Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 19:18:21
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Koncert Indigo a Peter Nagy  (Prečítané 25869 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mendi38
nováčik
*
Príspevkov: 52


« kedy: 11. September , 2016, 11:46:47 »

Dlho som tu nebola, tak nakuknem a podelim sa s vami o zážitok. Ja som veeelmi dlho nebola na nejakom rockovom koncerte a konkrétne Petra Nagya ešte niekedy v puberte v minulom storočí. A teraz to bol ohromný zážitok. Peter Nagy spieva lepšie ako kedykoľvek predtým. Už nie je afektovaný ako býval,  ale to patrilo vtedy k dobe a k image. Jeho prejav je teraz viac rockovejší dravejší a vďaka tomu aj tie staré skladby znejú úplne inak, zaujímavejšie. Co  jediné mi vadí tak jeho trochu trápne vtipy na svojich geronto fanúšikov a stále preberá nejako to starnutie. Inak basgitarista tuším Ľuboš Durech, skvelý muzikant a individualita. Aj keď gral na 5strings a môj obľúbený nástroj je 4, ale fakt som žasla ako skvele hral. A viem že prešiel z klasickej gitary ktorú študoval na basu. Inak neviete akú basu to má?  Som myslela že Ibanez ale asi to nebude Ibanez. Ale celý koncert, spev, hudba skvelé!  Bravooo Bravooo
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 11. September , 2016, 13:26:36 »

rock?!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mendi38
nováčik
*
Príspevkov: 52


« Odpoveď #2 kedy: 11. September , 2016, 14:23:17 »

Hej rock. Pred tým koncertom by som to ani ja nepovedala. Od puberty som ho nepocuvala, ale veď píšem. Pritvrdil a bol to fakt riadny rockový koncert. Jeho štúdiové nahrávky a živý koncert to je obrovský rozdiel. Ale nie je prvý u koho som sa s tým stretla.
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 11. September , 2016, 14:31:50 »

rock?!  Bavím sa skvele
Kapelník je Mišo Kovalčík, takže to naozaj znie rockovo.
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #4 kedy: 12. September , 2016, 11:48:02 »

Hra na basu od Kamila Grebena, neviem ci to nie je model ElBow
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.