Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 07:48:31
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rackovy multiefekt  (Prečítané 5739 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #15 kedy: 31. Október , 2016, 22:12:05 »

Ved presne toto som myslel. Vsetko je tam popici, ale toto napicu. Na nahravanie to vacsinou nevadi, ale na live hranie treba dost spekulovat, aby mal z toho clovek normalny pocit.
Aha. Okej, tak beriem spat. Suhlasim.

btw, kedysi som si to myslel aj ja takto, ale dnes v podstate viac pri nahravani chcem co najviac "citit" ten sound pod rukami. Live samozrejme tiez.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 01. November , 2016, 11:35:37 »

Ved presne toto som myslel. Vsetko je tam popici, ale toto napicu. Na nahravanie to vacsinou nevadi, ale na live hranie treba dost spekulovat, aby mal z toho clovek normalny pocit.

Mám presne opačné skúsenosti s AXE. Veľmi pekne to pracuje dynamicky, s poťákom sa pri tých zvukoch pracuje jedna radosť.
Ľudia to asi často zvyknú prehnať s intenzitou skreslenia, keď si hrajú len tak doma na bedničky alebo sluchátka, to na vyhúlenom aparáte nerobia, potom im chýba dynamika.
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 02. November , 2016, 12:13:33 »

Mám presne opačné skúsenosti s AXE. Veľmi pekne to pracuje dynamicky, s poťákom sa pri tých zvukoch pracuje jedna radosť.
Ľudia to asi často zvyknú prehnať s intenzitou skreslenia, keď si hrajú len tak doma na bedničky alebo sluchátka, to na vyhúlenom aparáte nerobia, potom im chýba dynamika.

To dost zalezi aj od koncaku. Kamos to mal inak celkom pekne vystelovane, ale furt som sa nevedel zbavit divneho pocitu. Inak on tiez trochu smuti za normalnym lampacom a jeho feelom a jednoduchostou. Toz... ved ako kto chce, co komu chuti.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 22 otázok.