Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2024, 21:38:39
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kam patri stary pocitac ?  (Prečítané 5925 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« kedy: 17. Január , 2017, 21:03:53 »

toto som nikdy neriesil, zato sa mi doma nahromadilo niekolko starych skrin s doskami, starymi mechanikami, HDD, zdrojmi, kartami. v pivnici mam niekolko starych CRT monitorov...

kam to oficialne patri ? nikdy som si nebol isty, nikdy som preto ani nevyhadzoval, ale uz by som aj rad ...  Popiskujem si
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #1 kedy: 17. Január , 2017, 21:05:56 »

Odvez to do OLA pri Avione. Rezidenti Ba (aj ostatni lebo maju pivi) to maju zadara na OP.
Alwbo vycihaj ciganov s megafonom ale to uz asi len na dedine fici Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 17. Január , 2017, 21:06:20 od kubog » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 17. Január , 2017, 21:13:44 »

len tak do zberneho dvora ? hentam, kde hovoris som raz chcel nechat pneumatiky, zapytali tusim 4€ za kus ak sa nemylim, tak som ich nechal na hromade pneumatik pri starej Matadorke.

podobny zberny dvor mame v Petrzke, tam som raz chcel nechat staru skrinku, chlapik mi ukazal do kuta, ze hentam je sekera, nech si to najprv rozrubem na dosky  Bacha na vec kamo!

akosi nemam k tymto mestskym podnikom doveru  Bavím sa skvele

inak ! AVION je funkcionalisticky dom na Americkom namesti a ne nejaky drbnuty hypermarket pre vychodnarov  Ja som čert..

« Posledná zmena: 17. Január , 2017, 21:15:02 od rastis » Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #3 kedy: 17. Január , 2017, 21:55:58 »

Rasto my sme tam uz tolko kokotin pohadzali aj nepretriedenych ze az... gumy nech neklamem, neviem, za to sa tusim plati recyklacny, ale od riadov, nabytku, elektroniky beru v OLO vsetko bez reptania.
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #4 kedy: 18. Január , 2017, 07:01:44 »

ja som tam navozil dve plné dodáfky bordelu,, žiadny problém, ešte som si odtial odniesol pomerne starožitný ventilátor s klapkou, celooceľový aj vrtuľa, našiel som v aute uhorky, tak som im ich dal  :)
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #5 kedy: 18. Január , 2017, 09:02:47 »

inak ! AVION je funkcionalisticky dom na Americkom namesti a ne nejaky drbnuty hypermarket pre vychodnarov  Ja som čert..

... inak to ani väcsina novodobých blavakov ani nevie  Bavím sa skvele

Ked sa ti s tym chce srat, plechove kasne a zezne vypadajuce kokotiny jebni do kovosrotu a zvysok do popelnice.
Bratislavska spalovna to uz zrecikluje  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #6 kedy: 18. Január , 2017, 10:39:49 »

len tak do zberneho dvora ? hentam, kde hovoris som raz chcel nechat pneumatiky, zapytali tusim 4€ za kus ak sa nemylim, tak som ich nechal na hromade pneumatik pri starej Matadorke.

podobny zberny dvor mame v Petrzke, tam som raz chcel nechat staru skrinku, chlapik mi ukazal do kuta, ze hentam je sekera, nech si to najprv rozrubem na dosky  Bacha na vec kamo!

akosi nemam k tymto mestskym podnikom doveru  Bavím sa skvele

inak ! AVION je funkcionalisticky dom na Americkom namesti a ne nejaky drbnuty hypermarket pre vychodnarov  Ja som čert..

si usetril 16e ako spravny vychodnar, nasiel si si fesnu kopu a po nas potopa  ha ha ha

chod s tym pekne do zberneho dvora, nerobia s tym ziadne obstrukcie. keby si mal este jednu skrinku nahodou, tak pre lenivych (co by zapratali cely kontajner jednou skrinkou lebo maju pici ze na dosky to nezabere nic) je tam uz nainstalovany aj velky drvic.
« Posledná zmena: 18. Január , 2017, 11:58:05 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #7 kedy: 18. Január , 2017, 11:32:37 »

ten pocit, ked si niekto nevie odpustit narazky na vychodnarov a pritom sa sam sprava ako obyvatel zemplinskych lazov  Popiskujem si
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #8 kedy: 18. Január , 2017, 13:32:07 »

 mozno mal tazsie detstvo  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. Január , 2017, 13:33:00 od PanTau » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 18. Január , 2017, 16:59:58 »

si usetril 16e ako spravny vychodnar, nasiel si si fesnu kopu a po nas potopa  ha ha ha ...

som sa zamyslel, preco je asi tolko pneumatik v lese, ked v zbernom dvore to chceli zacalovat. ja som siel nakoniec vyslovene k pneuservisu, kde ich mali pred dverami celu kopu, snad pre moje 4ks neskrachovali. ano - mohol som zaplatit 16€ miestnemu mestskemu podniku. vacsina to jebne do lesa.

chytrak v zbernom dvore je plateny za pracu so smetim, mimochodom sa mu na to skladam aj ja, takze nepredpiokladam, ze som leniva panicka len preto, ze som si to na tom dvore nerozrubal sam. vacsina to jebne len tak volne ku kontisom.
« Posledná zmena: 19. Január , 2017, 18:07:05 od rastis » Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #10 kedy: 18. Január , 2017, 18:13:14 »

v celku je zberny dvor v pohode, mna vyrusuje akurát ten nezmyselny formular, ktory obcas vyzaduju aby si vyplnil (udajne koli statistike)  Smútim
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #11 kedy: 18. Január , 2017, 18:28:53 »

som sa zamyslel, preco je asi tolko pneumatik v lese, ked v zbernom dvore to chceli zacalovat. ja som siel nakoniec vyslovene k pneuservisu, kde ich mali pred dverami celu kopu, snad pre moje 4ks neskrachovali. ano - mohol som zaplatit 16€ miestnemu mestskemu podniku. vacsina to jebne do lesa.

Podla mna skor v lese skoncia tie z kopy pred pneuservisom. U tych, kde si zaplatis je pravdepodobnejsie, ze sa tie prostriedky pouziju na nejake druhotne spracovanie. Rozhodnutie zavisi uz od konkretneho cloveka a jeho environmentalneho vedomia/svedomia.
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #12 kedy: 18. Január , 2017, 18:52:03 »

Šak teraz tuto sezonu som menil letne aj zimne a normalne som to nechal v servise, satármičo a ten servis je v biskupicach a robia tam baby a kua tie jedú, za 10 min. Komplet aj s vyväžením a babi doťahuju. Momenťákom!!! Cena do 10 euro, geometria 15 Si píš!!!!!! Odporučam ten servis, je. Kusok pred namestim do dvora
« Posledná zmena: 18. Január , 2017, 18:54:55 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #13 kedy: 18. Január , 2017, 21:15:02 »

Keby ste vedeli co vsetko sa deje na slovensku s odpadom ,tak by ste sa kolkokrat aj vysrali na cele triedenie  Je mi do plaču


Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #14 kedy: 18. Január , 2017, 22:06:32 »

Podla tych 9% ktore Slovensko vytriedi to vyzera, ze sa slovaci na triedenie uz davno vysrali.
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.