Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 07:53:53
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Virtube technology  (Prečítané 3907 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pincell
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 120



« kedy: 06. August , 2005, 19:48:06 »

caute co znamena napis Virtube technology ked je napisany na kombe?
Zaznamenané

Neexistuje velky talent bez velkej vole
                                Honore de Balzac
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #1 kedy: 06. August , 2005, 20:42:25 »

virtube je patentovana technologia fy Behringer, je to elektronicky obvod ktory simuluje elektronkove vlastnosti na tranzistorovom kombe... cize by sa ti tvoje kombicko malo aspon vzdialene :)) priblizit zvukovo lampam aj ked ziadne vo svojom vnutri neobsahuje... ale moze to iba skusat lebo tak hrat aj tak nikdy nebude... peavey ma tiez nieco podobne ""TransTube"", nehra to az tak zle co som ja pocul, ale je to zial ""len"" tranzistor :cry:
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #2 kedy: 06. August , 2005, 21:07:20 »

jolan: vlastny maly rage 158 a ten je tiez ""transtbe"" ale mne to lampy ani na milove kroky nepripomina. teto simulacie su len osery. bohuzial... :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 06. August , 2005, 21:20:32 »

""patent"" firmy behringer = copy&paste riesenie konkurencie :))
Zaznamenané

jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #4 kedy: 06. August , 2005, 23:27:08 »

Citácia
Originally posted by Darthez jolan: vlastny maly rage 158 a ten je tiez ""transtbe"" ale mne to lampy ani na milove kroky nepripomina. teto simulacie su len osery. bohuzial... :hairy
sak vravim, ale zvuk je trosku gulatejsi, aspon ked toho rage-a vytavis, so slapkou neviem ako sa to sprava...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #5 kedy: 06. August , 2005, 23:44:00 »

jolan: nepouzivam nato slapku. kupil som si ho preto ze je lahke, prenosne, lacne, idu cez to dve gitary /pozivam aj ten CD vsup,aj ked nema ziadne korekcie/ :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6 kedy: 07. August , 2005, 00:57:19 »

Je to asi dobry odrb ako zvysit cenu :).
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #7 kedy: 07. August , 2005, 11:37:05 »

objavil som tuto takuto moznost myslite ze je to dobre? Tak toto kombo s mi nezda, je to pravda?? ak hej tak je to riadne lacne kombo, s niecim takym ako 15W lampacik som sa esce nestretol...iked ju ma len v preampe myslim...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #8 kedy: 07. August , 2005, 11:54:23 »

no precital som si o nom na harmony central, mam chrobaka v hlave, ked budem mat $ urcite si kupim taketo na doma... ozaj obsahuje 12AX7 elektronku na skreslenom kanaly, to je super, rad by som ho okusil... :hm:
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 07. August , 2005, 12:31:08 »

Slabota, pozri si komba tu Epiphone Valve Junior alebo vyroba 5w lampoveho domaceho komba
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 07. August , 2005, 12:48:25 »

jolan: zabudni na to, nie je to ziadny lampac, 1 lampa v predzosilnovaci je lacny marketingovy trik. Maju to aj Marshally AVTcka napriklad, niektore modely stoja cez 20 a nehra to poriadne aj tak. To iste naprikald aj Laney TubeFusion. Jedoducho 1 elektronka v prezdsosilnovaci je v 90% blblost. Navyse kvalita vyrobkov behringer je castokrat velmi mizerna. A to uz ani radsej nezistujem, aky ""kvalitny"" reproduktor to ma. Kup si za par koru na inzerat Peavey 158 a je to vybavene. alebo zainvestuj do Korgu PX4. Lepsiu vec na cvicenie tazko najdes. Recenzie na harmony-central treba brat s velkou rezervou a hlavne si treba vsimat, kto ich pise.
Zaznamenané

jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #11 kedy: 07. August , 2005, 13:04:33 »

magez: no tak nahodou TubeFusion od Laney su popici aparaty... perfektny zvuk na metal... martinLM: no o tych epiphonoch som cital pre tyzdnom ci dvoma, ze to je horka novinka, tak neviem esce kolko to bude na slovensku stat...asi dost ak je to celolampa... PS: to ma len jeden potacik volume?... hmmm zaujimave riesenie, take by mi vyhovovalo, na pedali nastavim korekcie a na kombe volume...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #12 kedy: 07. August , 2005, 13:35:16 »

Ja tiez cakam na ten malicky Epiphone Valve Junior. Inak v USA stoji 119$, co je fakt lacne. Som zvedavy, co tu nahodia u nas aku cenu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #13 kedy: 07. August , 2005, 14:03:29 »

ten drobec-lampac vyzera fakt super, ked pride na slovensko asi si ho aj ja kupim... tuzim po niecom takom uz aspon rok...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.