Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 13:24:34
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SBS ELECTROSONIC  (Prečítané 60659 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubo
okukávač

Príspevkov: 0


« Odpoveď #30 kedy: 08. Jún , 2004, 21:18:55 »

rastis: single brumia stale to je pravda.. ale na jedno nezabudni single EMG nikdy nebrumia :-)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #31 kedy: 08. Jún , 2004, 21:46:17 »

Kubo - pisal som o klasickych jednocievkovych singloch, nie o kadejakych aktivnych potvorach :)
Zaznamenané
kubo
okukávač

Príspevkov: 0


« Odpoveď #32 kedy: 09. Jún , 2004, 10:58:34 »

rastis: nooo sak dobre necerti sa hned :-) ja len tak na okraj pre info :-)
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #33 kedy: 09. Jún , 2004, 12:04:34 »

aj tak su klasicke single najlepsie. maju svoje dve muchy ale su..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kubo
okukávač

Príspevkov: 0


« Odpoveď #34 kedy: 09. Jún , 2004, 18:29:24 »

roberto: hej mas pravdu ze klasicke single su najlepsie... krasne zvonive zvuky a tak ja viem :-) ale ja som HB man :-) takze pre mna EMG rulezzz... ale na nich nemam takze asi pojdem do SBS aktiv... zevraj navinu aj nieco ako EMG len neviem cenu som im dnes pisal tak cakam na odpoved
Zaznamenané
kubo
okukávač

Príspevkov: 0


« Odpoveď #35 kedy: 09. Jún , 2004, 18:35:17 »

joooj ta ja som slepy..... som mal rozlisenie 800x600 a mi nezobrazilo tie veci dole cennik atd... az ked som dal na 1024x768 Smútim
Zaznamenané
kubo
okukávač

Príspevkov: 0


« Odpoveď #36 kedy: 11. Júl , 2004, 10:17:07 »

taak a uz ho mam doma kopia EMG81. hra to brutaaaaalne
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #37 kedy: 11. Júl , 2004, 15:21:07 »

Kubo - nevahaj a poskytni ukazky... ja tu cely zivot vsetkych vyzyvam k ukazkam, zatial nikto nic, tak aspon ty :)
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #38 kedy: 16. Júl , 2004, 12:06:39 »

Veru, pravda Rastis stale vyzyva, ale sam nic neprispeje(teda aspon som nic nenasiel, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem)
Zaznamenané

Keep rockin´
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #39 kedy: 16. Júl , 2004, 14:28:13 »

Rad prispejem, len cim, coho ukazka by Ta zaujimala ?
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #40 kedy: 16. Júl , 2004, 16:53:49 »

Hmmmm, co ja viem, mna potesi vsetko:D, kazda drobnost:D, ja by som tiez prispel, len neviem ako sa to nahrava ci normalne zapojit gitara-efekt-PC, alebo gitara-efekt-kombo-PC ozaj neviem lebo ked zapojim gitara-efekt-PC tak zkresleny zvuk Jackhammera je taky divny, taky sustavy, nie ako z komba tak ja neviem.
Zaznamenané

Keep rockin´
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #41 kedy: 17. Júl , 2004, 15:25:43 »

OK - ukazka snimacov. Gitara stratocaster, mahagon, krk javor. Pri krku a v strede singel Fender s keramickym magnetom, pri tremole humbucker velkosti singlu DiMarzio FastTrack II. V ukazke cisteho zvuku ide postupne humbucker zapojeny seriovo/ humbucker zapojeny paralelne/ jedna cievka z humbuckeru/ medzipoloha so strednym singlom/ stredny singel/ medzipoloha stredny-krkovy a nakoniec krkovy singel zvlast. http://vegas.host.sk/clean_rev.mp3 V ukazke skresleneho zvuku ide humbucker/ medzipoloha/ stredny singel/ medzipoloha a nakoniec krkovy singel. http://vegas.host.sk/lead1_rev.mp3 Lampovy preamp, lampovy koncak, bedna 2x12" Celestion, mikrofon a rovno do karty, v kopme stipka reverbu.
Zaznamenané
kubo
okukávač

Príspevkov: 0


« Odpoveď #42 kedy: 18. Júl , 2004, 11:50:44 »

ok tak ja tiez niecim prispejem ale kvalita nebude bohvieaka lebo to bude nahravane cez Zoom707 a SB Live
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #43 kedy: 19. Júl , 2004, 09:38:29 »

nahral som gitaru silhouette special naprv na cistom kanali a potom skreslenom. Cisty zvuk ide Hum pri krku/medzipoloha hum+stred/singel (to je ten co chces vyskusat rastis)/medzipoloha stred+hum kobyla/hum kobylka. Bez efektov http://www.geocities.com/robertsolcansky/clean.mp3
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #44 kedy: 19. Júl , 2004, 09:39:42 »

skreslena rytmika je len hum pri kobyle, chcel som este nahrat nejake solicko ale ozvalo sa mi zranenie z vojny (artritida, eh) tak som rad ze to islo aspon takto. http://www.geocities.com/robertsolcansky/skresleny_rytmika.mp3
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.