Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 16:41:30
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Crespiho lavacke lutny  (Prečítané 14805 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #45 kedy: 04. December , 2023, 11:44:20 »

Len taky drobny detail, ja som lavak a u nas je ponuka gitar asi stotinova oproti pravackym gitaram, coz je chvalabohu, ze zialbohu niekedy.  Bavím sa skvele Ked si kuknem ponuku pravackych modelov, az sa mi zatoci hlava. Rovnako si ani neviem v kamennom obchode chytit hocjaku (rozumej ziadnu) gitaru do ruky.

Toto je prvy a jediny dostupny model double bound tele mimo starych japoncov a vyssich fendrov, takze pre mna krasna vec do stojana. Jasne ze player tele je lepsi nastroj, aj do HW, to sa ani nebavim.

Ten fusion T mam z druhej ruky za drobny peniaz, bol som zvedavy na ocelove prazce a vyssi HB model.

Na nas lavakov mysli Thomann celkom dobre.  Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #46 kedy: 05. December , 2023, 08:53:10 »

... No osobne som zastancom radsej jedno poriadne jak tri casom neporiadne. Hlavne si treba uvedomit zodpovednost tych nastrojov, ta cena sa niekde musi prejavit - napr. uplne shit-na elektronika, kde ozaj na velkom stagei by som nechcel riesit....

to je jasne, mas nejaky hlavny nastroj (nastroje) a tieto HB su len taka chutovecka pre vela radosti za "ziadne" peniaze. a pravdupovediac, dnesnym zaciatocnikom v tomto smere moze nasa Jolana-generacia len zavidiet (aj ked na to caro, co to malo, nedam dopustit a to mi mozu dnesni mladi tiez len zavidiet :) )

dalsia vec - ja trebars na podium uz asi nevyleziem, takze shitna elektronika ma ozaj pri HB trapit nemusi :)
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #47 kedy: 06. December , 2023, 08:54:33 »

No osobne som zastancom radsej jedno poriadne jak tri casom neporiadne.

Toto inac suhlas. Ked ale kuknes moj arzenal, mam dve dobre gitary tvoriace pevny nepredajny zaklad a toto su take doplnky v rotacii.

Ta Fusion T uplne v pohode a bez obav na koncert, HW to ma dobry, komplet korejsky, nulak tusq, zamykacie mechaniky, tam sa uprimne nema co posrat, maximalne tak prasknut struna. Na tej lacnej tele budem urcite menit potaky a nulak, ale tiez by som sa toho nebal a su to moje preferencne veci, lebo tie centove potaky na mna posobia odpudivo.

Maju uz druzbu s EMG a myslim, ze casom pojdu aj dalej. Nove straty budu mat Babicz kobyly, postupne zvysuju svoje top modely na mid tier a skusaju, co trh unesie. Neprekvapilo by ma, ak by mali jedneho dna model za 1000 eur.

 
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 22 otázok.