Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 14:40:37
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marshall 6100  (Prečítané 11085 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #15 kedy: 08. Február , 2020, 13:49:47 »

ja tam asi vtrepem azbestovu dosku a bude to :)
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #16 kedy: 08. Február , 2020, 22:13:20 »

V 1992hom to bola marshallova vlajkova lod k 30temu vyrociu zalozenia firmy.Tie aparaty stali strasny majland a v predajni rock centrum  na krizovateke prievozska a mileticova, kde predavali marshale ho ani nikdy nemali... na dnesne pomeri stali asi tak cca 8000 € a pritom to ma taketo nedostatky.Pre mna to bolo velke sklamanie, ked sa to posralo a pritom si pamätam, ako mi kamarat zijuci v USA v 97 hovoril, ze mu strelit  takyto novy marsal a ze bol cely v prdeli a museli mu dat novy.Vtedy neboli ziadne schemy cize som tomu prd rozumel a on dvakrat, ale az ked sa mi to uplne nahodou stalo ze mi odpalil cele riadenie, som si na tuto prihodu spomenul.Vdaka tomu ze Andrej je neskutocny koumak sa ten zosik porarilo spojazdnit a ( vymysliet novy procalovy modul ) + urobit opatrenia, aby sa tento pruser uz nestal.
Povedal by som ze kazdy, kto tento aparat ma ,by si ho mal dat Andrejovi dotunovat, no chcel by som este podotknut, ze doteraz nechapem, ako taka znacka ako marshall ,ktora si dala tolko zalezat, aby k 30temu vyrociu a na tu dobu vyprodukovala tak vynimocny amp, si nedala väsciu namahu dotiahnut to na vyzsiu uroven a aspon tym, ze vypusti daky service ubgrade upozornit na vazny problem. Nic take nebolo a tie ampy sa seru a budu sa nenavratne srat.
« Posledná zmena: 08. Február , 2020, 22:18:24 od brdo prvy » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #17 kedy: 09. Február , 2020, 00:37:30 »

a tie ampy sa seru a budu sa nenavratne srat.

No ved Marshally sa srali konieckoncov vzdy Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 09. Február , 2020, 17:02:12 »

akurat to co je dostupne na nete na thetubestore odkial som par krat objednal elektronky: https://www.thetubestore.com/lib/thetubestore/schematics/Marshall/Marshall-30-Anniversary-6100-100W-Schematic.pdf ... nikde som nenasiel ziadny artikel kam ten fan zapojit a niesom profik aby som merakom skumal plosak okolo trafaku  :)
Lepšia schéma je tu:
https://elektrotanya.com/marshall_6100_6101_anniversary_sch.pdf/download.html#dl
24 Voltov je na poslednej strane na vstupe stabilizátora 7815 (REG403).
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #19 kedy: 11. Február , 2020, 14:32:29 »

Lepšia schéma je tu:
https://elektrotanya.com/marshall_6100_6101_anniversary_sch.pdf/download.html#dl
24 Voltov je na poslednej strane na vstupe stabilizátora 7815 (REG403).
Na zdravie! buoch ti zehnaj dobry muz
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 23 otázok.