream, pekný je unplugged, inak ma jeho hra nechytá.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 09. August , 2005, 11:03:06 »

..pre mna ma Unnpluged velku hodnotu..to je aj jedine co ma od neho oslovilo..na tom albume ukazal ze v jednoduchosti je krasa
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 09. August , 2005, 11:04:40 »

..unplugged :)
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #8 kedy: 13. August , 2005, 16:32:25 »

moj oco to ocuva... a ucitelka mi raz povedala,ze mal nieco spolocne s heavy metalom:):)
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #9 kedy: 17. August , 2005, 19:52:12 »

clapton hra pekne, myslim ze moze byt, nech tak pekne stale hra ... unplugged da best od neho :)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 17. August , 2005, 20:18:34 »

Mna rozosmial asi pred dvoma mesiacmi kratky clanok v Novom Case o nom a jeho zene. (nejaka bulvarna kravina) a clanok zacinal ""Eric Clapton, najlepsi gitarista na svete...."" ale inak ho mozem pocuvat...mne sa paci Old Love na unpluggde (inu verziu som nepocul)..no medialne je znamy hlavne vdaka my fathers eyes alebo tears in heaven...inu tvar mu bezni konzumenti asi nespoznaju
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #11 kedy: 25. Október , 2005, 11:10:10 »

Clapton je výborný to fachman, keď som si pred 13-timi rokmi kúpil umplugged tak som bol v šoku jedna pecka za druhou, do vtedy som nepočul žiadnu jeho radovku a tak som si kúpil hneď ďalšie dve jedna bola August ak sa nemýlim a pustil som si ju iba raz, druhej názov si už nepamätám a taktiež som si ju pustil iba raz...a to sa divím ako je to možné? teraz v nedežu dávali výborný koncert, je to macher, len neviem pre čo má niektoré platne úplne čajové a pri tom má kopec peciek ešte i z obdobia Cream Sunshine Of Your Love, Cocaine...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #12 kedy: 25. Október , 2005, 11:42:43 »

Marrtin.V porovnani z jeho bluesovou tvorbou je Unplugged este caj tiez.On sam o tomto albume ako som sa vyjadril pred tym povedal ze ho spravil len aby zarobil peniaze.Je to fantasticky album ale v porovnani z jeho tvorbou bluesu-ci uz CD-cka z Creamom ale riding with the king alebo Form the cradle-je to slabsie.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 25. Október , 2005, 12:08:13 »

..marrtin..ten koncert som si raz nahral ked ho davali prvy krat...je to bomba... ..jeho najlepsie veci su s Creamom a potom Unplugged, co bol projekt MTV, ale vydal ho aj v albumovej podobe.. ziadny caj to neni!! :no: vyborne akusticke aranzmany jeho starych songov, akusticke blues a jeden megahit... cele to ma brutralnu atmosferu, je to profesionalne zahrane a Clapton ukazal dalsiu stranku svojej virtuozity... Bravooo
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #14 kedy: 25. Október , 2005, 12:41:47 »

Trosku sa mi ale nepaci ze ludia ho poznaju vdaka tymto veciam a nie vdaka tym lepsim. inac mam koncert z hyde parku a hovorim tiez.Niet lepsieho aranzmatora.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.