Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 14:12:03
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: modelova zeleznica  (Prečítané 5687 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« kedy: 28. Máj , 2016, 15:15:47 »

nie som modelar, ani som nikdy nebol, kedysi som mal el. vlacik HO, vsetky 3 lokomotivy co som podostaval na nejake sviatky som vzdy nenavratne pokazil, respektive sa pokazili same  Neviem

toto je fascinujuce, maju tam viac videi ale kobuk dole:

Zaznamenané
archeolog
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77


« Odpoveď #1 kedy: 28. Máj , 2016, 15:59:04 »

Machri su to, o tom potom, ale pre 100% vierohodnost mi tam chyba aj namodelovnie situacii:

- vlak odchadza z BA hl. stanice, po 100m zastavi a caka sa 10min, potom sa vracia spat na peron, kde stoji este 30min., samozrejme vozne su uz vybavene vsetky PAckom, prave preto, aby po cely cas nikto z vlakoveho personalu cezen za ziadnu cenu neinformoval cestujucich, co sa vlastne deje

- pokazi sa masina, o com nikto z cestujucich netusi, nikto ani slovo, stoji sa v stanici, caka sa, po tom, ako sa konecne pohneme, tak po 5 minutach vitazoslavne oznamia, ze ale sa nam fakt ospravedlnuju, ale meskanie sa zvysilo na 45min, lebo sa pokazila lokomotiva...fakt "sou don't say" situacia, lebo pocas cakania v stanici, ked nikto nic neoznamil, tak nikto z cestujucich si nevsimol, ze sa meskanie zvysilo..

- tlacime sa ako dobytok kazdy pondelok a piatok, vzapati nejaky politik vyhlasi, ze obsadenost vlakov je 40%

- mali namodelovat aj ako sice predpotopne, ale aspon ako-tak priestranne kupaky nahradili modernymi otvorenymi voznami so 4kami, kde, chces-nechces, musis sa pocas sedenie hladkat kolenami s okolo a oproti sediacimi - ano, cestovanie zblizuje....

- hordy bezdomovcov na staniciach by mali byt tiez sucastami modelov, nevynimajuc, ked sa niektory z nich pomoci na lavicke a ty si do toho potom sadnes...(vlastna skusenost)

-......dost mi tam toho chyba, asi aj ja sa stanem modelarom a doplnim to....
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 28. Máj , 2016, 16:09:37 »

Tak na to by bolo treba celkovo nejaku specialnu Eastern Europe verziu. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 28. Máj , 2016, 16:12:09 »

ak nemusim ist nevyhnutne autom, vlak rad uprednostnim, podla mna su u nas na celkom slusnej urovni. teda neviem, ako nejake osobaciky v picnych regionoch  Neviem a kedze som z BA, nejake horuckovite stadovite pravidelne cestovanie pondelok a v piatok nastastie nepoznam  Ja som čert..

a hej - tie moderne nekupe vozne su p*čovina, to boli tusim len v IC-ckach .... ale v tych zase byva spravidla klima
« Posledná zmena: 28. Máj , 2016, 16:13:40 od rastis » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 29. Máj , 2016, 12:02:03 »

obcas chodim do svajciarska v okoli zenevy a holandska vlakom a ... predstavte si ze aj oni maju take nekupe vozne kde si sadnete a tisnete sa..  Bavím sa skvele cize to nebude len nas problem ale asi tak nejak tie vozne robia
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 29. Máj , 2016, 12:10:57 »

predpokladam, ze na to je nejaka EU smernica, aby mohol byt vlak oznaceny neviem ako, ako ze je fajnovy, tak musi mat elektricke dvere, klimu, neotvaratelne okna a jebnute sedacky  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6 kedy: 29. Máj , 2016, 17:02:04 »

Neotvaratelne okna su zaklad, hlavne ked sa poserie v lete klima.  ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 29. Máj , 2016, 17:09:17 »

Neotvaratelne okna su zaklad, hlavne ked sa poserie v lete klima.  ?§!.

Veru, aj v lietadle je to opruz.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #8 kedy: 29. Máj , 2016, 17:15:46 »

Veru, aj v lietadle je to opruz.

Fakt to nie je sranda, ked sa poobede poserie vo vlaku klima a nemozes ani ked stoji na stanici vyvetrat a vonku ked je 37 stupnov. Predminuly rok som zmeskal IC, tak som to zazil v beznom rychliku v nedelu este, prepchatom na nepohnutie. Fakt peklo, viacero ludi kolabovalo. Odvtedy som sa zaprisahal, ze uz nikdy nepojdem beznym rychlikom.  Popiskujem si
« Posledná zmena: 29. Máj , 2016, 17:17:12 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 05. Jún , 2016, 19:28:39 »

Vlakmi cestujem rád a často, hlavne kvôli hraniam. Snažím sa vyhýbať špičke, ale potom to riešim obľúbeným jedálnym vozňom, kúpou miestenky dopredu cez net, prípadne občasne aj prvú triedu som použil. A poväčšine spokojnosť zatiaľ. :)
Zaznamenané

archeolog
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 77


« Odpoveď #10 kedy: 05. Jún , 2016, 21:33:29 »

No a ako to, Pitu, riesis s gitarou? Nosis so sebou aj do restauracneho? Lebo ked cestujem s akustickou, je to dost zle a ostara. Nehovoriac, ked chodim s dvomi akustickymi gitami.Do batozinoveho priestoru sa im to veru neodvazim dat....ale hej, pokial sa podari chytit miesto, tak je to, napriek vsetkemu, najlepsi sposob doprav.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 06. Jún , 2016, 04:29:54 »

Väčšinou nosím len jednu, aj to elektriku. Čisto akustický koncert mám len pár krát za rok. Doteraz som všade nosil moju Framusku, ale tá bola dosť veľká na ďaleké cesty, tak som si dal pred Mexikom urobiť cestovnú gitaru, ktorá má všetko ako predošlá a len zlomok váhy a veľkosti. Takže cestovanie je ešte jednoduchšie. :)



No a ako to, Pitu, riesis s gitarou? Nosis so sebou aj do restauracneho? Lebo ked cestujem s akustickou, je to dost zle a ostara. Nehovoriac, ked chodim s dvomi akustickymi gitami.Do batozinoveho priestoru sa im to veru neodvazim dat....ale hej, pokial sa podari chytit miesto, tak je to, napriek vsetkemu, najlepsi sposob doprav.
« Posledná zmena: 06. Jún , 2016, 04:41:54 od Pitu » Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.