Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 17:22:28
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pegasoniq KVAZAR - FUZZ git.pedále  (Prečítané 1657 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« kedy: 02. Marec , 2017, 13:05:31 »

Ahojte priatelia, nedavno som stretol cloveka, ktory vyraba slusne pedale a rad by som mu vytvoril temu o jeho pedaloch (kedze nehovori slovensky). Venuje sa vyrobe FUZZ pedalov, selekcii tranzistorov prave do tychto typov skreslovacov.

Mam od neho pozicany jeden jeho KVAZ4R FUZZ a celkom na bavi. Ma vela moznosti nastavenia - co chvalim. Daju sa spravit aj pekne zvuky, aj riadne prasariny. Ukazky budu casom, pripadne ak by sa na to niekto vrhol, je to vitane :)

Coskoro dokonci 12 KvAZAR FUZZ pedalov, ktore budu na predaj. Trandaky budu pouzite stare ruske germania ala AC128. Na kazdy pedal bude rok zaruka. Ak by mal nieco zaujem o viac informacii, kludne kontaktujte mna, pripadne Gerta osobne. Nejake fotky vnutra a info aj tu: www.facebook.com/pegasoniq/


The plan is to create 12 pedals germanium on these. Tthe pedal will bear the name "KvAZAR" - the "v" emphasizing the 5th model in the series. the "all silicon" kvazar's might be called "KVAsAR", or as a last hope, unless we find an substitute for "AC128".

At the moment we are layouting the final circuitboard and work on the top layer graphic design (sticker), i hope that it will be possible to finish a batch of 12 pieces until the end of march. I managed to find decent amounts of russian germanium transistors that sound quite close to the old AC128, but either way the new pedal will bear the name "Kvazar V", to have a clear distinction to KVAZ4R "limited edition".


* kvazar.jpg (83.76 KB, 689x960 - prehliadnuté 316 krát.)
« Posledná zmena: 13. Apríl , 2017, 19:04:26 od Majo Fero » Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #1 kedy: 02. Marec , 2017, 13:11:03 »

Pripadne kto by mal zaujem o vyskusanie pedalu, tak ho mam k dispozicii v TN v hudobinach.  Na zdravie!
Zaznamenané
lumpisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 462



« Odpoveď #2 kedy: 02. Marec , 2017, 15:07:19 »

Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #3 kedy: 02. Marec , 2017, 17:36:15 »

vyzerá to cool ,   
velmi chválim výber súčiastok
+ robiť fuzz s  tým charakterom chrčajúcim ala kapely The Black Keys   Na zdravie!

tiež som zvažoval si spraviť napr big muff čisto z oldshoolových súčiastok a  porovnať to  s modernou :)
len chce to čas peniaze  a chuť :)
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.