Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 22:18:53
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TEST GITAROVEHO ZOSILNOVACA  (Prečítané 35860 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #150 kedy: 24. Jún , 2016, 11:49:18 »

Najlepsi je jednoduchy web, s jednoduchymi, ale praktickymi info, bez zbytocnych rozpravok a epickych vylevov.

Suhlasim glamrockerom. Posobi to na mna tak, ze velmi by si chcel, aby to bolo co najviac profi, no "skolu" (metafora) na to nemas. Zatial.

Ale taktiez drzim prsty, aj ked ja zrejme nebudem vasa cielovka. S Durom som uz volal, ma teraz dva tyzdne pracu, potom moze kedykolvek. Rad pomozem.  Na zdravie!
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #151 kedy: 24. Jún , 2016, 12:27:55 »

vies ono je to take osemetne ti na to nieco pisat a to preto ze ty mas svoju predstavu ze je to fajn, a pride nejaky kokotko na nete a zacne ti do toho mudrovat, tak ked je taky mudry nech to spravi lepsie. ja som ti uz viac krat chcel nieco napisat ale potom som to vzdy zmazal lebo ved naco. ale tak budem za kokota nevadi :)

....

Sorry, ale necital si ma pozorne.

1. ja som NIKDE nepovedal KOLKO bude aparat stat, len som napisal, ze co nepodlezieme. Cize tu cenu mame velmi dobre spocitanu. Aj s materialom, marzami a podobnymi vecami, co k tomu patria. Ta cena sa blizi k 2000E, zatial ju vsak zamerne nepoviem presne. takze tohto sa nemusis bat. Urcite skusenosti s nastavovanim cenovej ponuky mame, takze tak.

2. Ano, cennik nefunguje rovnako ako KAZDY odkaz na stranke, pretoze je vo vyvoji. Riesime tie texty a podobne a chcel som to takto verejne prekonzultovat.

3. Ak by sme spravili taku stranku aku ma Bogner, tak sa vsetci obuju, co je to za zly web.

4. Ten padding na logu - viem o tom. Ale zatial riesim dolezitejsie veci. Ohladom tych textov.

5. Web je vo vystavbe.


Co je ale dolezite, tak mi povedz, ze ktory segment nie je prehusteny. VSETCI robia VSETKO :) My nejdeme momentalne zarobit miliony. Pracujeme inde, cize toto vznika z "lasky". Verim, ze sa to podari a mozno, ze si ty ten aparat aj kupis.



A ako viete, ze prave VY nie ste cielovka? Poculi ste to? Verim tomu, ze ze tento aparat schova 80% aparatov z fora do vacku. Mozno mi Branko na nahravani povie nieco ine, ale jednoducho uz som pocul vela aparatov a MNE sa to jednoducho velmi paci. Inac by som to este stale vyladoval po zvukovej stranke. Mozno su to silne slova, ale inak to neviem napisat.


Najlepsi je jednoduchy web, s jednoduchymi, ale praktickymi info, bez zbytocnych rozpravok a epickych vylevov.

Suhlasim glamrockerom. Posobi to na mna tak, ze velmi by si chcel, aby to bolo co najviac profi, no "skolu" (metafora) na to nemas. Zatial.

Ale taktiez drzim prsty, aj ked ja zrejme nebudem vasa cielovka. S Durom som uz volal, ma teraz dva tyzdne pracu, potom moze kedykolvek. Rad pomozem.  Na zdravie!

jasne, tie texty su nastrelene. Prejdu stylizaciou. Na ukazky sa velmi tesim a termin VYHOVUJE :)
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #152 kedy: 24. Jún , 2016, 12:35:36 »

Glamrocker to napisal uuuplne presne...ja drzim tiez palce...aj FFampy su skvele aj brdove Ampy su skvele, aj Budinsky boli skvele...vraj aj HOT Ampy su skvele, aj ROCKWELLAMP su skvele..zamerne som dal tieto, lebo sa o nich uz v Hainburgu nevie... :-)....za tu cenu si to nikto nekupy, to hovorim otvorene.."musite" vyrobit par kusov a pokusit sa ich dostat na vystavu MUSIC MESSE alebo NAMM..treba si uz ale hned vybavovat hypoteku...druha cesta je to zadarmo dostat k nejakemu hracovi globalneho vyznamu, ktory hra na roznych medzinarodnych podiach..nikto v SR ma nenapada..vlastne ani v CR..tretia cesta, skuit to dostat do recenzie napr GUITARPLAYER, GITARRE/BASS alebo hoc aj MUZIKUS. Samozrejme zadarmo, resp. Vy zaplatite za to, aby to uverejnili...ten web je strasny, to mi pripomina web, ktory tu onehda dal jeden kolega a hned sa strhla burliva debata...skuste to najprv vypilovat v zakulisi a na web zavesit hotovy produkt.... Na zdravie!..spojil by som sa s nejakym renomovanym vyrobcom gitar, napr. SIVCAK a ak pojde na vystavu, ponukol by som mu Amp do stanku..+ profi letaky k tomu
« Posledná zmena: 24. Jún , 2016, 12:40:33 od RobG » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #153 kedy: 24. Jún , 2016, 13:12:14 »

web je strasny? Ja neviem, vobec mi to nepride strasne. Bodaj by vsetky firmy mali aspon takyto. Ja sa neurazam ani nic, ale proste strasne to isto nie je. Nevravim, ze to je najpremakanejsie na svete, ale malo to byt jednoduche a pekne na pohlad. Co podla mna je. ked sa pozrem na MB stranku, tak tam je toho tolko, ze sa v tom vobec nevyznam. Tu su nejake highlighty, popis historie co si MOZETE citat, nikto Vas nenuti. Potom tam je v produktoch len jeden produkt kde je skutocne zakladna specifikacia a strucny popis. Obsirne to bude v manuali. Budu tam ukazky, co nema vela renomovanych vyrobcov a cennik. Neviem, co jednoduchsie este existuje...

... sorry, kritika je dobra, ale napisat, ze strasne je podla mna prisilne. Rovnako by som reagoval aj keby sa to netykalo mna/nas  Na zdravie!

Filozofiu mame premyslenu. Na SK to samozrejme nikto nekupi, pretoze tu nikto nic nekupuje a idealne to je mat zadarmo. Mierime za hranice, marketing premysleny je. To ze Vam tu o tom nepisem neznamena vobec nic. Zdravíčko
« Posledná zmena: 24. Jún , 2016, 13:13:02 od mario bross » Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #154 kedy: 24. Jún , 2016, 13:16:28 »

jaj, jasne. Zapisujem si Ta Žmurk
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #155 kedy: 24. Jún , 2016, 13:22:53 »

inak sa tu spomina bogner a diezel.. tu sa bavime o asi 15 rokoch tradicie.. obe firmy najprv tunili marshall a tunili ho uz pred 15 rokmi a priamo velkym menam.. zacinali ako mala neznama vec, ziaden web. ale mali produkt. myslim ze zaklad je mat nejaku viziu ze co idem dosiahnut bez toho to nejde. cize ak to robite popri zivote, aka je vlastne teda vizia a preco sa z toho snazite spravit aj tak nieco vynimocne ked vlastne nemusite?

K tomu bogneru a diezlu este.. diezel ma stranku z 2008 a nic tam neni.. ale maju taky produkt ze sa z toho vsetci posrali (aj zvukovo aj designovo) co je tiez na debatu dlhsiu, ale, vyrobit amp, napisat na webe alebo tu ze hra super a je spolahlivy, tak to vie kazdy, papier znesie.

Mozno miesto toho webu treba vramci marketingu radsej fakt zobrat par eur, zabookovat si dobre studio a spravit ukazky. (napriklad pulp pyta 150e na den tu v bratislave) podla mna by sa to dalo spravit tak ze dojdes a spravis audio/video a este ti to mozno aj zukovo upravia tak ze to bude hrat jak amerika ak sa ti to nahodou nebude pacit  Bavím sa skvele inak velmi sa precenuje to ako aparat hra v miestnosti a ako potom hra na mikrak sa dost podcenuje a mozno by si bol prekvapeny co tam vsetko este povylieza a co budes musiet najblizsich 10 rokov ladit
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #156 kedy: 24. Jún , 2016, 13:23:23 »

inak momentalne je dost moda, ze skoro "v kazdej dedine" ide niekto robit svetovy zosilnovac, vid NIM AMPS u susedov, ti maju podobny slovnik na stranke ako Vy, dokonca pouzivaju aj znacku Ferrari :-) :

http://nimamps.com/
http://swartamps.com/amplifiers.htm


co sa tyka webov, mrkni si nejake v okolitych krajinach...mozno Ta nieco inspiruje a vylepsis veci. ten Vas web nie je najhorsi, ale kedze ches byt najlepsi, musis mat aj najlepsi web... Na zdravie!


http://www.nepomuk-amps.com/

http://www.taurus-amp.pl/

http://www.the-valve.com/

http://www.hotamps.com/
« Posledná zmena: 24. Jún , 2016, 13:25:10 od RobG » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #157 kedy: 24. Jún , 2016, 13:24:32 »

dalsia vec.. rozbehol sa portal we love guitars.. napis Davidovi ci nespravi recenziu na slovensku robenu hlavu on ma rad taketo veci.. akruat si zozen dobreho gitaristu lebo to on zdaleka neni takze by to dopadlo katastrofalne  Zdravíčko
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #158 kedy: 24. Jún , 2016, 13:25:49 »

inak momentalne je dost moda, ze skoro "v kazdej dedine" ide niekto robit svetovy zosilnovac, vid NIM AMPS u susedov, ti maju podobny slovnik na stranke ako Vy, dokonca pouzivaju aj znacku Ferrari :-) :

http://nimamps.com/
http://swartamps.com/amplifiers.htm


co sa tyka webov, mrkni si nejake v okolitych krajinach...mozno Ta nieco inspiruje a vylepsis veci. ten Vas web nie je najhorsi, ale kedze ches byt najlepsi, musis mat aj najlepsi web... Na zdravie!


http://www.nepomuk-amps.com/

http://www.taurus-amp.pl/

http://www.the-valve.com/

http://www.hotamps.com/



dpc ze nepomuk amps..  Bavím sa skvele drevena kktina .. to bude njakej marshallek upravenej, modnuty zbozi
Zaznamenané

Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #159 kedy: 24. Jún , 2016, 14:20:32 »

"Introduction URL In building" - taketo hlasky milujem :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #160 kedy: 24. Jún , 2016, 15:07:15 »

to tam my nemame  Fuuha zíram
Zaznamenané

Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #161 kedy: 24. Jún , 2016, 15:37:22 »

Nemate. Je to zo stranky nimamps.com, co linkoval RobG.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #162 kedy: 24. Jún , 2016, 15:51:00 »

jj, ti tam maju zosiky ako 3D export... normalne ma tie linky urazili trosku Bavím sa skvele
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #163 kedy: 27. Jún , 2016, 12:20:28 »

a dobrá rada nejenom do byznysu, ale i do života.....

kdyz ti tady lidi ZADARMO pomáhají ladit strategii, web, jazykové korektury, vyrobni portfolio, cenovou politiku, marketing, a plno dalsich veci... za coz bys normalne zaplatil krvave prachy (at uz konzultantum nebo ve svych mrtvych nakladech), tak fakt je lepsi metoda pozorne poslouchat a uctivě děkovat.

Ty tady zatím vyskakuješ jak čertík z krabičky na každý detail, a pak pises ze te to samozrejme nerozciluje, vazis si toho, ALE...
(mala memotechnicka pomucka - vsechno co se reklo pred ALE se nepocita Žmurk

Momentálně máš nakročeno skončit dřív než si doopravdy začal.
Což nakonec bude ještě dobře, protože neproděláš takový majlant Žmurk

PS: recenze v renomovaném časopise (webu) bohužel neřeší naprosto NIC (mám osobně ověřeno Žmurk
Musí toho být desítky, pak se teprve začne něco dít....
« Posledná zmena: 27. Jún , 2016, 12:26:36 od hyenik » Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #164 kedy: 27. Jún , 2016, 15:31:29 »

a dobrá rada nejenom do byznysu, ale i do života.....

Mas vazny problem s citanim naozaj. Jedine prispevky, co ma rozrusuju su Tvoje, pretoze je to UPLNA BLBOST. Dal som sem stranku, nech sa slobodne vyjadrite a tym, co ponuknu akukolvek pomoc, tak tym ponukame odmenu:

- crespi, Branko a rastis, je tak? Pripadne RobG, ak by sa nieco rozbehlo.

NIC nechcem zadarmo, chcem len dobry vysledok. Ci mam zaplatit aj Tebe, ze si sa vyjadril k stranke? A jake recencie v casopisoch, ved uplne tliachas z cesty, to som nikde nespomenul. Marketing mame premysleny a ani od Teba na to nechcem rady a vobec sa na to nepytam. Dal som sem len WEB. Bez problemov prijmem kritiku, ale neprijmem vykonstruovane a nepravdive vkladanie slov do ust, co som/sme nepovedali. Zachvilku sa k tomu mozno oficialnejsie vyjadri kolega. Ja to pisem familiarne, pretoze sa uz dlhsie pozname a s niektorymi aj osobne.


Ostatnym samzorejme dakujem za rady, ale to som vlastne tiez uz pisal... Takze naozaj trapny pokus a aj s tym, ze bude dobre, ked to skonci skor, ako zacalo. Mozno pre Teba a zakaznik zrejme tiez nebudes (sorry, ale som uprimny a ak by Ta to len trosku zaujimalo, tak Tvoja sprava je formulovana uplne inac), takze... no nic Je to frajer
« Posledná zmena: 27. Jún , 2016, 15:38:35 od mario bross » Zaznamenané

Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.