Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 06:36:11
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mesa Boogie Dual Rectifier - footswitch  (Prečítané 880 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lukáš92
okukávač

Príspevkov: 2


« kedy: 12. August , 2016, 09:13:55 »

Zdravím .... Potreboval by som radu od ludí ktorí majú Mesa Boogie Dual Rectifier a najlepšie by bolo tú najnovšiu verziu ktorá má dvojradový footswitch (hore 3 tlačítka a dole 3) .... Ide skrátka o to že ked zapnem hlavu tak sa mi rozsvieti skoro celý footswitch. Diody pre ch1, ch2 ch3 a ešte MUTE sa rozsvietia. No a potom ked zapnem standby že už ako idem hrať tak ked prvý krát hocicčo stlačím (napr. ch1) tak  už samozrejme všetko ostatné zhasne ale príde dosť velká rana do bedne ... a ked prepnem ch2 a ch3 tak tiež to fakt brutal silno buchne .... No a potom už ked prepínam drhý krát tak je to v pohode a nič nebúcha ..... ale to prvé prepnutie kanálov mi normaálne strelí do bedne .... preto musím vždy pro zapnutí standby mať stlačení MUTE a najprv prepnut všetky kanály (pretože ked je to zamutovane tak nič nebucha) a potom až hrám .... No a toto ma velmi zaujíma že o čo ide ....
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 12. August , 2016, 10:09:52 »

je to bezna vec.. znama vec pri mese a ich zosikoch, generuje sa tam statika lebo pouzivaju take male prepinace na ovladanie kanalov..  bezny postup sa robi takto pri pustani zosiku:

zapojim footswitch a bednu
zapnem hlavu v stand by mode
poklikam nohou asi 5-8x na rozne nozne prepinatka na zemi
zapnem hlavu do aktivneho rezimu a hram

ja som to mal pri mark 4 aj mark 5. a kamosovi to na duali robilo tiez.  Zdravíčko
Zaznamenané

Lukáš92
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #2 kedy: 12. August , 2016, 16:04:32 »

Dakujem velmi pekne za radu ... som sa už bál že čo sa to deje s tou mašinou :-)
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.