Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 15:46:07
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fender N3 zapojenie s Fender 5 way super switch ako nato je to možné  (Prečítané 7567 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Starforce
okukávač

Príspevkov: 3


« kedy: 15. Marec , 2017, 19:11:50 »

Zdravím potreboval by som pomoc zo zapojením snímačov Fender N3 prerábam si jednú staršiu gitaru a chcel som aby mala črevá Fender Delux mám všetky komponenty originál len ten polohový prepínač nie je ako na schéme a ani sa nedá nikde kúpiť originál no známy čo mi to má zapojiť si nevie dať rady zo zapojením tak to teraz viazne a nevieme čo ďalej. Mohol by som použiť nejakú inú schému lebo jednu som našiel no neviem či b to bolo správne nakoľko chcem aby ten S1 spínač aj fungoval ako má prosím až mi viete nejako poradiť budem Vám veľmi vďačný  Pomoooc!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 15. Marec , 2017, 21:05:41 »

daj schcemu zapojenia, co chcete robit.
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #2 kedy: 15. Marec , 2017, 23:19:53 »

Mám doma komplet črevá z amerického deluxu a popájkoval som nejednu gitaru a poviem ti rovno, že by som sa do toho nepúšťal. To zapojenie je tak zložité, že by si na to dve hodiny kukal jak pero z gauča a furt by to nebolo jasné. Chcel som si vymeniť snímače v deluxke a keď som to videl, tak som to radšej celé vybral a zrobil celú elektriku nanovo :-D.
To ani nehovorím že všetka námaha bude nazmar, lebo tie ostatné polohy sú aj tak nepoužiteľné.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Starforce
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #3 kedy: 16. Marec , 2017, 10:15:29 »

daj schcemu zapojenia, co chcete robit.

Skúsim vďaka za odpoveď
Zaznamenané
Starforce
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #4 kedy: 16. Marec , 2017, 10:17:50 »

Mám doma komplet črevá z amerického deluxu a popájkoval som nejednu gitaru a poviem ti rovno, že by som sa do toho nepúšťal. To zapojenie je tak zložité, že by si na to dve hodiny kukal jak pero z gauča a furt by to nebolo jasné. Chcel som si vymeniť snímače v deluxke a keď som to videl, tak som to radšej celé vybral a zrobil celú elektriku nanovo :-D.
To ani nehovorím že všetka námaha bude nazmar, lebo tie ostatné polohy sú aj tak nepoužiteľné.

Vďaka za radu až to nepôjde podľa jednej schémy čo som našiel na nete tak určiťe to spravím tak že to nechám no pekne ďakujem za odpoveď a radu
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #5 kedy: 16. Marec , 2017, 13:04:12 »

Ešte raz som si prečítal tvoj príspevok a všimol som si že nemáš ten prepínač polôh, čo by tam mal byť. Nie som istý, ale mám pociť, že bez toho mega-switchu ti to nebude fungovať tak ako má. Je na ňom povešané celkom dosť kabeláže a asi dva kondíky pokiaľ si dobre pamätám. S normálnym 5-poloháčom to neuhráš.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #6 kedy: 16. Marec , 2017, 13:10:21 »

Na eBayi som ho našiel od firmy OAK za necelých 18libier a myslím, že som ho videl aj v Thomanne.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.