Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 02:03:42
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fender Bassbreaker  (Prečítané 3297 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gwynnbleid
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 158


« kedy: 21. Júl , 2016, 08:33:42 »

Caute, zachytili ste tento novy amp od fendru? Co som pozeral ukazky aj referencie, tak je to vraj jeden z najlepsich ampov co fender spravil poslednu dobu :)
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #1 kedy: 21. Júl , 2016, 10:13:22 »

Bol som na predvadzacke, aj som si pokrutil. Najviac sa mi pacilo 15W 1x12" kombo.
Cena super, koncept britsky (rozdiel od toho co robili doteraz), a hralo to fajne.
Zaznamenané
Gwynnbleid
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 158


« Odpoveď #2 kedy: 22. Júl , 2016, 13:06:58 »

Musim ist poskusat :) inak ajked sa to vsetko vola bassbreaker, tak kazde ne uplne ine zvukovo. Ja trocha poskulujem po tej sedmicke :)  ale asi to bude ajtak hlasne ako cvicitko na doma...
Zaznamenané
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 22. Júl , 2016, 22:11:15 »

Caute, zachytili ste tento novy amp od fendru? Co som pozeral ukazky aj referencie, tak je to vraj jeden z najlepsich ampov co fender spravil poslednu dobu :)

Tak asi zalezi co clovek ocakava od ampu. Mna to moc neoslovilo, ale je fakt ze mne sa pacia skor klasiky od fenderu (65 Super reverb, 57 Twin, Tweed deluxe, VibroVerb, VibroKing, 59 Bassman). Toto kombo (skusal som len 15wat, 1x12) sa mne osobne paci menej, ako napriklad HotRod seria (Blues Junior). Britsky zvuk si skor predstavujem ako ma napr. Friedman BE-100, kde sa mi pacil aj cisty aj skresleny zvuk. Je ale pravda ze je to ako cenou, tak celkovo nieco uplne ine. Som zvedavy ako sa to bude predavat, ale je fakt ze kto hlada moderny amp a moderny zvuk, tak urcite nech si skusi aj tuto seriu od Fenderu.
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Gwynnbleid
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 158


« Odpoveď #4 kedy: 23. Júl , 2016, 20:29:21 »

Dnes som bol skusit tu 7w :) kks si to za tych par susnov asi kupim na doma. Velmi sa mi to pacilo. Taky pekny chrumkavy drive.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #5 kedy: 01. September , 2016, 12:19:36 »

lidi co vravite na toto: http://hudebnibazar.cz/fender-amp-pro-junior-relic-ltd/ID972273/
oplati sa to?  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 01. September , 2016, 12:22:36 »

nechcel by som to ani za 1/4 tej ceny. ci to ma realne tu hodnotu neposudim (cosi mi hovori, ze nie), ale uzitnu hodnotu to taku nema ani nahodou.
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #7 kedy: 01. September , 2016, 12:32:02 »

Projunior hra velmi pekne, mne sa viac paci ako blues junior, no max za 300 eur, na limitku kaslat.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #8 kedy: 01. September , 2016, 12:34:25 »

Projunior hra velmi pekne, mne sa viac paci ako blues junior, no max za 300 eur, na limitku kaslat.

diky za info, mna prave to zaujimalo ze aku to ma realnu hodnotu, tak uz viem. Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #9 kedy: 01. September , 2016, 12:39:17 »

Velmi predrazene.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Gwynnbleid
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 158


« Odpoveď #10 kedy: 01. September , 2016, 14:31:01 »

za ty prachy kupis origos fender champ z 70tych rokov :)
Zaznamenané
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #11 kedy: 05. November , 2016, 17:31:36 »

Caute, zachytili ste tento novy amp od fendru? Co som pozeral ukazky aj referencie, tak je to vraj jeden z najlepsich ampov co fender spravil poslednu dobu :)
jj,dnes som odkusal a za mna zvukovo najlepsie kombo,myslim ze este lepsie ako Peavy classic 30
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 22 otázok.