Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 07:23:24
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Empress  (Prečítané 4143 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« kedy: 15. Máj , 2016, 16:54:09 »

Vyborne, high-end efektove pedale. Pre mna velmi prijemne a charizmaticke, topka topiek z tych znamejsich "butikov".

Firma je z Kanady o pocte 7 ludi, viac info tu - http://empresseffects.com/pages/about-us

Sam vlastnim kompresor a multidrive, ku ktorym som vo svojej teme napisal kratku recenziu.

Novy pedal, nove video:

...a to som si myslel, ze nachvilu mam pokoj...  Bavím sa skvele Nemam slov na tento reverb, velmi krasny!
Zaznamenané

Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #1 kedy: 15. Máj , 2016, 18:22:13 »

Vyborny vkus, tiez vlastnim dva kusky od nich a absolutna spokojnost. Dalsi v plane mal byt ich compressor, ale tento reverb asi zamiesa kartami :)
Zaznamenané
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #2 kedy: 19. Máj , 2016, 19:06:14 »

Dnes som pisal do Thomannu a ten novy reverb bude u nich zaciatkom juna a cena bude 519€. Pozrel som vsetky videa, co k tomu Empress nahral a idem do toho
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 19. Máj , 2016, 20:23:22 »

nechcem nikoho urazit, ale cena 519€ za hentaku s prepacenim picovinu je cena z uplneho kokotova, hlavne dnes v digitalnom veku ked vsetky veci su pomaly zadarmo  Ja som čert..
Zaznamenané
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #4 kedy: 19. Máj , 2016, 21:34:37 »

Moze byt, nehadam sa :) Ale clovek si obcas moze spravit radost, uz len pre ten pocit  Žmurk
Mam od nich superdelay a nemyslim si, ze nejaka lacna vec by stacila s nim drzat krok, fakt krasne "oblecie" ton a co som videl videa toho reverbu, tak ocakavam podobne
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #5 kedy: 19. Máj , 2016, 21:45:34 »

ja si zas myslim, ze aj lacne efekty hraju dostacujuco..kupil som si teraz tc electronic mini flashback delay na skusku, no a kupodivu, delayuje tak ako aj moje drahe delaye...ale radost si treba robit a to plne podporujem  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #6 kedy: 19. Máj , 2016, 21:46:13 »

hlavne dnes v digitalnom veku ked vsetky veci su pomaly zadarmo  Ja som čert..
ved o to lepsie, nie?  pred 10-15-20 rokmi taketo masinky boli len v rackoch a nestali 500 ale 5000$
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 19. Máj , 2016, 22:33:31 »

inak hra pekne ten reverb...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 19. Máj , 2016, 22:36:37 »


... a nemyslim si, ze nejaka lacna vec by stacila s nim drzat krok,...

takych lacnych veci je dnes plny trh, dnes som zhodou okolnosti skusal 30€ nejaky digital delay pedal a nechapal som, ako analogovo paradne znel, zvuk miesto aby zaliezol trochu za kombo, vyliezol pred reprak a ozvenky behali okolo bedne, fakt - nevymyslam si :)
Zaznamenané
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #9 kedy: 11. Jún , 2016, 14:52:13 »

Tak Reverb v stredu dorazil a musim povedat, ze vobec nelutujem ani cent, co som zan dal. Asi top krabicka, co mam, dokaze velmi vela a ten ton, co z toho lezie....mmmmm :) Kto chce dobry reverb na dlhu dobu, tak vrelo odprucam. Najviac ma zatial uchvatil plate reverb mode, ten tam fakt vysiel.
Zaznamenané
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #10 kedy: 22. Apríl , 2017, 07:20:47 »

Empress ma novy efekt, Echosystem, je to krabicka plna delayov...pozeral som vsetky predvadzacie videa a som opat uchvateny  :)
https://empresseffects.com/products/echosystem
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.