Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 10:29:48
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Najlepší súčasní basgitaristi  (Prečítané 30382 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 02. Máj , 2016, 08:56:38 »

Počúval som album Blue Effect, ten v ktorom hrá Frešo. Basa je pekne rytmicky čistá, akurát na dobu, ani kusok pred alebo za. Ako to bolo vtedy s metronómom pri nahrávaní, používal sa vôbec  a technicky ako? Lebo ak nie a takto nahrávať bez metronómu tak hotovo.
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #46 kedy: 02. Máj , 2016, 09:51:54 »

Počúval som album Blue Effect, ten v ktorom hrá Frešo. Basa je pekne rytmicky čistá, akurát na dobu, ani kusok pred alebo za. Ako to bolo vtedy s metronómom pri nahrávaní, používal sa vôbec  a technicky ako? Lebo ak nie a takto nahrávať bez metronómu tak hotovo.
Frešo má v sebe metronóm aj kompresor, presne takto hrá aj naživo.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #47 kedy: 02. Máj , 2016, 14:29:19 »

Počúval som album Blue Effect, ten v ktorom hrá Frešo. Basa je pekne rytmicky čistá, akurát na dobu, ani kusok pred alebo za. Ako to bolo vtedy s metronómom pri nahrávaní, používal sa vôbec  a technicky ako? Lebo ak nie a takto nahrávať bez metronómu tak hotovo.

Hej, on hral vzdy velmi presne ako aj rytmicky tak aj vzdy pekne do vsetkeho zapasuje. Aj ked ten jeho dost vyskovy zvuk na Svitani mi nejako zvlast veru nereze.  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.