Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 23:04:01
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gitara a deti  (Prečítané 30532 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #30 kedy: 06. Január , 2017, 14:30:27 »

japonci tvrdia že na trojročnom dietati už vidno ako bude vyzerať dospele

Japonci tvrdia aj ze zrat hovna je super. A novy trend u nich je dat si ostat nohu od partnerky lebo to je zen.
O okrem toho, oni vyzeraju do 70tky aj tak rovnako a potom zrazu idu k panu.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #31 kedy: 06. Január , 2017, 14:31:57 »

dik styrioci to som presne hladal.. ale stevo ti napise ze si pozeral moc ' vivracacov mitov'  a ze si 'dotknuti ynternetom a nerozumies energyam'  Bavím sa skvele moja mam kedysi pouzivala pojem 'jeblington' a to totalne sedi  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #32 kedy: 06. Január , 2017, 15:09:02 »

ak je niekto presvedceny a evinedntne aj spokojny, ze jeho dieta je na tom rozumovo ako pes, asi je zbytocne dalej diskutovat, vsak  Neviem

ja neviem, kto je Stanley Coren, ale viem, ze keby tu chcem dalej mlatit prazdnu slamu, za 10 minut vygooglim 3 clanky, ktore spopchybnuju jeho pracu, jeho osobne a aj jeho manzelku, vsak  Neviem navyse, zda sa, ze sa venuje psom, cize davat do debaty o detskej psychike nazor cloveka, co sa venuje psom je cista kalinakovina  Ja som čert..
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #33 kedy: 06. Január , 2017, 17:37:32 »

ak je niekto presvedceny a evinedntne aj spokojny, ze jeho dieta je na tom rozumovo ako pes, asi je zbytocne dalej diskutovat, vsak  Neviem

ja neviem, kto je Stanley Coren, ale viem, ze keby tu chcem dalej mlatit prazdnu slamu, za 10 minut vygooglim 3 clanky, ktore spopchybnuju jeho pracu, jeho osobne a aj jeho manzelku, vsak  Neviem navyse, zda sa, ze sa venuje psom, cize davat do debaty o detskej psychike nazor cloveka, co sa venuje psom je cista kalinakovina  Ja som čert..
tych studii je daleko viac
« Posledná zmena: 06. Január , 2017, 17:47:50 od styrioci » Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #34 kedy: 06. Január , 2017, 18:55:02 »

ci posklada alebo neposklada...ked pozeram na psa, vidim psa, ked na moju dceru, vidim svoje dna a svoju krv. Vyrastal som na dedine prezil 4 svojich psov, ktorych som mal rad. Dva rozdielne svety  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #35 kedy: 06. Január , 2017, 19:33:17 »

Ty chceš naozaj styry tvrdit že pes poskladá povedzme primitívnu decku hru kedy vkladáš obrazy do otvorov /bežny decky psychomotoricky test/ , ved už len taka vec ako kresby daj psovy pero do papule a cvič ho 100rokov aby nakreslil domček , bežne trojročne dieta k tomu prida zahradu a celu rodinu a obvykle aj prekvapko navrch, a tých prikladov je milion , hovoríme o edukačných schopnostiach čo je kto schopný sa naučit  , ako viem bežneho psa rozumnejšieho naučíš nejakých max  40povelov , rozoznavat par vecí ............. toto chceš porovnavať
nastuduj si, potom mudruj Žmurk tych testov ako sa posudzuje inteligencia je viac, rovnako si vedla aj s tymi povelmi.  a logicky asi nebudem testovat toho psa ci zvladne hru na klaviri, ked vidim, ze fyziologicky to neda. ale ako vzdy, maj si svoju pravdu..
« Posledná zmena: 06. Január , 2017, 19:36:58 od styrioci » Zaznamenané
KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #36 kedy: 06. Január , 2017, 20:44:15 »

Mám 3.5 ročnú neter a vie čo je dobré (AC/DC , Deep Purple , Metallica , Arch Enemy , Trivium) a čo je fujky (RYTMUS , Kollarovci , naša suseda , Kali , Rihanna ...) Vie si jednotlivé zvukové zvukové stopy rozdeliť na zlé a dobré
Podľa mňa od toho 1 roka je dieťa schopné vnímať hudbu ale aj rôzne iné zvukové stopy (štekot psa , mňaukanie mačky , zvuk spláchnutia záchoda atď)  ha ha ha
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #37 kedy: 06. Január , 2017, 20:54:23 »

čo maš Ty ... predpokladam že si chcel chytit stranu Kajovy tak si si zadal údaje do googla
o vycviku psov a ich inteligencii mam cosi nastudovane, frajda je vystudovana veterinarka, o spravani zvierat pisala pracu..take prasa je inteligentne ako 5r decko, ale to tiez nie je pravda, lebo vsak skonci na tanieri ako snicel  Bavím sa skvele

precitaj si o tom Corenovom vyskume napr su tam popisane metody co a ako sa posudzovala inteligencia. 3r decku nedas tiez IQ test pre dospelych. mne sa s tebou natahovat neche
« Posledná zmena: 06. Január , 2017, 21:02:07 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #38 kedy: 06. Január , 2017, 21:16:48 »

ti tie IQ testy davali a zamienali lebo nedokazali rozlustit akym jazykom pises  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #39 kedy: 06. Január , 2017, 21:21:11 »

a to myslíš akože vážne toto  ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ona asi hodnotí inteligenciu podlatoho  kolko krat je schopne sa zvieratko vykakat na to iste miesto,
ano, mas pravdu  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #40 kedy: 06. Január , 2017, 23:12:16 »

...take prasa je inteligentne ako 5r decko...

mozme sa bavit, ze prasa ma inteligenciu porovnatelnu s 5 rocnym dietatom. lenze z toho sa predsa neda spravit opacne rovnitko, ze 5 rocne dieta ma inteligenciu porovnatelnu s prasatom...

"ten cernoch mi je v niecom podobny" NErovna sa "som podobny cernochovi"
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #41 kedy: 06. Január , 2017, 23:38:26 »

mozme sa bavit, ze prasa ma inteligenciu porovnatelnu s 5 rocnym dietatom. lenze z toho sa predsa neda spravit opacne rovnitko, ze 5 rocne dieta ma inteligenciu porovnatelnu s prasatom...
ja som nic take ani netvrdil. reagoval som na hlasku, ze progacovi sa zda, ze karol prestrelil s porovnanim, ze 3r dieta je inteligencne na tom podobne ako pes na co som ja dal clanok o praci seriozneho psychologa, ktoreho si chcel spochybnovat hned a ze vam sa to nezda, ze jak sa da porovnavat pes s deckom, vsak podla serioznej vedeckej metody "pozriem a vidim" to tak vobec nie je ... Bavím sa skvele (to prasa bolo len pikoska k danej teme)

cim viac maju moji znami deti, tym viac zistujem, ze bavit sa s rodicmi "genialnych" ratolesti na temu deti je ako stat (curat) proti vetru  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 06. Január , 2017, 23:41:26 od styrioci » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #42 kedy: 07. Január , 2017, 00:08:46 »

... ze karol prestrelil s porovnanim, ze 3r dieta je inteligencne na tom podobne ako pes ...

... no a ja by som suhlasil, ze pes moze mat v nejakych meritkach inteligenciu podobnu dietatu, ale nesuhlasim s tym, ak sa to otoci, ze dieta ma inteligenciu podobnu psovi. a nemyslim, si ze slovickarim... a nehram sa ani na genialne dieta rodica a ani to nie je o tom, ze by ma podobne tvrdenia urazali :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #43 kedy: 07. Január , 2017, 02:12:42 »

 Na zdravie! ja som to bral narovnako, nebral som do uvahy, z ktorej strany sa to porovnava a vzhladom na dalsi vyvin a vyvoj mi to prislo aj nepodstatne
« Posledná zmena: 07. Január , 2017, 02:14:33 od styrioci » Zaznamenané
karmopolis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95


« Odpoveď #44 kedy: 09. Január , 2017, 09:29:56 »

Boze odpust, co som to sposobil :)

 Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 23 otázok.