Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 05:51:13
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kýbel Mačiek  (Prečítané 14356 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 13. December , 2016, 18:23:07 »

inak mne sa to aj lubi trochu mi to pripomina spevom daky polemic alebo tak
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #16 kedy: 13. December , 2016, 19:17:44 »

Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 13. December , 2016, 19:28:52 »

priznam sa ze ja povazujem kazdu kapelu ktora pritiahne dnes ludi na koncert, bez ohladu na zaner, za uspesnu  Zdravíčko a ked niekto moze povedat ze na neho chodia fanusikovia, co nie su rodina a kamosi, tak to je double win
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #18 kedy: 13. December , 2016, 20:02:23 »

priznam sa ze ja povazujem kazdu kapelu ktora pritiahne dnes ludi na koncert, bez ohladu na zaner, za uspesnu  Zdravíčko a ked niekto moze povedat ze na neho chodia fanusikovia, co nie su rodina a kamosi, tak to je double win

hej hej , keby to tak neni tak by ma to nebavilo hrať len v  garáži bez fanúšikov ,
to by som bol asi youtuber a  brnkal by som si doma "ambienty "  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

za tých 4-5 rokov sme mali 125 koncertov + -   a  stále s ďalšími koncertami vieme že to má stále zmysel ,

ale berieme názory akého kolvek druhu  :)  bez kritiky a  sebareflexie s a nikto nepohne ďalej ,
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 13. December , 2016, 20:36:49 »

ale vsak ja som to nechcel okydat, ta hudba je dobra, vsimol som si aj, ze to ma na YT nejake pozretia - super !

len mi prislo, ze sa chcete do niecoho stylyzovat, akoze sranda nadsazka, ale vidim, ze nie... preco potom vlastne hresite v tych textoch ? ma to byt nasrate ? alebo vesele ? toto mne moc nejde do hlavy a toto mi pride, ze nemate vysporiadane a toto mne na tom spevovom a textovom prejave nesedi ...

inak zase az taky zahadny nedefinovatelny styl to nie je, bezny tvrdsi rock postaveny na nejakej pankacine ... vsak v pohode, naco tomu silou mocou hladat originalny nazov  Neviem

 Na zdravie!
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #20 kedy: 14. December , 2016, 00:10:37 »

ja som si dal jednu skladbu, a teda neverim ani jedno slovo.a v punku by to tak malo byt asi.. :)

"mamiii,mamii, prosim mozem rozjebat byt?" system...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #21 kedy: 14. December , 2016, 07:33:11 »

ale vsak ja som to nechcel okydat, ta hudba je dobra, vsimol som si aj, ze to ma na YT nejake pozretia - super !

len mi prislo, ze sa chcete do niecoho stylyzovat, akoze sranda nadsazka, ale vidim, ze nie... preco potom vlastne hresite v tych textoch ? ma to byt nasrate ? alebo vesele ? toto mne moc nejde do hlavy a toto mi pride, ze nemate vysporiadane a toto mne na tom spevovom a textovom prejave nesedi ...

inak zase az taky zahadny nedefinovatelny styl to nie je, bezny tvrdsi rock postaveny na nejakej pankacine ... vsak v pohode, naco tomu silou mocou hladat originalny nazov  Neviem

 Na zdravie!

nemá to byť proste totálna sedlačina bez hlbokého zmyslu ,
keby sa opýtaš speváka o čom je každý text  tak ti vie hlboko opísať  každý verš prečo tam je ,

ALE ved každý si tam má nájst to svoje , klady zápory ,
každý si to vysvetlí po svojom a  to je ONO podla mňa  v dobrých songoch ,  Na zdravie!

čo sa týka nadávok , aj Pišta z ČADu sa vyjadroval k tomu ,že  voľakedy zbytočne nadával dalo sa aj inak ..
ale hovoril suma sumárum aj o tom ,že pokiaľ to nie je  primitivizmus ale hovorový "slang" alebo čo .. tak prečo nie ....
ved keď si buchneš kladivom po prste omylom tak nepovieš do karfiólu :D  Bavím sa skvele
mi sme si povedali ,že keď je niečo totálne super maximálne tak ľudia povedia ,že to je popiči  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele je to nadávka ?
po piatich rokoch si to náš textár uvedomil ,že zbytočne nasilu používať vulgarizmy neni dobré , vyrástli sme z toho generačne ..
ale určite sú mladý ludia kt aktuálne nadávajú ako mi pred 5timi rokmi  Žmurk

keď  je vulgarizmus bežne zaužívaný , stráca to tú váhu ,
ako v čechách keď hovoria na dennom poriadku , ty pičo , krávo , ty vole , mrdko  ha ha ha...
nemci majú slovo Scheise tiež ako u nás do riti  :D spisovne... daľej  do šlaka ? do frasa ? 
ale keď si povieš je to popiči  to je váhovo iné slovo  ha ha ha ha ha ha ha ha ha

ale vulgarizmy sa musia používať , majú svoje miesto , používajú sa aj  v divadlách , pri vtipoch majú svoje miesto ,
 a to sú všetko prijateľné vulgarizmy ,
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #22 kedy: 14. December , 2016, 13:19:46 »

cele to natahovanie stoji a pada na tom buranstve...lebo u mna buranstvo je byt drzy, hruby nech sa deje co sa deje...a potom zadelis, ze nechcete pouzivat nadavky za kazdu cenu...proste to nejak nejde dokopy a cela ta skatulka buranroll prestava davat zmysel. pride mi to ako za mojich pubertalnych cias, ked som vidaval plagaty kadejakych lokalnych punkovych kapiel - vsetko do jedneho to bol ten isty punk, akurat k tomu existovalo 350 tisic roznych nazvov  Bavím sa skvele

inac par songov som si vypocul a tiez mam ten isty problem ako ostatni, ze tomu spevakovi to neverim ...ani punk, ani buranstvo...

ale na druhej strane ocividne si s tym davate dost prace - nahravky nie su ziaden zachod, videa na youtube super  Na zdravie!
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #23 kedy: 16. December , 2016, 07:04:30 »

ďalší song STROJČEK    Som za vodou kámo
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 16. December , 2016, 16:16:22 »

Strojcek je dobry, sikovni ste  Na zdravie!
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #25 kedy: 16. December , 2016, 17:58:53 »

Zaciatok toho strojceka uplne jak pravy pomaly stoner rock.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #26 kedy: 22. Júl , 2017, 22:17:47 »

další song má svoju video formu , .......  ukáž mi kozy  ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 24. Júl , 2017, 09:34:56 »

je to dobre spravene, aj zahrate, aj text celkom hravy.
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #28 kedy: 22. September , 2017, 16:32:53 »

máme menšie turné do konca roka, 15 koncertov   Som za vodou kámo
 tak ak sa  niekto bude nudiť , nevedeť kde  si dá pivo tak kludne prídite  sa pozrieť na  Buranroll  Som metlak


* 21414733_1545603968838264_2656540258451915477_o (1).jpg (163.84 KB, 1577x600 - prehliadnuté 391 krát.)
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #29 kedy: 12. November , 2017, 17:57:40 »

ďalší low kost videoklip od  nás  k pesničke  hudobná výchova  Na zdravie!

Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.