Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Apríl , 2024, 10:27:07
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kam patri stary pocitac ?  (Prečítané 5927 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #15 kedy: 19. Január , 2017, 07:55:09 »

triedený odpad je ojeb na ludí, z EU fondov ,,postavili" akože zberné dvory a išli tam z telky kuknút a iba oplotený malý dvorček a prachy v rici, miliony eur, kua takto sa to robí a né do roboty chodiť  :)
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
karmopolis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 95


« Odpoveď #16 kedy: 19. Január , 2017, 09:25:55 »

Vela ludi triedenie odpadu odpisuje s tym,, vsak aj tak to potom vysypu na jednu kopu a nic sa nerecykluje" . Myslim ze sa to prehnane siri stylom jedna pani povedala.  Pre mna je to ale uplne najzakladnejsia ekologicka zrucnost, ktoru moze mysliaci clovek bez vacsej namahy vykonavat. Ked triedis a odvozca to neroztriedi, splnis si svoju ulohu, a je na inych aby spracovali/kontrolovali atd. Hadam na to raz niekto pride. Ak netriedis, je to posrane hned v uvode.

Prakticku skusenost mam ja v Poluse v Bratislave, vsade su fesi separovane kose a potom pride upratovacka, vysype do jedneho vcera spolu a za polusom do jedneho modreho kontajnera.

napriek tomu, triedte odpad, nebudte BURANI! :) Zdravíčko
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #17 kedy: 19. Január , 2017, 09:33:09 »

Šak teraz tuto sezonu som menil letne aj zimne a normalne som to nechal v servise
zadarmo to plati od januara 2016, ak si nejaky servis uctuje nejaky poplatok aj teraz, tak SOIku na nich  Bavím sa skvele

Prakticku skusenost mam ja v Poluse v Bratislave, vsade su fesi separovane kose a potom pride upratovacka, vysype do jedneho vcera spolu a za polusom do jedneho modreho kontajnera.
to mame aj vo firme, pekne fesi kose na separovany zber... pride teta a sup s tym do jedneho vreca, lebo vsak nebude  za minimalku chodit dvakrat  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 19. Január , 2017, 09:35:51 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 19. Január , 2017, 10:00:04 »

treba ist zit do svedska, ti recykluju 99% svojho vyprodukovaneho odpadu a este aj dovazaju z inych krajin na procesovanie za poplatok.. asi to fakt bude v ludoch... jedine co sme my kedy vyvazali boli skodovky za ceskoslovenska a zidov a ciganov za slovenska.. tka hadam ci tam to nebude v tom
Zaznamenané

epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #19 kedy: 19. Január , 2017, 12:09:35 »

Vela ludi triedenie odpadu odpisuje s tym,, vsak aj tak to potom vysypu na jednu kopu a nic sa nerecykluje" . Myslim ze sa to prehnane siri stylom jedna pani povedala.  Pre mna je to ale uplne najzakladnejsia ekologicka zrucnost, ktoru moze mysliaci clovek bez vacsej namahy vykonavat. Ked triedis a odvozca to neroztriedi, splnis si svoju ulohu, a je na inych aby spracovali/kontrolovali atd. Hadam na to raz niekto pride. Ak netriedis, je to posrane hned v uvode.

Prakticku skusenost mam ja v Poluse v Bratislave, vsade su fesi separovane kose a potom pride upratovacka, vysype do jedneho vcera spolu a za polusom do jedneho modreho kontajnera.

napriek tomu, triedte odpad, nebudte BURANI! :) Zdravíčko

+1
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #20 kedy: 19. Január , 2017, 14:39:00 »

napriek tomu, triedte odpad, nebudte BURANI! :) Zdravíčko

... ale sak jane ze niekde ten system musi zacat, len kedy to zacne mat ten spravny ucinok ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 19. Január , 2017, 18:10:29 »

ja som tym cislom 9% aj celkom prekvapeny, ze ako malo... trebars v Petrzke su vsade farebne kontise. byvam za poslednych par rokov na tretej adrese a vsade kde som vyhadzoval smeti sa mi praveze zdalo, ako vsetci separuju, nikdy som si nevsimol, zeby nejak vo velkom bolo nieco kde nepatri ...
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 19. Január , 2017, 23:52:17 »

tesim sa kazdej obcianskej eko problematike.
Kto neseparuje je ignorant a Rasto, Avion je krasny!
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 20. Január , 2017, 10:49:02 »

ktory Avion ?  Ja som čert.. tento ?

AVION
« Posledná zmena: 20. Január , 2017, 12:03:54 od rastis » Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.