Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2024, 23:41:08
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Najlepší súčasní basgitaristi  (Prečítané 30468 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 13. Apríl , 2016, 13:32:18 »

S dešpektom? Ku komu? Tvoj dojem iba, proti súčasnej hudbe nemám nič. Naopak fandím každej dobrej skupine aby sa presadila.

...Prave o tych 80tych rokoch u nás môžeme s kľudom hovoriť ako o zlatých rokoch slovenskej hudby. To co nastalo potom po revolúcii už kvalitou veľmi zaostavalo a ten trend trvá doteraz . Nemeraj kvalitu podľa komerčných úspechov aj keď spomínané poprockove kapely ten úspech mali aj komerčný. Takže jednoznačne 60te a 89te roky zlatá éra sk.hudby....
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #31 kedy: 13. Apríl , 2016, 14:45:24 »

mňa naposledy zaujal Michal Šimko z Peter Lipa Band
Zaznamenané
Mendi38
nováčik
*
Príspevkov: 52


« Odpoveď #32 kedy: 13. Apríl , 2016, 22:53:39 »

Tak kvalita zaostáva, iba technika už je vyspelejšia, ale sú veci ktoré sa mi páčia ako napríklad toto. Trochu mi to pripomína Austrálske Jet, teda iba trochu, spev musia zlepšiť, ale inak fakt dobré. A všímam si aj tvorbu tu členov fóra. Niektoré veci sa mi celkom páčia.

Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #33 kedy: 14. Apríl , 2016, 09:36:33 »

a cim ti to pripomina jet ? Oblecenim v klipe ? :) Jet boli rockova kapela odkazajuca sa na stare casy a toto je nejaky moderny zaner.
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #34 kedy: 14. Apríl , 2016, 11:48:24 »

Tak kvalita zaostáva, iba technika už je vyspelejšia, ale sú veci ktoré sa mi páčia ako napríklad toto. Trochu mi to pripomína Austrálske Jet, teda iba trochu, spev musia zlepšiť, ale inak fakt dobré. A všímam si aj tvorbu tu členov fóra. Niektoré veci sa mi celkom páčia.




Ten spev je hrozny a muzika premleta uz snad milionkrat, to uz dnes nehraju tieto postavicky nic ine? gaymetalek.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 14. Apríl , 2016, 14:49:15 »

mne sa to video pozdava. spev mi pride uplne v poriadku a hudba bola prevarena uz pred 20 rokmi, napriek tomu tento zaner z toho zjavne stale vari po celom svete, cize toto by som vytkol zanru ako takemu, nie jednej konkretnej kapele. musim sa priznat, ze nebyt tej Jolany Marina v klipe, ani by som si nevsimol, ze pocuvam slovensku kapelu, co na tunajsie anglicky sa snaziace kapely je teda konecne uspech. dokonca aj solo bolo, aj ako pesnicka to celkom na mna funguje, co viac si priat ?  Neviem
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #36 kedy: 14. Apríl , 2016, 14:54:56 »

Spieva jak naheliovany pokemon  Bavím sa skvele
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #37 kedy: 14. Apríl , 2016, 16:05:05 »

 Popiskujem si

« Posledná zmena: 14. Apríl , 2016, 16:05:39 od crespi » Zaznamenané
Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #38 kedy: 14. Apríl , 2016, 16:35:51 »

Tak kvalita zaostáva, iba technika už je vyspelejšia, ale sú veci ktoré sa mi páčia ako napríklad toto. Trochu mi to pripomína Austrálske Jet, teda iba trochu, spev musia zlepšiť, ale inak fakt dobré. A všímam si aj tvorbu tu členov fóra. Niektoré veci sa mi celkom páčia.



Vobec ako Jet... hrozne to je... Vsetky tieto nove post-hc moderne hovadiny su rovnake.

Inac tam hra Rony z tej talentovej show nejakej co bola na Slovensku...  Bavím sa skvele

EDIT: Ta czehnglish je hrozna.
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2016, 16:38:34 od Viktorino » Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #39 kedy: 14. Apríl , 2016, 17:11:30 »

.. tak nemyslim si ze to je horozne, aj ked nevim co to je za rachot ,ked na konci neviem co bolo na zaciatku  ?§!. ( to bude asi tym ze starnem a uz tomu nerozumiem  No hanbím sa.. ),no nechapem co to ma spolocne s danou temou  Popiskujem si
V tej kapele hra pre niekoho vynimocny a do buducna legendarny basak ?

Podla mna velmi vynimocny rockovy basak bol a je aj Palo Horvath, no ale co dalej ?
Na slovensku je urcite vela lepsich ,ale hlavne neznamich basakov, tak podme vytahovat a prezentovat tych.
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2016, 17:13:46 od brdo prvy » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #40 kedy: 14. Apríl , 2016, 17:37:40 »

Vsetky tieto nove post-hc moderne hovadiny su rovnake.

presne tak.
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #41 kedy: 14. Apríl , 2016, 18:12:29 »

Na slovensku je urcite vela lepsich ,ale hlavne neznamich basakov, tak podme vytahovat a prezentovat tych.

Ja som napisal Jozef Madola a Matej Krivánek. Obaja groove jak sa patri
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #42 kedy: 14. Apríl , 2016, 18:23:07 »

paradni ukazka kam se to casem dopracovalo....
cca jeste pred 10 lety by takhle hrajici mlada kapelka byla povazovana za polobohy.
v mezicase zacla byt technicka vyspelost a elementarni zaklady kapelni souhry povazovany za samozrejmost.
Aneb jak si kdysi lidi mysleli ze Paganini ma smlouvu s dablem, protoze smrtelnik nemuze takhle hrat.... a dnes jeho skladby hraji děcka ze strednich skol.

Chtel jsem tim akorat vypichnout ze ten Wolfhooker -  technicky je to vyborne a hudebne je to subjektivni. Me to sice taky prilis nebere, ale rozhodne to ocenuju a respektuju, protoze reálné činy jsou vždy víc než silácké řečičky.
A czenglish? Zrovna nedavno jsem mel o tom diskuzi s kolegy z UK...... resi se to jenom v ceskoslovensku a i kdyz jsem tomu neveril, tak opakovane je potvrzovano, ze vsem ostatnim je to u prdele. Cimz nerikam ze se na to kazdy ma vyprdnout, ale ze nadmerne sebemrskactsvi je taky skodlive.
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2016, 18:25:54 od hyenik » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #43 kedy: 15. Apríl , 2016, 12:19:25 »

Wolfhooker je podla mna ok. maju co pounknut mladym generaciam uplne ok to je.. podarilo sa im vyhrat sutaz envol et macadam a myslim ze si zahrali na feste v Toronte podobne ako From our Hands rok ci dva pred nimi. Hraju to co je im blizke, pohoda, ak pri tom vydrzia tak preco nie. Funguju v Prahe, tam si aspon zah :zdar:raju aj pred 100 ludmi nie jak tu ze pred 20 (vid hyenikov vystizny post v inej teme kde spomina skusenosti s koncertmi u nas Žmurk  )
« Posledná zmena: 15. Apríl , 2016, 12:20:29 od kaolko » Zaznamenané

Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #44 kedy: 15. Apríl , 2016, 12:35:47 »

A czenglish? Zrovna nedavno jsem mel o tom diskuzi s kolegy z UK...... resi se to jenom v ceskoslovensku a i kdyz jsem tomu neveril, tak opakovane je potvrzovano, ze vsem ostatnim je to u prdele. Cimz nerikam ze se na to kazdy ma vyprdnout, ale ze nadmerne sebemrskactsvi je taky skodlive.

Nie, neriesi... hram v anglickej skupine, vyrastal som v anglicku a ver mi... :) neriesi sa to len na ceskoslovensku Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.