Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 20:20:54
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Laney Amplification  (Prečítané 5576 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #15 kedy: 25. Máj , 2016, 15:16:09 »

ta 50tka LANEY, co spomina Brano je vyborny Amp.Vzdy somn sa na to chystal, pocul som to len tak letmo a nemal som stastie to vlastnit... Na zdravie!
Zaznamenané
faki
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 83



« Odpoveď #16 kedy: 25. Máj , 2016, 18:12:45 »

Aj nove Laney su fajn, spominane GHcka sa mi vzdy pacili podstatne viac ako hociake Marshall JCM 900, DSL alebo Vintage modern

Sranda...Paul Gilbert s radou od Petrucciho pocas tour s G3 paradoxne z Laney prešiel na Vintage Modern... :)
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #17 kedy: 26. Máj , 2016, 10:35:20 »

Podla mna ,keby na to nehrala undegrounova kapala BS, ktora sa neskôr vysvyhla a stala ikoniu hardrocku, tak Laney dnes uz asi ani neexistuje.Taky firiem bolo v 60-70 plno.
Tie aparaty na tu dobu neboli nicim vynimocne ,snat iba vtedajsou cenou ,lebo boli robene v celku lacno, ale zas v tedy sa aj lacaky vyrabali zodpovedne ,lebo technologia vyroby bola iba jedna.Secko letovat a skladat rucne.Pridana hodnota bola ,ze tam pouzivali zodpovedne Partridge trafaky, ale tia pouzivalo asi 50% iných znaciek.To ze zneli oproti marshalom trochu inak ,nikto z BS neriesil ,bolo im to uplne jedno, ked pomali nemali ani co zrat.

Uz neviem kde som to zobra,ci som to pocul ,alebo niede cital, ale Buttlet povedal ,ze ked dosli prvy krat do USA , tak konecne hrali na poriadne aparaty  Bavím sa skvele
... ale zase aj povedal, ze tie aparaty volakedy skreslovali prijemnejsie  Žmurk myslel tym porovnanie Ampegu SVT 2pro vs Laney,  na ktore hraval snat cele obdobie s OZZYM.

Dnes hra Buttler na hocicom ,hlavne z dostane prachy za reklamu ... sak a preto mu to aj tak hra  Bleee
 
Ja sam ma doma dve take stare rachotiny Super group 60 a KLIPP 100, ale nie kôli vynimocnosti ,ale kôli tomu ,ze som fanda BS.
Vlastne ich ani nepouzivam.

.... Vlastne ani nepoznam inu staru kapelu ,kera by hravala na Laney  Popiskujem si

« Posledná zmena: 26. Máj , 2016, 19:12:25 od brdo prvy » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #18 kedy: 26. Máj , 2016, 10:51:06 »

Vlastne ani nepoznam inu staru kapeli ,kera by hravala na Laney  Popiskujem si

Bolo ich praveze vcelku dost, aj v kontinentalnej Europe, ale skor islo o menej zname kapely (vela v Nemecku napr.). Musim povedat, ze tie Supergroup hraju na vsetkych tych nahravkach co poznam fakt dobre. Dokonca sa mi aj obcas lubia viac ako plexiny.
« Posledná zmena: 26. Máj , 2016, 10:55:54 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #19 kedy: 26. Máj , 2016, 19:13:44 »

Daj nake vzorky.
Som zvedavy jak to hralo ostatnym.
Zaznamenané
Gwynnbleid
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 158


« Odpoveď #20 kedy: 26. Máj , 2016, 20:54:32 »

Inak tieto Laney AOR sa obcas zjavia vcelku lacno
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #21 kedy: 27. Máj , 2016, 10:07:15 »

ten chalan nieco asi fajcil pred tym videom 4:33 ze you get that modern high gain.. a zaebe zvuk co je jak pokazeny  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Gwynnbleid
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 158


« Odpoveď #22 kedy: 27. Máj , 2016, 11:56:27 »

ako hej :D teraz som uz nasiel aj ine lepsie videa. lebo ten amp ma push-pull potaky na EQ, ze to tusim boostuje dane frekvencie. a chcem sa s tym dost pohrat :D ale ajtak sa mi to vcelku lubi, mam rad taky spinavy az trocha "zemity?" ton.

Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.