Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 18:55:27
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TEST GITAROVEHO ZOSILNOVACA  (Prečítané 35891 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #45 kedy: 07. Jún , 2016, 12:57:55 »

ano, ale nie neriesitelne podla mna. Aj tak sa stale s hlasitostami hybe, aspon ja teda..
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #46 kedy: 07. Jún , 2016, 13:24:44 »

DSL, DUAL RECTO, SOLDANO, BOGNER...vsetky maju dve volume..v tomto ja nevidim problem... Na zdravie!
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #47 kedy: 07. Jún , 2016, 13:36:08 »

A v akej cenovej hladine si predstavujes predajnu cenu toho ampu ?
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #48 kedy: 07. Jún , 2016, 13:46:44 »

DSL, DUAL RECTO, SOLDANO, BOGNER...vsetky maju dve volume..v tomto ja nevidim problem... Na zdravie!

no predstav si ze bogner spravil viac modelov ampov a na niektorych to ma Bavím sa skvele ale je to individualne ja som rad ze to mam
« Posledná zmena: 07. Jún , 2016, 13:48:30 od glamrocker » Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #49 kedy: 07. Jún , 2016, 14:12:44 »

ale no, ved ja nehovorim ze nie, len hovorim, ze aj renomovane znacky pouzivaju tento koncept, cize tam nie je problem pokial bude zvuk... Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #50 kedy: 07. Jún , 2016, 14:23:01 »

Brdova poznamka ma tiez velmi zaujima.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #51 kedy: 07. Jún , 2016, 14:27:49 »

Cena je adekvatna k vyrobku. Zatial ju nenapisem, pretoze ju ani neviem Bavím sa skvele si to musime premysliet a cakame na posledne cenove ponuky od vyrobcov mechaniky. Ale pod 1300E to isto necakajte, to hovorim aspon pre ake-take uspokojenie  :)
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #52 kedy: 07. Jún , 2016, 14:33:23 »

a je to vprd..... ?§!. Na zdravie!
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #53 kedy: 07. Jún , 2016, 14:34:49 »

...Ale pod 1300E to isto necakajte...
Uff, celkom si trúfaš na Slovensku.
Môj wah takmer nikto nechce za 200 a keď sa opýtam, ktorý je lepší, tak nikto nedal odpoveď. (ja samozrejme netvrdím, že môj je najlepší na svete...).
Skrátke, čo je mejd in Slovákia, to sa nenosí.
Typický argument je, že "Keď to budem predávať".
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #54 kedy: 07. Jún , 2016, 14:51:50 »

velmi dobre si viem predstavit jak pride nejaky truhlik a zapoti - ale bugera stoji 400  Bavím sa skvele cena je podla mna v pohode, len tunajsi trh je nastaveny, ze uz pri kupe dany clovek rozmysla bud kolko prerobi alebo o kolko ojebe kupujuceho.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #55 kedy: 07. Jún , 2016, 14:52:49 »

Uff, celkom si trúfaš na Slovensku.
Môj wah takmer nikto nechce za 200 a keď sa opýtam, ktorý je lepší, tak nikto nedal odpoveď. (ja samozrejme netvrdím, že môj je najlepší na svete...).
Skrátke, čo je mejd in Slovákia, to sa nenosí.
Typický argument je, že "Keď to budem predávať".
Andrej, tvoj wah je vyborny (podla mna), ale nema znacku a v podstate okrem chabej fb stranky o nom nikde nepocut. Slovenskym vyrobkom chyba marketing, ako som uz xkrat spominal. Poriadny web, poriadne ukazky, poriadny obal.

Mejd in Slovákia - sa nosi, len treba zmenit pristup k zakaznikovi a mat vacsiu ochotu, nez povedat, ze "to sa ti neoplati". A taktiez dvihat telefon a necakat rok za jednym produktom. V tvojom pripade to vsak vobec neplati, si jeden z mala ludi, co komunikuje a rad pomoze.

A samozrejme - veci sa neustale tocia. Raz kupim, raz predam. Nebavi ma mat jeden aparat, krabicku, gitaru cely zivot.

Edit - zabudol som dodat, ze za 1300+ mam uz Dual Recto, ktore je overene rokmi, pripadne Vox (aj za menej), takisto Plexi (za este menej), Fender, jazdene Axe, ... Ale jasne, urcite existuje aj takato cielovka.

« Posledná zmena: 07. Jún , 2016, 14:54:56 od Branko » Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #56 kedy: 07. Jún , 2016, 15:07:39 »

Web mame tu:

este na tom robime, mozete si to kuknut:

www.garageinstruments.com

K cene - Nie sme orientovani LEN na SK. Spravili sme vyrobok, za ktorym si stojime. Nema to nic napodobnit, je to originalny produkt, ktory si chce a najde zakaznikov. Ak to mame predavat pod 1300E, tak sa nam to neoplati jednoducho. Nechceme byt hobbysti a ani amateri. Sme profesionali a tak tie aparaty budu aj vyzerat Na zdravie!
Zaznamenané

glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #57 kedy: 07. Jún , 2016, 15:14:48 »

podla mna je 1300 aj malo za poriadny amp, ja by som tomu neveril  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #58 kedy: 07. Jún , 2016, 15:17:56 »

nechem velmi zabrdat do toho, ale tipujem, ze suciastky, sasi, trafa, krabica, bizuteria vyjde pri takej hlave cca 700-800EUR, to nikto este neratal cas straveny na vyvoji, navrhu dizajnu, pracu a dalsie tie kokotinky okolo ako top pristup, top marketing, top prezentacia, ktore narocny slovensky zakaznik ocakava zadarmo, ale vsade inde sa za to kruto plati  Popiskujem si

si to presne trafil Na zdravie!
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #59 kedy: 07. Jún , 2016, 15:27:18 »

drzim palce, aby sa to niekomu zo SR konecne podarilo.  Na zdravie!


aby som dolnil Branka, napr. som teraz hral na tomto novom ENGL Ampe, spracovanie je bomba, zvuk nekomentujem, cize treba to posunut do ultra boutique roviny ala Friedman, Two ROCK, DUMBLE...ak to bude mat tie zvukove parametre...nie to predavat v rovine 1000 eur, to je podozrive ako pise glamrocker  Na zdravie!

http://www.thomann.de/de/engl_e652_artist_edition_50.htm?ref=search_prv_2_2

 
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.159 sekund, 22 otázok.