Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 23:24:39
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vladisove vesla  (Prečítané 9849 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #15 kedy: 30. Apríl , 2020, 14:22:37 »

Co zle su tie pedale? Lebo tie snimace od nich su podla mna fakt dobre
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #16 kedy: 30. Apríl , 2020, 14:53:12 »

Co zle su tie pedale? Lebo tie snimace od nich su podla mna fakt dobre
Vsak praveze ultimatne. Odkedy mam ten TB, tak som skusal barsjake, aj za niekolko stovak, ale tento prešťal vsetky. Zatial.
Zaznamenané

Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #17 kedy: 30. Apríl , 2020, 15:10:24 »

Najprv som to pochopil tak, ze ta sklamali tie pedale, hned mi to bolo divne :)
Pozeral som na yt vela videi s majitelom a tvorcom Throbak vyrobkov a beriem ho za velkeho znalca a hlavne nadsenca do kvality zvuku.
Aky mas nazor na pedale Empress, tebe toho preslo rukami vela, tak by ma to zaujimal tvoj nazor. Mam od nich par kusov a som maximalne spokojny, len zas nemal som moznost tolko toho poskusat, aby som vedel porovnavat s podobnymi v tej cenovej kategorii.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #18 kedy: 30. Apríl , 2020, 17:26:12 »

Najprv som to pochopil tak, ze ta sklamali tie pedale, hned mi to bolo divne :)
Pozeral som na yt vela videi s majitelom a tvorcom Throbak vyrobkov a beriem ho za velkeho znalca a hlavne nadsenca do kvality zvuku.
Aky mas nazor na pedale Empress, tebe toho preslo rukami vela, tak by ma to zaujimal tvoj nazor. Mam od nich par kusov a som maximalne spokojny, len zas nemal som moznost tolko toho poskusat, aby som vedel porovnavat s podobnymi v tej cenovej kategorii.
Empress...  Bavím sa skvele Tak... to tiez nestoji za rec.  Bavím sa skvele

Vsak spicka, totalna. Compressor brutalny, ParaEQ mi zachranuje zivot pri vysokych hlasitostiach a MultiDrive je ultimatne skreslenie samo o sebe. Tieto mam, zvysok som nepotreboval.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 30. Apríl , 2020, 20:08:15 »

a ten obuchany Standard si tiez mohol pofotit lepsie a aj zo stran :)
Zaznamenané
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #20 kedy: 01. Máj , 2020, 09:44:38 »

Nie je problem, pre mna je to radost ako fotit nahu Megan Fox  :)


* F0F96F4D-362F-44A5-9FD5-F63F4491FBBB.jpeg (716 KB, 2176x1535 - prehliadnuté 249 krát.)

* C2744F6A-2458-49CB-8C41-C79C888F1FF1.jpeg (1152.93 KB, 2890x1536 - prehliadnuté 273 krát.)
Zaznamenané
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #21 kedy: 01. Máj , 2020, 10:24:56 »

Empress...  Bavím sa skvele Tak... to tiez nestoji za rec.  Bavím sa skvele

Vsak spicka, totalna. Compressor brutalny, ParaEQ mi zachranuje zivot pri vysokych hlasitostiach a MultiDrive je ultimatne skreslenie samo o sebe. Tieto mam, zvysok som nepotreboval.

Ten  Empress Compressor mam uz dlhsie na wish liste a ako skreslovac som uvazoval nad Okko diablo, ale ked si tak pochvalil ten Throbak pedal, tak si mi rozhodovanie trosku stazil   Popiskujem si
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #22 kedy: 01. Máj , 2020, 11:16:47 »

Ten  Empress Compressor mam uz dlhsie na wish liste a ako skreslovac som uvazoval nad Okko diablo, ale ked si tak pochvalil ten Throbak pedal, tak si mi rozhodovanie trosku stazil   Popiskujem si
Okko Diablo a Throbak (ci uz TB alebo OD) je nieco uplne ine.
Zaznamenané

Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #23 kedy: 01. Máj , 2020, 15:07:21 »

Aha, dik. Pokukam dake video recenzie na ne. Mne sa pacil zvuk toho Okko diablo vo videach Gregora Hildena, preto ma to inspirovalo k nemu
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #24 kedy: 01. Máj , 2020, 15:56:48 »

Aha, dik. Pokukam dake video recenzie na ne. Mne sa pacil zvuk toho Okko diablo vo videach Gregora Hildena, preto ma to inspirovalo k nemu
To fakt? Nic hnusnejsie som nevidel, nez jeho videa...
Zaznamenané

Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #25 kedy: 01. Máj , 2020, 16:18:00 »

Vedel som, ze s tymto nebudem mat uspech, ze tu nepatri moc k oblubenym  Bavím sa skvele

Vsak ale co je na nom az take zle? Hra dobre? Hra.
Ten jeho sound je samozrejme vec vkusu, kazdemu sa paci daco ine, ale zas ze by mu to znelo dako extra hnusne to myslim, ze nie. Akurat mu znie vsetko dost podobne, ale on tie videa nahrava, aby predal tie nastroje, tak pouziva zvuk, co mu zjavne tie gitary predava....aj ja som u neho nakupil, to tu bude raz gitara cislo 4, ked ju pofotim.
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #26 kedy: 02. Máj , 2020, 15:29:48 »

Tak ono kupovat od Hildena. Realne smelinar obycajny, tie nastroje nemaju nic extra, akurat par stovak navyse lol. Ale sak akoze sikovny je, ludia mu to zeru. Ale na bazari realne kupis to iste a lacnejsie. Akurat pri predaji na ceskom bazari o tom nemozes pisat bachorky jak to hildn peclive vybiral Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #27 kedy: 02. Máj , 2020, 16:48:58 »

Pochybujem, ze na bazari najdes taky bohaty vyber gitar v tej kategorii ako ponuka Hilden, kde mas k nim nahrate aj detailne video a tolko kvalitnych fotiek, kde si ju aj vypocujes vo vsetkych polohach, zaroven pre menej znalych je u neho zaruka, ze nekupia fake alebo gitaru v zlom stave ci s pomenenymi suciastkami. Samozrejme ma tam daco prihodene, ved to nerobi z lasky k ludstvu, ale z vlastnej skusenosti viem, ze aj napriek tomu, ze ma napisane, ze ceny su pevne, tak sa s nim da dohodnut a je ochotny aj spustit z ceny...teda aspon vtedy bol  :)
Ale suhlasim, ze pokial ma clovek stastie, tak moze kupit inde lacnejsie a minimalne v rovnakej kvalite, aj tu na bazari na fore su obcas fakt dobre kusky v ponuke a za priaznive ceny
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #28 kedy: 02. Máj , 2020, 17:43:50 »

Mame s nim opačnú skúsenosť, odkúpil 70’ gitaru nahodil na nu 2 litre a na druhy den bola prec ;-) cize tie videá, jeho meno su asi dobre a fungujú
« Posledná zmena: 02. Máj , 2020, 20:56:19 od RobG » Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #29 kedy: 02. Máj , 2020, 19:03:07 »

U Hildena ked nic ine je postatne mensia sanca na fake/skladacku/zle oservisovany kus.  Funguje ako filter a vela ludom to zjavne vyhovuje a radi si priplatia. V beznej inzercii je kopec blbosti aj Nemecku vratane 100% odrbov typu ze po platbe vopred neposle nic. Viem si predstavit ako je niekto velmi vdacny za niekoho ako Hilden ked ho predtym odrbali inde a on chce nejaku istotu. 

Vybudoval si nieco ako znacku a dava si pozor na reputaciu. To ze ma vysrobovane ceny je jeho vec, pokial mu ich trh/ludia akceptuju.

Jeho videa su robene na predaj, je to forma marketingu.  Nie nejaky normalizovany porovnavaci test.

Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.