Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 13:55:30
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SBS ELECTROSONIC  (Prečítané 60774 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #45 kedy: 19. Júl , 2004, 11:45:43 »

Rastis, pekne ti zneje gitarka v spojení s aparátom. Musím pochváliť. :) Aj tebe Roberto, ty si to nahrával cez tú svoju kópiu Soldana?
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #46 kedy: 19. Júl , 2004, 12:40:55 »

hej, snazil som sa pozicat si SB live ale nikto nemal cas/resp bol nezastihnutelny a tak som to nahral cez zvukovku na doske. co je na figu, tak geocities maju nejaky denny limit takze uz sa tam nedostanem ani ja.. he
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #47 kedy: 20. Júl , 2004, 00:04:45 »

Pitu - len chval po tych ovaciach, co sme Vam vcera pripravili :)
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #48 kedy: 28. Júl , 2004, 21:15:29 »

Hosi, dnes som poslal SH4 na previnutie a ku kobylke som dal snimac SBS DL458 - hoci to vlastne nieje uplne on lebo je trochu silnejsi - hra to uplne bestialne! superdistortion ako svina. zajtra bude hadam solova ukazka
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #49 kedy: 28. Júl , 2004, 22:00:46 »

Tesim sa na ukazku. Pekne to rozfofruj.
Zaznamenané

Keep rockin´
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #50 kedy: 01. December , 2004, 17:07:15 »

Na tu ukazku uz poriadne dlho cakame:p::p::p:
Zaznamenané

Keep rockin´
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #51 kedy: 02. December , 2004, 02:07:00 »

Roberto, už dávno čakám aj na toho Malmsteena, o ktorom si tvrdil pred pár mesiacmi, že ho sem dáš na druhý deň. :)
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #52 kedy: 04. December , 2004, 22:32:57 »

drahy Pitu, medzi tym mi dva krat odisiel disk. Teraz mam dost inych starosti, ale ked bude poriadny box, tak zoberiem notebook a pojdem to nahrat do skusobne original live.. ako predsavzatie to znie dobre, nie?
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #53 kedy: 05. December , 2004, 03:16:50 »

Drahý Roberto, znie to dobre. :)
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #54 kedy: 05. December , 2004, 11:26:39 »

Budem sa snazit, aby to aj vyslo..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #55 kedy: 25. December , 2004, 02:06:39 »

Stale sa na tom pracuje.. ale box uz mam ;-)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #56 kedy: 27. December , 2004, 01:49:41 »

Teším sa konečne na nahrávku. :)
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #57 kedy: 03. Marec , 2005, 15:55:01 »

Rozmýšžam o kúpe nových snímačov od SBS. Tak som písal Šlapákovi a ten mi odporučil ako kolajničkový singel G1SHW 40. Má to tu niekto? Lebo som staromódy a novým veciam sa bránim :))
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #58 kedy: 03. Marec , 2005, 19:33:35 »

ja ho mam.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Hosť
« Odpoveď #59 kedy: 03. Marec , 2005, 20:33:25 »

No výborne. Môžeš ho trocha zhodnotiť? Výhody a nevýhody oproti klasickému singlu
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 22 otázok.