Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 14:18:44
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: jet city jca 50h a reprobox  (Prečítané 1606 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Dvaputin
nováčik
*
Príspevkov: 9


« kedy: 20. August , 2017, 18:56:24 »

caute....mam dve otazky..za prve sa chcem spytat ci tu uz niekto ma skusenost s hlavou jet city jca 50h..vase dojmy...chcel by som to na metal..tak primarne co si myslite o zkreslenom kanale...a druha je ci neodjebem reprak...mam orange ppc112 (teda jeden 12 palcovy celestion vintage 30, 60w rms, 16 ohmov)...hlava ma 50 wattov A/B a aj vystup na 16 ohm...pytam sa nato pretoze mi viacej ludi, aj z hudobnych obchodov povedalo, ze aj ked kazda lampa hra inak hlasno atd, vo vseobecnosti by mi odporucali pri lampovych zosilnovacoch dodrziavat "pravidlo" 50watt hlava= aspon 100 watt reprak...je ale viacej komb dokonca aj high gain, kde je 50 watt a ma 60 watt repro...napr messa to tak ma...viem, ze u niektorych reproduktorov je lepsie ked maju rezervu a u inych je zasa najlepsi zvuk ked ste co najblizsie k spicke...preto sa pytam konkretne na vintage 30...primarne by som to chcel len do skusobne kde verim, ze neprejdem s master volume za polovicu (aj ked...)...chcel by som teda hlavne vediet aku velku asi rezervu by som pri tomto repraku mal mat...napisal som to obsirne a trochu jak koko*t tak sorry...dik za odpovede...
Zaznamenané
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #1 kedy: 20. August , 2017, 20:11:34 »

Podla mna to bude ok a mal som ten amp ktomu 4x12 V30 neviem ako metal ja som natom hraval od blues po hard rock heavy metal. S gainom som nesiel cez polovicu fajny aparat :-) taky marshall na steroidoch  ha ha ha
Zaznamenané
Dvaputin
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #2 kedy: 20. August , 2017, 20:25:00 »

dik za odpoved..mno ja mam len jedno repro...podla mna by to mal vydrzat ale radsej sa pytam ci niekto nevie na sto percent, lebo predsalen ten reprak stoji 130 eciek...chcem vediet ci to bude ok lebo sa mi ho moc nechce predavat, aby som si kupil iny kedze by som bol stratovy a nato aby som si dokupil druhy 16 ohm, aby som mal 120w/8ohm bohuzial momentalne nemam..tak bud si ho necham alebo budem musiet predat...to je cela dilema...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 20. August , 2017, 22:23:20 »

kludne tak hraj a expertov s pravidlami si nevsimaj. je jasne, ze ked budes do toho repraku hrat nonstop s volume naplno, je len malo pravdepodobne, ze to dlhodobo prezije. chystas sa takto na ten aparat hrat ?

ina vec je, ako to bude hrat a ako by to hralo na box s viacerymi reprakmi (asi lepsie). ale mas jeden reprak, tak hraj tak.

ci budes statovy ma zmysel uvazovat, ak si kseftar alebo profik, co sa tym zivi. ak to mas ako konicka na zabavu, tak je to konicek, do ktoreho sa vrazaju prachy. ak to mas nazyvat stratou, mas blbeho konicka.
Zaznamenané
Dvaputin
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #4 kedy: 20. August , 2017, 22:54:13 »

neplanujem nato hrat naplno..cez viac tepro to jasne znie lepsie ale nejsu prachy...kazdopadne dik za odpoved...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.109 sekund, 22 otázok.