Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 10:45:26
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TEST GITAROVEHO ZOSILNOVACA  (Prečítané 35892 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #135 kedy: 23. Jún , 2016, 11:52:56 »

dakujem za vybornu kritiku, idem to prepracovat Zdravíčko
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #136 kedy: 23. Jún , 2016, 12:08:10 »

rozhodne pouze pozitivne, vynechat zvyraznene Chyba apod (dlouhodobe je vysledovano ze to je prinosnejsi komunikace)
a kdyz uz jsme u tech mluvnicko marketingovych rozboru - Naše zariadenia majú iba presne tie prvky, ktoré sú potrebné.
Vsaď se, že já za potrebne prvky povazuju jine veci nez vy Žmurk
Budete zkouset prodavat zakaznikum, tak doporucuju je nejdriv OPRAVDU poznat, nez zacnete direktivne vykladat co je a co neni spravne Žmurk

moc pekna je ta animace s piktogramy...ale na co je tam ten prepinac pod ni? a proc se to porad posouva samo, kdyz to nemam jeste doctene?
A jedna dobra rada do grafickeho zivota - bezpatkové pismo
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #137 kedy: 23. Jún , 2016, 12:17:51 »

sak klikni na ten prepinac :) A potom sa mozes posuvat tymi sipkami
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #138 kedy: 23. Jún , 2016, 12:19:32 »

on narazal na to ze niekto netusi ze to ma funkiconalitu v pozadi :) niekto si proste na to neklikne a bude akurat nasraty ze sa to furt hybe samo vcelku rychlo.. kebyze tam mas play a stop popisek tak to je jasnejsie asi to sa tym mysli..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #139 kedy: 23. Jún , 2016, 14:21:14 »

precital som si par viet a je to styliusticky strasny paskvil. uplne zle, toto je co sa tyka slohovania tak za 3 minus.

moja rada - dat to niekomu prestylizovat, myslienky sa daju zachovat, ale forma je velmi amaterska. najst cloveka na prestylizovanie by nemalo byt tazke, dnes kto nie je masmedialny komunikator, tak je copywrighter alebo aspon jeho frajerka  Popiskujem si
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #140 kedy: 23. Jún , 2016, 14:36:06 »

Tak to prestylizuj. Ukaz Bacha na vec kamo! Ci zas pride niekto, co povie, ze nemusi byt kuchar na to aby posudil chut polievky?  Ja som čert..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #141 kedy: 23. Jún , 2016, 14:38:36 »

Tak to prestylizuj. Ukaz Bacha na vec kamo! Ci zas pride niekto, co povie, ze nemusi byt kuchar na to aby posudil chut polievky?  Ja som čert..

Rasto mal raz nieco podobne v podpise s babou a opichanim. mozno si este spomenie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #142 kedy: 23. Jún , 2016, 14:50:18 »

to som nemal v podpise ja, ale 4oci a aj on to niekde nasiel.

co sa tyka stylistiky, citim sa dost erudovane a v zasade nemam problem pomoct. on ten text, okrem toho ze je dosti kostrbaty, tak nie je ani pevny, co sa tyka nejakej vnutornej logiky a sudrznosti. clovek z neho sice pochopi, co asi autor pri jeho pisani citil, ale zaujimave ci putave citanie to rozhodne nie je.

napriklad - ten text je pisany v akej osobe ? piseme to MY alebo to pisem JA. da sa sice pisat aj tak, ze pisem v prvej osobe a obcas aj za team, ale je to take... hm... no skratka dalo by sa, ale tu sa rozhodne nepodarilo a ja ako citatel som zmateny, ze kto sa mi to vlastne prihovara. a niektorym veciam ako citatel nerozumiem uz vobec, akurat mam pocit silneho klise, ze ta veta vznikla len preto, ze niekde v inych podobnych textoch uz bola viacej razy pouzita:

Vždy majte pri sebe niečo, čo hovorí: "Som človek, čo musí skúsiť niečo nové." Robíme všetko pre to, aby to naše produkty povedali za Vás! - to je co ? citat od Steve Jobsa ?  Neviem

nepisem to vobec v zlom, ale tak to skratka je  Popiskujem si
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #143 kedy: 23. Jún , 2016, 15:04:33 »

rozumiem chalani. Boha sak to prerobte uz niekto, cakam stale na emaili  Bavím sa skvele

Ale fakt, ak sa najde niekto, kto to dobre aj prestylizuje, tak budem len rad. Aj zaplatime Na zdravie!

rasto - chces sa pokusit?

crespi - si sa ponukol na preklad do EN. Myslis, ze by si to zvladol?


Platime normalne ferovo.  :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #144 kedy: 23. Jún , 2016, 15:12:09 »

to som nemal v podpise ja, ale 4oci a aj on to niekde nasiel.
mal to iggy, bol to moj citat, v ktorom som iba parafrazoval iny znamy citat  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #145 kedy: 23. Jún , 2016, 15:13:48 »

a to su uz finalne texty ? vsetky co tam maju byt a budu ? alebo je to len taky nahodeny koncept, ze texty sa podoplnaju ?
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #146 kedy: 23. Jún , 2016, 15:22:17 »

crespi - si sa ponukol na preklad do EN. Myslis, ze by si to zvladol?

ano  Žmurk
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #147 kedy: 23. Jún , 2016, 15:33:45 »

ja by som k tomu dal spravit aj videjou tomuto panovi
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #148 kedy: 23. Jún , 2016, 22:49:10 »

a to su uz finalne texty ? vsetky co tam maju byt a budu ? alebo je to len taky nahodeny koncept, ze texty sa podoplnaju ?

No v podstate na 90% ano. Nic tam asi ine nevymyslime, ale ak su nejake skutocne vyhrady, tak sa to upravi. Ako piseme. Potencionalny zakaznik ma slovo. Cize ak poviete, ze su to sracky vsetko, tak sa to upravi/prestylizuje Na zdravie!

Avsak tym nechcem povedat, ze si za tym nestojim. Ciel je, aby to bolo putave a uveritelne. To je vsetko  :)
Zaznamenané

glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #149 kedy: 24. Jún , 2016, 11:30:35 »

vies ono je to take osemetne ti na to nieco pisat a to preto ze ty mas svoju predstavu ze je to fajn, a pride nejaky kokotko na nete a zacne ti do toho mudrovat, tak ked je taky mudry nech to spravi lepsie. ja som ti uz viac krat chcel nieco napisat ale potom som to vzdy zmazal lebo ved naco. ale tak budem za kokota nevadi :)

vec sa ma tak ze ides do uplne prehusteneho sektoru kde existuje x zavedenych firiem s produktom s tradiciou, marketingom predajnou sietou a podporou, a asi dalsich 2x firiem ktore vlastne nerobia nic z toho  zle a aj tak sa im bohvie ako nedari. ty si si teraz povedal ze vlastne budete dobri a dokazete to, aspon tak som to pochopil z toho co si pisal skor. Je super ze ste motivovani ale kazda mrtvola na Evereste bola kedysi extremne montivovany horolezec. Ak raz ides niekam kde je extremna konkurencia tak musis byt naozaj dobry vo vsetkom ist do toho naplno, ak to chces robit popri niecom tak veru neviem neviem.

nechcem byt moc mudry ale uz len ta cenova politika toho ampu je pre mna uplne otazna a aspon mne to pripada ze to moc premyslene nemate. na webe mi cennik nesiel ale spominal si tu ze cena je 1300 a naklady na suciastky 800. Otazka je potom ze kolko z tych 500e chces dat na nejake to promo, kolko si chces nechat a z toho potom zaplatit nejake dane a odvody. Ja osobne by som si typol ze bezne naklady na profi marketing budu vyssie ako naklady na suciastky, tak mi to nejak cele nevychadza. Napriklad Diezel aparaty nestoja 2500e+ preto ze by bol pan Diezel v plnke na bahamach ale ma to jednoducho spocitane.

a ktomu webu, no je rozdiel spravit funkcnu dobre spravenu webstranku a vediet ju "len" naprogramovat. Este raz hovorim idete do saturovaneho trhu tam imho nestaci ze ten web je. za 1300e mas marshall a pozri si aky maju web oni, a to je asi jedine parketa kde im vlastne mozte konkurovat. Ked si pozries Bogner ten ma defakto web len aby bol ale tiez maju uplne inu poziciu na trhu tak si to vpodstate mozu dovolit. Vy ak chcete teraz zacat tak by ste ich mali vposatte prevalcovat aspon v tomto.

No a konkretne k vasmu webu je toho tolko ze az, ale par veci ti napisem rovno co mi udrelo do oci

Logo v hornej liste ma uplne nepochopitelny padding zhora, zlava a zdola uplne inak. to je snad najzakladnejsia vec co si vsimne kazdy kto robi grafika asi 2tyzdne
Hned ta uvodna fotka je nejaka neostra alebo prilis velka kompresia
Hlavne menu sa meni potom co kliknem na zobrazit viac.
Vpodstate cela navigacia je chaoticka a nestandardna, kliknem na galeria a ziadna galeria tam nieje.
ako navstevnik vobec netusim co bude info a potom preco je tam este o nas?.
Mouse over efekt sa nepouziva kvoli touch zariadeniam   
Cela stranka je vpodsate scrollovacia, a vramci nej scrollovacia sekcia onas je uplny bonus, skus si to na ipade.
Na ipade sa ti nezobrazi ani ta sekcia info je tam len ten autoplay prepinac ktory je uplne odveci
Nemas vyplneny ani tag description co je vlastne len spicka ladovca celeho SEO toho webu
...

a potom su tam este nie priamo technicke veci
informacna architektura - ako ma vlastne prejst cez vas web a co sa ma dozvediet
absolutne tomu chyba obsah
tie texty ti uz spominali, je to napisane strasne
dizajn je ako stroj casu skus si pozriet aspon nejake zaklady designu napriklad google materiad design a podobne
...
mohol by som ti tu pisat naozaj dlho

Este raz, ja sa tu teraz nechcem prezentovat ako najvacsi profesional a zniest ti to pod ciernu zem aby som mal so seba lepsi pocit ako som ti teraz nalozil, vpodstate mi to moze byt cele ukradnute a drzim ti palce nech sa ti dari, akurat ze potlapkavanie ze je to vpohode ti naozaj nepomoze. Osobne by som ti poradil dat to spravit niekomu skusenemu a sikovnemu. Dnes je takych ludi dost no priprav sa aj na to ze to cele nieco stoji a tym sa vlastne vraciam aj ktej cene toho ampu. Ak chces vylepsovat toto tak kludne do toho, ale mne to pride trochu ako keby si mal SsangYoung Action 2009 a pytal sa ze co konkretne na tom zmenit aby si stym siel konkurovat novej X5ke. Asi by ti povedali ze tak zacni este raz odznovu.
« Posledná zmena: 24. Jún , 2016, 11:42:08 od glamrocker » Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.121 sekund, 22 otázok.