Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 17:23:51
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako sa učíte pesničky ?  (Prečítané 14988 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #30 kedy: 23. August , 2016, 12:53:40 »

hlavne nech to je od srdiecka, aj ked sa to neda pocuvat.. ako napriklad moj oblubenec
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #31 kedy: 23. August , 2016, 12:56:36 »

hlavne nech to je od srdiecka, aj ked sa to neda pocuvat.. ako napriklad moj oblubenec

no vidis, tipek to s jolanou a bez cvicenia dotiahol az do monte carla  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #32 kedy: 23. August , 2016, 13:36:11 »

A co ma akoze z toho mat?Ze bude hrat predskokana henry tothovi v aligatore? :D  to sa tu vsetko meria len financnym uspechom a tym ze ake huste angazma ma? Kazdy ma uplne ine motivatory.

Ja napriklad by som ani zanic nechcel hrat v tourujucej uberaktivnej kapele. Mam pracu, co ma fakt dobre zivi, nemam rad neistotu, muziku mam ako konicek a sposob kreativneho vyzitia. A budem ju mat nadosmrti.

Byt aktivny muzikant a nemoct hrat vlastne skladby (lebo to su nasi hudobnici povacsinou), nemoct ist na dovolenku ani len na slnecke jazera lebo nemam listok na bus, nemat zivot niekolko rokov lebo treba zarobit, byt doma na chvilu s rodinou, spat v dodavke, 90% casu stravit na ceste a potom 5% na stagei a 5% v studiu.

Dnes je doba, ze talent, co cvici, dokaze zuzitkovat veci uplne inak. Mame tu net, moznosti ako sa prejavit je nekonecne vela. Ked mas talent a cvicis alebo aj ked nemas talent a cvicis, niekam to aspon posunies s hrou a skoncis minimalne s podobne dobrymi hudobnikmi v nejakom telese. A nebudes musiet zamestnavat zenu na basu aj ked nevie spievat a hrat.  Zdravíčko

asi tomu co pises nerozumiem....

nechces byt aktivny muzikant, co nemoze hrat vlastne pesnicky a nemoze ist na dovolenku na jazera. dobre. asi nechces robit ani predskokana H. Tothovi v Aligatore. dobre.

v tom zvysku sa stracam. mame net a nekonecne vela moznosti prejavit sa. pises teraz o egu akoze budes mat vela pozreti na YT ? alebo ze budes mat tolko pozreti, ze Ti to zarobi ? alebo pises o predaji Tvojej hudby cez net ?

a neuraz sa, ale v com je lepsia amaterska bezvyznamna kapela s namakanymi hudobnikmi od inej bezvyznamnej amaterskej kapely s nahovno hudobnikmi ? pokial je to cele v rovine konicek, nechceme byt uberaktivna tourujuca kapela, zivi nas nieco ine, lebo potrebujeme prachy na dovolenku ? jedine v tom, ze tych prvych potlapka po pleci mozno o par ludi viac. alebo zase to ego, ze precitas si o sebe fajn recenziu na internete ?
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #33 kedy: 23. August , 2016, 13:38:54 »

hlavne nech to je od srdiecka, aj ked sa to neda pocuvat.. ako napriklad moj oblubenec

dopici  Bavím sa skvele made my day

for revenge we can offer you our musical cd Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele to doslova
« Posledná zmena: 23. August , 2016, 13:41:22 od glamrocker » Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #34 kedy: 23. August , 2016, 16:38:12 »

dopici  Bavím sa skvele made my day

for revenge we can offer you our musical cd Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele to doslova

no mne to smiesne nepripada... skor mi je toho cloveka luto.. uprimne luto...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 23. August , 2016, 16:42:56 »

no mne to smiesne nepripada... skor mi je toho cloveka luto.. uprimne luto...

ak si pozres jeho videa napriklad k elixiru mladosti, tak ten clovek posobi pri svojej nekonecnej hluposti tak pohodovo a vyrovnane, ze Ta lutost prejde :) tiez obcas trpim prilisnou ludomilostou, ale Afro je pohodak - sympatak  Ja som čert.. i ked s dcerou by som ho napriklad asi nezoznamoval  Ja som čert..
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #36 kedy: 23. August , 2016, 17:03:46 »

no mne to smiesne nepripada... skor mi je toho cloveka luto.. uprimne luto...

cojaviem krasny priklad toho ze cim vacsi koko*t tym sebavedomejsi Bavím sa skvele a taki savyskutuju vsade aj na forach Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 23. August , 2016, 17:04:18 od glamrocker » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #37 kedy: 23. August , 2016, 17:06:26 »

rasto asi som potom len nepochopil co si myslel tym ze neni nic horsie ked ma niekto talent a cvici a ze je to v 90% pripadoch zbytocne.. zbytocne je sediet doma a kukat panelak akurat tak..  a citat plus 7 dni.. a co ja viem co..
Zaznamenané

KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #38 kedy: 23. August , 2016, 18:20:53 »

momentálne makám na tejto pesničke. Čo poviete ?  Popiskujem si
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #39 kedy: 23. August , 2016, 18:45:35 »

je to teple .. kde maju zapojene tie aparaty na tom kopci?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #40 kedy: 23. August , 2016, 18:48:37 »

je to teple .. kde maju zapojene tie aparaty na tom kopci?  Bavím sa skvele
to len klip tam točili :D audio už mali nahraté vopred :D
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #41 kedy: 23. August , 2016, 18:57:11 »

fakt? to sa tak dnes este robi?
Zaznamenané

KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #42 kedy: 23. August , 2016, 19:04:20 »

fakt? to sa tak dnes este robi?
Ja som čert.. ha ha ha
Zaznamenané

BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #43 kedy: 23. August , 2016, 20:23:18 »

rasto asi som potom len nepochopil co si myslel tym ze neni nic horsie ked ma niekto talent a cvici a ze je to v 90% pripadoch zbytocne.. zbytocne je sediet doma a kukat panelak akurat tak..  a citat plus 7 dni.. a co ja viem co..

time enjoyed wasting is not wasted time
 Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #44 kedy: 23. August , 2016, 21:26:18 »

rasto asi som potom len nepochopil co si myslel tym ze neni nic horsie ked ma niekto talent a cvici a ze je to v 90% pripadoch zbytocne.. zbytocne je sediet doma a kukat panelak akurat tak..  a citat plus 7 dni.. a co ja viem co..

nepisal som nic o tom, ze by bolo nieco v 90%-toch zbytocne. pisal som, ze 90% cviciacich talentov z toho nic nema, mozno okrem drobneho uznania uzkeho okolia a ze je to smutne, respektive napisal som, ze najsmutnejsie.

kazdy nech si robi co chce a ako chce. akurat si myslim, ze v tej rovine, ako si pisal aj ty (neprofi, konicek, bez ambicii cestovat koncerty ... ) je rovnako legitimne byt namakany v namakanej kapele, ako nebyt namakany a zamestnavat ako spevacku manzelku... nevidim v tom v praxi ziaden velky rozdiel, cize vyhrava ten, co sa pritom viacej bavi  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 22 otázok.