Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 13:11:24
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gibraltar plus kobyla a vyheglane sroby (?)  (Prečítané 9705 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #15 kedy: 12. December , 2016, 16:27:35 »

si uplne mimo pelko , ja hram na roadstaroch a to bola vyšia rada ,doteraz su najvyhlasenejšie roky japoncov skore 80te tak očom tu pelko píšeš ,  na roadstar hraval G More a kopec iných prvoligových gitaristov .  stale su to cenene nastroje a čo kukam tak skoro čo rok dva  to 100ka hore cena . Na mojom roadstar mam povodný hardvare aj mechaniky aj snimačea vlastne komplet železo  a idu ako nove tak mi tu konečne nerozpravajte o mojich lacných japonkach , ja neviem šlaka ked ja napíšem napríklad že stara DD3 je lepšia ako nove robíte si z toho pču a ked nemenovaný napíše že jeho dsd2  hra lepšie ako ostatne delay lebo je stara tak mu pritakavate , tu fakt niekedy ako keby boli niektorý nedotknutelny ktorím len pritakavat a niektorý apriori na dodrbavanie , ale to je len hamba komentovačov - aspon  ked sa na to pozera niekto čo ma prehlad a je nestranny
Super, ešte pár rokov a budeš si po predaji konečne môcť kúpiť prvú poriadnu gitaru Beeee
Stevino, problém je skôr v tom že ty si chorobný odporca nových nástrojov/efektov/čohokoľvek, bez akejkoľvek podloženej skúsenosti. Jednoducho ich chceš neznášať, tak ich neznášaš. Treba otvoriť oči a vyjsť zo svojej bubliny s tunelovým videním.

Iggy, večer skúsim cvaknúť
« Posledná zmena: 12. December , 2016, 16:28:09 od pelko » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 12. December , 2016, 21:00:13 »

su Roadstary vysokych rad, su Roadstary nizkych rad a su lowendove Roadstary - aj tie japonske zo zaciatku 80tych rokov. niektore su cenne, niektore su bezcenne. na niektorych hraval Gary Moore, na niektorych Stevino  Neviem
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #17 kedy: 12. December , 2016, 21:55:22 »

Snáď z tohto uhlu dačo vydedukuješ, potom sa s nami podel na čo si prišiel


* IMG_20161212_214610.jpg (446.15 KB, 1229x692 - prehliadnuté 361 krát.)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 12. December , 2016, 22:16:52 »

ukaž mi bezcenny lowend roadstar ...


Ibanez RS 110 zo zaciatku 80tych rokov idu uz niekde od 200 dolarov co som kukol ebay, co tu zase mystifikujes  ?§!.

Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #19 kedy: 13. December , 2016, 08:35:07 »

ach jo  Popiskujem si
http://www.ebay.de/itm/1985-Ibanez-Roadstar-II-Electric-Guitar-RS110-Made-in-Japan-MIJ-Vintage-/401241439051?hash=item5d6bda7b4b:g:nAYAAOSwYmZXGtUT
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 13. December , 2016, 11:03:34 »

chlapci, nie, ze by ma nejak extremne trapil OT, ale nechcete si tych stevinovych japoncov ist riesit do temy o japoncoch?

pelko, dik za fotku, je to haluz, mne to Acko ide fakt cez ten kamen takmer priamo, ale pritom tie kamene vypadaju velmi podobne a vobec, cela kobylka, este aj tie sroby sa Ti klonia smerom k snimacom tak ako mne.
som z toho volajakysi zmateny. pozrem to este doma a cvaknem moju, snad tu zahadu rozlustime  Neviem

len tak pomimo, co to tam mas za snimace, co vlastne hras a ako si s nimi spokojny oproti tym, co boli origo?
« Posledná zmena: 13. December , 2016, 11:05:12 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #21 kedy: 13. December , 2016, 17:25:49 »

Cvakni, sám som zvedavý, moc mi to do hlavy veru nejde.

Pravda je taká že origo snímače som ani nikdy nepočul (hoci ich mám dakde hodené), roky som tam mal emg 81 a 85, ktoré tam sedeli jak riť na šerbel (resp. iba kobylkový, krkový moc huhňal, chcelo by to miesto neho 60). Toto čudo na fotke je motané na mieru od jedného šikovného rusáka ktorý som si dal spraviť do inej sekery, tam sedí neskutočne, ale tuna mi nesedí. Je to niečo na štýl BKP warpig, a má to už moc spodkov v tejto gitare na môj vkus. Holt, mahagón.
« Posledná zmena: 13. December , 2016, 17:31:13 od pelko » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 13. December , 2016, 20:39:30 »

Iggy - ono staci ked mas inac dosponovany krk, tym Ti inac treba dvihat kobylu a uz su tam ine uhly, ako na rovnakej inac stelovanej gitare ...
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 22 otázok.