Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 10:49:05
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jolana D bass  (Prečítané 7379 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Angelo
okukávač

Príspevkov: 3


« kedy: 28. Jún , 2017, 15:33:15 »

Ahojte :D viem že neni bazar ale hľadám jolanu D bass aj v hodne zlom stave, nehrateľnu skratka je mi jedno v akom stave. Strasne sa mi ta basa paci tak ak ju doma mate nevyuzitu popripade o niekom viete velmi by ste mi pomohli. Diky :D
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 28. Jún , 2017, 17:25:13 »

vela stastia. bolo ich vyrobenych pravdepodobne len dost malo. ja som ju pred rokmi mal, kupil za par supov, pohral sa a za par supov zase predal. nastroj konkurencie schopny hocijakym inym nastrojom, nemalo to ziadne zname jolanacke maniere. dnes sa za to pytaju palky, skoda ze som ju kedysi predal, urcite som si za to kupil nejaku blbost  Neviem

myslim, ze rychlejsie a mozno aj lacnejsie kupis nejaky cinsky fake origos Rikacku a mozno to ani nebude uplne blby nastroj  Popiskujem si
Zaznamenané
Angelo
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #2 kedy: 28. Jún , 2017, 17:35:31 »

Taze ako som si myslel :-/ Od jolany som skusal viac basgitar ale tento D bass je nezabudnutelny. Mam doma este jolanu alexis a pod vekom znicenim lakom som nasiel fakt krasny nastroj. Pozeral som si tie kopie rickov na aliexpress ale predpokladam ze dovoz gitary za 300 eur by ma vyslo dalsich 300 dan a clo plus okamzita vymena snimacov cca 250 eur. Dat vyse 700 eur za fake a modlit sa aby nebol z drevotriesky som moc nechcel.
Ale velmi dakujem za pomoc. Mozno na tuto basu natrafim ked to budem najmenej cakat :D
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 28. Jún , 2017, 17:45:38 »

z drevotriesok alebo preglejok sa robilo naposledy na prelome 80/90 a snimace aj na nalacnejsich sunkach hraju. nejakou potrebou vymeny by som sa fakt nezapodieval, navyse tie jolanacke tiez neboli ziadna slava, skorej taky mierny podpriemer.

ako je to s clami netusim...  Neviem
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #4 kedy: 28. Jún , 2017, 17:52:02 »

cca pred pol rokom som vedel o jednom D bass na predaj ... neviem ci sa predal, ale viem ze bol dost drahy ... mozem skusit zistit
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #5 kedy: 03. Júl , 2017, 08:11:00 »

Ak by niekto potreboval ,mam s D basky jeden snimac  Bavím sa skvele
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #6 kedy: 04. Júl , 2017, 07:38:09 »

Jedna je teraz v Cechach za 450 eur  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branči
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #7 kedy: 15. Júl , 2017, 23:38:31 »

Ja mám doma v pivnici Basso IV ale v hroznom stave. Rozmýšľam či to predať alebo si to nechať.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 16. Júl , 2017, 09:49:43 »

daj to do co najautentickejsieho stavu a cakaj. o 10 rokov si za to kupis mozno auto  :)
Zaznamenané
Angelo
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #9 kedy: 29. Júl , 2017, 16:00:08 »

Takže vďaka tomuto príspevku som sa k Dbass dostal a dal ju dokopy. Stačilo ju prepražcovať. Planujem dať snimače bartolini ale zatiaľ mam pri kobylke singel od sollera a pri krku činsku kopiu. Neviem či som sa nahodne dostal k vydarenemu kusu ale hra sa na nej prijemne a už bez zapojenia hra dosť nahlas takže drevo je kvalitne.


* 20170727_200415.jpg (1945.31 KB, 3264x2448 - prehliadnuté 1011 krát.)
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #10 kedy: 03. August , 2017, 07:03:24 »

Piekna heligonka   Bavím sa skvele

V GM ku sa daju kupit aj take gombiky na potaky ,ktore su velice podobne originalu, samozrejme bez popisu.
https://www.gme.sk/p-s8861

Snimace by som si tam praskol original, ake sa davaju na rikace, nech je aspon nieco na tej base poradne.

Ten kobylkovy snimac je v originale pripojeny cez kondik, cize je bez basov.
Novsie modeli tam maju na potaku vypinac ktorym sa to da vyradit.

« Posledná zmena: 03. August , 2017, 07:04:55 od brdo prvy » Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.