Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 15:01:38
Strán: [1] 2 3 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pink floyd  (Prečítané 72630 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 14. Máj , 2004, 12:29:05 »

nazory na tuto kapelu
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 14. Máj , 2004, 19:19:06 »

vdaka PF hram na gitaru.. svet moze byt vdacny ze som nasiel tuto kapelu a obohatil som svet o svoju hru! ..teda... trosku som sa rozsupol :) mam rad PF, skvela hudba, skoda ze sa neda zahrat bez dalsich 10 muzikantov mimo kapelu.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 15. Máj , 2004, 12:09:52 »

Ale dá sa.:) Veď na začiatku hrali tuším iba štyria (možno piati). Viď - live z Pompejí.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #3 kedy: 16. Máj , 2004, 09:30:21 »

to je fakt ale hrali tam aj take veci na ktore 4 stacili.. ummagumma, nieco z meddle, urcite astronomy domine, nieco z la Vallee resp. Obscured by the clouds.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 16. Máj , 2004, 09:51:22 »

pink floyd je genialny.. the wall je najlepsi film a jeden z najlepsich albumov, ake som kedy videl/pocul
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #5 kedy: 17. Máj , 2004, 07:22:22 »

uzasne a super ma to strasnu stavu ma to v sebe taku magiu toto by som raz chcel aby mala v sebe aj moja hudba
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 17. Máj , 2004, 09:03:41 »

to co je za kapelu som nepocul ani nemám ale tuším že DT robili Metropolis na štýl The Wall nie? :band
Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 17. Máj , 2004, 10:06:06 »

Guitman, to snáď nemyslíš vážne. :) DT z nich určite čerpajú, ako ostatne aj z mnohých iných starých kapeliek.
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 17. Máj , 2004, 10:37:45 »

práveže myslím, gitarovú muziku počúvam aktívne od cca 97 roku predtým to bola len Metallica a začínal som na Tublatanke.Akurát si pamätám že v cca 14.tich som vedel nejaký úryvok hrať a bol od Pink Floyd ja si zháňam veci ktoré ako tak poznám nemám vlastný dom a v jednej izbe spolu z rodinou sa nemienim zavalit spustou CD ak sa k tomu náhodou dostanem viem že to nebude zlé ale inak kde to mám počuť v rádiu? a predsa len mám 30 a tie staršie kapely ma proste nelákajú, nevravím že to nie je chyba ale keby som mal počúvať všetko nič iné ani nerobím
Zaznamenané

tatko fóra
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #9 kedy: 17. Máj , 2004, 10:45:53 »

Guitman tak to urcite skus to sa paci hadam kazdemu a o starej kapele sa neda hovorit gilmoore (spevak a gitarista) hrava aj teraz a som ho videl na DVD a bolo to super urcite si to vypocuj (to je ako odporucana literatura)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 17. Máj , 2004, 14:57:59 »

Guitman - keby len CD-cka mi mali zaberat najviac priestoru... :)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 17. Máj , 2004, 16:50:44 »

pink floyd som volakedy dost pocuval /the wall/. nikdy som si ich vsak neanalizoval. neskumal som kedy su ake hmaty na hmatniku, akou technikou je to zahrate a podobne. ja som ich pocuval len preto lebo som mal pri nich strasne dobry pocit. ono ta hudba by mala ist do ucha co najlahsie a vyvolavat nejake pocity. a toto ja nazyvam ""hudba ako umenie"". jedna z mala kapiel ktoru si pustim hocikedy a nevadi mi...
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #12 kedy: 22. Máj , 2004, 11:01:11 »

ja sa pridam k chvale a odporucaniam. najviac ma oslovil album division bell. najma high hopes. mam k tomu na konpe aj klip a ten je dokonaly ako vsetko na co zrejme siahnu. presne moj styl. take sentimentalne, cudne, zahadne s obrovskym nabojom drviacej energie. ako ja:)
Zaznamenané
mr.Halen
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 79


« Odpoveď #13 kedy: 09. Február , 2005, 19:35:23 »

NAJVECSIA PECKA CO SOM VIDEL BOL PULSE TO JE INA SLEHA...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 17. Február , 2005, 19:53:01 »

Asi pätnásť albumov na stiahnutie. http://ftp://62.85.111.74/pink%20floyd/Pink%20Floyd/
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.284 sekund, 22 otázok.