Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 13:42:30
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gitara a deti  (Prečítané 30524 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #75 kedy: 19. Január , 2017, 13:29:15 »

A cas je nedelitelna vec ci co? sak da sa byt aj s rodinou aj chodit skusat a hrat s kapelou, nie? kazdy den neskusas a tiez nemusis byt uplne kazdy den pri zene a detoch doma jak nejaky cecek.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #76 kedy: 19. Január , 2017, 14:39:32 »

A cas je nedelitelna vec ci co? sak da sa byt aj s rodinou aj chodit skusat a hrat s kapelou, nie? kazdy den neskusas a tiez nemusis byt uplne kazdy den pri zene a detoch doma jak nejaky cecek.

presne tak mam pol rocnu dceru a partnerka je aj rada ze vypadnem si vyvetrat hlavu a robit muziku. urcite lepsie jak keby som chodil do krcmy slopat a hrat snapsa  Bavím sa skvele

a tie tri hodky nikoho nezabiju. V kapele som donedavna skladal len ja, teraz je menej casu, napady nosi druhy gitarista a vsetko je super.
Ak sa nieco zmenilo tak prave to ze skusky su vyslovene produktivne a nikto nechce nikomu mrhat casom. Ked si to porovnam s obdobim pred 3-4 rokmi tak teraz je to u nas uplne ze top.


Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #77 kedy: 19. Január , 2017, 14:58:35 »

 Zdravíčko


Niekedy mam pocit ze ten cas takyto ludia nemaju len preto lebo ho zajebavaju zamyslanim sa nad tym, ze namaju cas a vymyslaju ako fnukat, ze sa neda stihat viac :)
« Posledná zmena: 19. Január , 2017, 15:04:11 od PanTau » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #78 kedy: 19. Január , 2017, 15:13:02 »

vsak vo vztahu je uplne normalne, ze aj jeden aj druhy maju cas na svoje veci...ak niekoho nuti zena cucat doma, tak asi by mal prehodnotit zopar veci Na zdravie!

Niekedy mam pocit ze ten cas takyto ludia nemaju len preto lebo ho zajebavaju zamyslanim sa nad tym, ze namaju cas a vymyslaju ako fnukat, ze sa neda stihat viac :)
pravda
« Posledná zmena: 19. Január , 2017, 15:15:07 od styrioci » Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #79 kedy: 20. Január , 2017, 08:32:48 »

kazdy rodic ovplyvnuje svoje dieta... deti uzasne kopiruju... osobne nemam nic proti zalezitostiam typu - pustanie klasiky, vytvaranie hudobnej atmosfery doma... - ano, robim to aj ja (mam polrocneho syna)... ale rozhodne, nech to neprekroci nejaku hranicu... a robit si plany, resp. mat v hlave predstavu, ze si doma vypestujes genia... mi pripada mimo  :)
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #80 kedy: 20. Január , 2017, 08:34:36 »

presne tak mam pol rocnu dceru a partnerka je aj rada ze vypadnem si vyvetrat hlavu a robit muziku. urcite lepsie jak keby som chodil do krcmy slopat a hrat snapsa  Bavím sa skvele

a tie tri hodky nikoho nezabiju. V kapele som donedavna skladal len ja, teraz je menej casu, napady nosi druhy gitarista a vsetko je super.
Ak sa nieco zmenilo tak prave to ze skusky su vyslovene produktivne a nikto nechce nikomu mrhat casom. Ked si to porovnam s obdobim pred 3-4 rokmi tak teraz je to u nas uplne ze top.




absolutny suhlas
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #81 kedy: 20. Január , 2017, 18:38:27 »

pustat detom klasicku hudbu mi pripada ako pustat im video sagana a cibulkovej...
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #82 kedy: 21. Január , 2017, 07:10:37 »

Ty si dobre mimo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #83 kedy: 22. Január , 2017, 17:06:48 »

pustat detom klasicku hudbu mi pripada ako pustat im video sagana a cibulkovej...
Klasika je náročná hudba, ako aj jazz. Čítal som raz interview s Kyleom Eastwoodom, synom známeho Klinta. Hovoril tam, že prvých 5 rokov svojho života nepočul inú hudbu, ako jazz. Skrátka, taká sa doma počúvala a určite to nepoškodilo jeho "vývoj osobnosti".
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #84 kedy: 22. Január , 2017, 18:23:30 »

hlavne ked sa povie klasicka hudba, moze sa jednat o jemnucke prevarene komercne blbosti, ale aj o takmer nepocuvatelne kompikovanosti... cize ja by som vobec neriesil zaner, vsak aj tzv. popularna hudba moze byt od jemnej, po ultradrsnu ...
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #85 kedy: 22. Január , 2017, 19:52:32 »

ja nie som velmi na hranie sa so slovickami ,vychovavanie deti podla najnovsich vyskumov a riadenia sa skusenostami nadanych hudobnikov. pre mna je klasicka hudba to co pre beznu populaciu. napriklad bach mozart vivaldi bethowen a neviem kto este. nevypalim na pol rocne dieta 4 rozvynute suvetia ale zopar jednoduchych slov od tutuli mutuli po papat a hopa a tak mu budem pustat najednoduchsie melodie s tou najjednoduchsou harmoniou a slovami ako postavi dedusko padnutu pec. to ze nejaky jazzman pocuval jazz od narodenia su pre mna veci vedeckej fantastiky... tiez priklad syn pala chodelku...
« Posledná zmena: 22. Január , 2017, 20:01:22 od marosisko » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #86 kedy: 22. Január , 2017, 21:10:05 »

syn pala chodelku neni nahodou fitnessak?
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #87 kedy: 22. Január , 2017, 21:32:48 »

Ja jsem jako male decko musel hrat moderni vaznou hudbu a následky to na me rozhodne zanechalo.
Od te doby disharmonickou muziku nemam rad :)
Zaznamenané

marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #88 kedy: 23. Január , 2017, 08:12:02 »

syn pala chodelku neni nahodou fitnessak?
ved prave. mal najidealnejsie podmienky stat sa hudobnikom...
« Posledná zmena: 23. Január , 2017, 09:02:01 od marosisko » Zaznamenané
karmopolis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95


« Odpoveď #89 kedy: 23. Január , 2017, 09:41:43 »

ja nie som velmi na hranie sa so slovickami ,vychovavanie deti podla najnovsich vyskumov a riadenia sa skusenostami nadanych hudobnikov. pre mna je klasicka hudba to co pre beznu populaciu. napriklad bach mozart vivaldi bethowen a neviem kto este. n

neviem kam sa spravne teda zatrieduje toto


Ludovico je pan a vie to aj moj syn:)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.