Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 21:24:36
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Friedman amps  (Prečítané 27568 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 16. Február , 2017, 17:16:00 »

Si píš!!! ... novy termin je 28.2.2017 od 17:00 v studiu Linepro Na pántoch 18, BA-Raca
Bude to "oficiálne", alebo "neformálne"? Chcel by som tam prísť s wahom, ale ak je to oficiálna predvádzačka, tak sa nepatrí prísť ohrievať inú polievočku...
Už dávno sa dohadujem, že ho ukážem gitaristovi z Polemicu, a to je ich štúdio, tak asi tam aj on bude.
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #31 kedy: 16. Február , 2017, 18:49:08 »

Andrej, presnu odpoved ti neviem dat ...viem ze chlapik tuto akciu inzeroval ...kto vsetko tam pride, to netusim ...mne osobne dal vedet, lebo som mu napisal ...ale logicky mi vychadza, ze ked si na niekolko hodin zaplatil priestory aby odprezentoval svoje veci, asi by nebol moc nadseny keby tam niekto cokolvek ine predvadzal
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 16. Február , 2017, 19:33:30 »

O.K.
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #33 kedy: 23. Február , 2017, 12:38:56 »

Kto vsetko teda pridete?  Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané
dusan uk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247



« Odpoveď #34 kedy: 23. Február , 2017, 13:09:48 »

Ja sa chystan s kamosom,plus na fb som pozval nejakych ludi,tak uvidime ci pridu.
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #35 kedy: 27. Február , 2017, 16:12:54 »

pripominam : ak mate zaujem poskusat Friedman ampy, zajtra 28.2.2017 mate prilezitost !

od 17:00 v studiu Linepro Na pántoch 18, BA-Raca
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #36 kedy: 01. Marec , 2017, 18:24:22 »

no jako bolo? ake ampy ste poskusali?
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #37 kedy: 01. Marec , 2017, 19:19:48 »

Bolo tam tusim BE100, Velka Shirley, Mini Dirty Shirley a Runt 20 a jedna 112 bednicka s Creambackom, inak obycajne 1960tky s Tckami a dve Friedman gitary, take Telecastre, jeden s P90 a druhy s HB
V tych 1960 som videl najvacsi problem, aj som panovi spomenul, ze je to mozno aj na skodu veci, pretoze cez tie bedne ma to moc za srdce nechytilo. Vlastne, vseobecne ma to moc nechytilo. Vobec na tych aparatoch nevidim nic zazracne (toboz za tu cenu).
Neviem, ja moc Haj Gej neriesim, ale take crunche a max GNR skreslenie a to mi prislo, ze hocijaka plexina, 2555, alebo dokonca JVM205 by to sfukli uplne bez problemov a za polovicu ceny.
Neviem, asi som mal prilis velke ocakavania, ale uprimne, ozaj som odchadzal sklamany. Aspon som rad, ze nad tym nemusim zbytocne lamentovat. Moja Ceriatone Plexi je niekde uplne inde, preto ju mam uz neviem kolko rokov. Ja viem, znie to smiesne ale...

Ked uz, najviac sa mi asi pacila Mini Dirty Shirley, fajn skladne, ale co ja viem, ten zvuk bol fakt jak z aparatu za 700€, nemozem si pomoct... Za tu cenu... Potichu to tiez nehra trikrat zazracne, ako vsade pisu.
Jednoducho sa uz asi vymysla nieco, co uz bolo davno vymyslene. Ja tomu Friedmanovi davam rok, maximalne dva  Bavím sa skvele (obrazne) Mam pocit, ze hype splasne a bude to take "meh" jak Bogner mam pocit.
Gitary tiez take nijake. Ked som sa dozvedel, ze stoja necele tri litre tak mi skoro zabehlo.
Ale marketing maju asi zmaknuty dobre  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 01. Marec , 2017, 19:20:08 od kubog » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #38 kedy: 01. Marec , 2017, 20:24:35 »

Oooooo dobreeee aj taky feedback treba.. Myslim, ze zrejme fakt bude problem ta bedna s hentymi marshallmi mam vzdy problem hra to tak papierovo za pat korun.. cez nejaky scumback set up co dava do cabov friedman by to bolo mozno cele inak..

bol tam este niekto?
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #39 kedy: 01. Marec , 2017, 20:41:29 »

Bol som s mr.redwine a po nas dosli nejaki traja chalani, ale z fora asi neboli. Pytali sme sa, ci to neni tuto Dusan co pisal, ale vraj nie a potom neviem, ci este niekto prisiel. Predpokladam, ze skor nie.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #40 kedy: 01. Marec , 2017, 22:42:08 »

vidis, ked som ja kopol do prdele BE100, tak si urcite mnohy tukali na celo. Ferov Fancov vytuneny 2203 mi hral lepsie. Mame v kapele stale Small Box s origo Friedman 2x12 boxom ale zazrak sa nekona. Jedinu vec co som si od Friedman nechal je pedal BE-OD, lebo ten hra do Plexi o dost lepsie nez samotna BE100. Z tych Ampov mi najvia sedel Steve Stevens model, to hralo slusne ale za 4000 som ho vratil v ramci skusobnej lehoty a kupil si 5 marshallov :-)  Na zdravie! je to dobry zvuk, ale je to nedotiahnute. Ten strasny brum od 12 na gaine mne velmi vadi ako aj absencia 3 master volume na boost kanale. Je tam ale vyborna slucka a dobre to berie pedale...ale to aj Marshall a Fender
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #41 kedy: 02. Marec , 2017, 09:55:36 »

Jedinu vec co som si od Friedman nechal je pedal BE-OD, lebo ten hra do Plexi o dost lepsie nez samotna BE100.

Ja som tam bol tentokrat len ako pasivny ucastnik, ale minule som skusal aj tuto krabku, a mne sa tiez velmi lubila

... Robo, odskusal si aj to "tocitko" vo vnutri ? alebo mas povodne nastavene 
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #42 kedy: 02. Marec , 2017, 10:00:03 »

to tocitko vnutri je nieco ako 'nominalny gain'... ked ten trimmer date dolava, tak to bude davat menej gainu, co je len dobre lebo niektore ukazky co som kukal kde to tam metalisti vytocili naplno zneli ako vcelin... dobre sa da zbavit nejakeho fizzu a tenkosti  a posuva to vlastne hodnoty tocitka hlavneho gainu do nizsich rozsahov..
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #43 kedy: 02. Marec , 2017, 10:02:12 »

stale to mam otvorene a uz som hovoril aj Friedmanovi v USA, ze by tam mal nechat zospodu maly otvor na krabicke na sroubovak ;-) laborujem v rozmedzi 0 - 12h, ked je to na nule, ma to stale dost gainu, teraz to mam niekde okolo 10h, potrebujem trochu vacsie zrno.... Na zdravie!
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #44 kedy: 02. Marec , 2017, 11:34:14 »

stale to mam otvorene a uz som hovoril aj Friedmanovi v USA, ze by tam mal nechat zospodu maly otvor na krabicke na sroubovak ;-) laborujem v rozmedzi 0 - 12h, ked je to na nule, ma to stale dost gainu, teraz to mam niekde okolo 10h, potrebujem trochu vacsie zrno.... Na zdravie!
Čo to je za chujovinu, že gain sa nedá v plnom rozsahu regulovať jediným gombíkom?
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 23 otázok.