Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2020, 15:48:14
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zoštelovanie gitary  (Prečítané 2152 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
metal_man
pravidelný návštevník
Príspevkov: 424

« kedy: 19. Máj , 2016, 10:22:29 »

nájde sa niekto z BA kto by si zobral k sebe moju gitku a zosteloval mi dohmat pripadne oktavy? nerad sa do toho pustam ja. za odmenu samozrejme
Zaznamenané
shanike
stály hosť
Príspevkov: 895

« Odpoveď #1 kedy: 19. Máj , 2016, 10:36:37 »

skusil som viacero stelovacov, osobne mam najlepsie skusenosti s Neuszerom. treba si zavolat a dohodnut sa, kedy a ako.
http://www.neuszer.com/
Zaznamenané

Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 107

« Odpoveď #2 kedy: 19. Máj , 2016, 14:16:05 »

Tiez mozem potvrdit, gitara sa da k nemu po dohode doniest kusok od Centralu.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4458

PATRÍM DO PIVNICE!

« Odpoveď #3 kedy: 19. Máj , 2016, 15:44:56 »

A co to je za gitaru? Nechcem rypat, ale nie je lepsie si ju nastavit podla svojich preferencii ako nejakym stelovacom?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pánsky
nováčik
*
Príspevkov: 57

Ivanka pri Nitre.

« Odpoveď #4 kedy: 25. Marec , 2020, 16:06:56 »

Pozdravujem. Zase som tu :D- potrebujem poradit lebo neviem co s tym. Elektricku gitaru s floyd rose som mal pred pol rokom v servise. dali ju slusne do kopy a pekne ladila. Mam vsak problem. Struna G mi robi starosti. Gitara drzi ladenie obstojne ale struna G stale pada. Vzdy to pride do stadia ze ladiace kolecko na FR pride az nadoraz a neostava nic ine len odomknut zamok. Vobec nechapem v com je problem. Ako prve mi napadlo ze kamene v zamku (na krku) su poskodene. Pozrel som teda zospodu kamena a naozaj tam uz bola znacna ryha tak som si myslel ze som problem odhlalil. Pokuesne som kamen otocit o 90st ale problem zotrvava. O co ide? Vdaka za kazdu radu
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  

Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.11 sekund, 22 otázok.