Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Apríl , 2024, 07:39:00
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ian Crichton (SAGA)  (Prečítané 2778 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« kedy: 31. Máj , 2016, 12:11:36 »

SAGA je stara kanadska rockova kapela, celkom zaujimava, urcite to vela ludi pozna a urcite lepsie, ako ja :) mna trebars bavia viac, ako TOTO. maju tam zaujimaveho gitaristu - Ian Crichton, osobne sa mi paci viac, ako Lukather z TOTO, aj ked takto to porovnavat je celkom blbe.

typek ma aj nejaky vlastny band, toto je z albumu z roku 1995



hraval na kadeco, posledne roky ho vidat najma s Musicman gitarami a aparatom Diezel.

davam to sem len ako taku osvetu, ja ich zase az tak velmi nepoznam, ale ked uz sme gitarove forum, tak tento typek by tu mohol byt  Popiskujem si verim, ze niekto podoplna presnejsie informacie :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 31. Máj , 2016, 12:36:16 »

pripomina mi hrou Andyho Timmonsa kebyze ho skrizis s Mattiasom IA Ekldundhom co robi rad vseliake tieto piskacky hrave
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #2 kedy: 02. Jún , 2016, 18:51:46 »

poznam velmi dobre, SAGA je u mna tak trochu kultova kapela :) mam tri ich albumy na vinyle a planujem rozsirit o dalsie Na zdravie!
Chlapik ma inac velmi dobru techniku, az je mi dovnuo ze je samouk  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 02. Jún , 2016, 21:10:18 »

neni technicky najdokonalejsi, ale prave to sa mi na tejto starsej garde gitaristov pacilo, ze boli casto samouci a casto sa naucili veci dost svojsky, cim boli osobiti.

Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #4 kedy: 03. Jún , 2016, 12:05:58 »

neni technicky najdokonalejsi, ale prave to sa mi na tejto starsej garde gitaristov pacilo, ze boli casto samouci a casto sa naucili veci dost svojsky, cim boli osobiti.


presne tak :) na Crichtonovi ma bavia take tie jeho "falosne" bendy, s ktorymi vie ale velmi dobre narabat. Co sa tyka techniky, tak v tejto skladbe su neuveritelne unisono behy s klavesom  Na zdravie!

Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.