Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 09:46:57
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: reproduktory do bedne Vermona L9062  (Prečítané 11506 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #15 kedy: 13. September , 2017, 17:26:35 »

No treba si ujasniť, čo vlastne chceš, na čo hráš, to nepíšeš, mozes byť bubeník, ktorý zakladá kapelu ha ha ha takže to rozpíš o co jede, nech nekupiš nejaký blud
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 13. September , 2017, 18:17:24 »

Za starych casov sa to robilo skor s dvojnasobkom, kedze akoze 100w hlavy dali aj 180w. Cize bezne 50w hlava - jedna bedna, 100ka fullstack. Dnesne ampy hraju z viacerych dovodov "tichsie", tak Ti v klude staci aj rovnaka / o nieco vyssia wattaz.
Každý dobrý amp pri prevalení dáva viac ako dvojnásobok menovitého výkonu. Platí to aj dnes. Jedine, že by Mastrom (ktorý kedysi nebol) bol výkon tak umravnený, aby slabšiu bedňu neodkúril. Len nevidím dôvod kúpiť silnejší (a asi aj drahší) zosík a krotiť - znižovať jeho výkon ubratým mastrom.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #17 kedy: 13. September , 2017, 18:51:07 »

Len nevidím dôvod kúpiť silnejší (a asi aj drahší) zosík a krotiť - znižovať jeho výkon ubratým mastrom.

Tak zas dnesne moderne higain ampy az tak s tym mastrom nekreslia, celkovo vytoceny/prebudeny koncak ma u nich mensi vplyv na zvuk (obcas to ani nie je zelane) ako u stariniek. Cize z nich dostanes vcelku "realny" zvuk aj pri pomerne nizkych hlasitostiach. Aj zo 100ky doma v panelaku. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #18 kedy: 13. September , 2017, 19:00:17 »

Záleží od hráča, ja sa potrebujem vybombovať, nech to duní a to hrám v garke, aj basa duní, aj bicie dunia  :) niekto chce hrať tichšie, neduniči, takže chalanisko nech sa odrazí aj od toho čo chce hrat a nenapísal na čo hrá, gitka ? Jazz ? Metal ? Husle ?
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 23 otázok.