Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 19:35:10
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: hra na gitare - samouk  (Prečítané 15269 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #30 kedy: 08. November , 2017, 12:15:58 »

Presne toto som siel napisat, ze kopec gitaristov co sa mi paci ako hraju tak svojho casu nemali pristup k netu, byvali v dakej zaprdenej diere kde ani ucitelia gitary neboli a riesili gitaru akoze tu a teraz a nie virtualne. A aj ti co vyrastli neskor na muzike to urcite neriesili na nete.

Tym ze je vsade taky pretlak informacii od audia, videa cez texty a kadeco, tak su ludia z toho trochu vykolajeni lebo zistia ze o vsetkom sa da 5 rokov len citat. To je podobne ako keby chcel maly Jozko hrat futbal a dosiel na forum futbalisti googlit techniku miesto toho aby siel s loptou von zistit ci ho to vlastne bude aj bavit.

pred 15 rokmi ked som zacinal tak jedine co sme robili bolo ze sme napalovali CDcka, stahovali tablatury a tlacili si vsetko doma na papier a ucili sa hrat krivolako.
Zaznamenané

NEV3RM1ND
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #31 kedy: 16. December , 2019, 18:37:04 »

Tak nazdar všetci  Na zdravie!
Po dlhej dobe som tu došiel a čo nevidím - 8000+ prečítaní   Bravooo

Neviem či tento topic našli ľudia, ktorí začínali s gitarou rovnako ako aj ja, ale dúfam že im tento topic pomohol.
No, odvtedy som stále viac a viac hral, kúpil som si elektrickú gitaru a v piatok som odohral svoj prvý koncert pred celou školou.

Podľa toho čo mi ostatní hovorili, tak to asi aj celkom dobre dopadlo, až na nejaké menšie chyby ha ha ha

Veselé sviatky prajem  Na zdravie!
NEV3RM1ND

« Posledná zmena: 16. December , 2019, 18:41:38 od NEV3RM1ND » Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 17. December , 2019, 13:26:46 »

Super! Nech ti gitara robí v živote radosť, tak ako nám všetkým! Pekné sviatky!  Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 23 otázok.