Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Jún , 2019, 15:59:27
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Crespiho lavacke lutny  (Prečítané 5356 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4411

PATRÍM DO PIVNICE!

« Odpoveď #15 kedy: 03. Január , 2018, 13:29:00 »

Mne sa inac witchhaty pacia, aj na deluxe telatach.

Aj mne, to aj preto ze mam strasne rad eru, kedy sa davali, tak som si na ne zvykol. :)

Ale vacsina ludi nezdiela nase sympatie voci witchhatom.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
crespi
pravidelný návštevník
Príspevkov: 522

« Odpoveď #16 kedy: 16. Marec , 2018, 09:20:09 »

Vcera mi z UK prisiel klon Gibsonu Professional od znacky Revelation.

Je to viac-menej verna kopia predlohy, len to nema low impedance snimace, ale snimace s odporom 15 K. Tento odpor sa da stvrtym potakom upravovat od 5 do 15 K. Ma to phase in/out switch, rozopinanie jednotlivych cievok a tzv. smooth potak, co nie je klasicky tone potak, ale robi gitaru viac vintage, je taka drevenejsia/akustickejsia. Ma to mrte zvukovych moznosti, mam co skusat  Nechajte ma vydýchať

Tovarensky posobi inac velmi dobre spracovana, ak by chcel niekto vyskusat znacku Revelation. Prazce fajn, drevo vibruje, ladicky grovery, potaky nepraskaju. V ramci nizsej strednej triedy nie je o com.

* WP_20180316_06_55_34_Pro.jpg (500.14 KB, 920x1632 - prehliadnuté 252 krát.)

* Capture.JPG (411.14 KB, 1906x747 - prehliadnuté 229 krát.)
« Posledná zmena: 16. Marec , 2018, 12:31:00 od crespi » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
Príspevkov: 2128

« Odpoveď #17 kedy: 16. Marec , 2018, 11:36:21 »

to je docela ulet, klonovat takyto nie prilis popularny model, navyse do lavackej verzie :)

ale gratulujem !
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník

« Odpoveď #18 kedy: 16. Marec , 2018, 12:29:25 »

to je docela ulet, klonovat takyto nie prilis popularny model, navyse do lavackej verzie :)

ale gratulujem !

Dik.

Tak ono ten model mal smolu, ze prisiel v nevhodny cas a ze sa neuchytil. Ako aj x inych modelov od roznych vyrobcov.

V ramci silnej konkurencie sa niektori vyrobcovia snazia odlisovat, nic ine im neostava, a ludia ako ja mozu z toho profitovat.  :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*

PATRÍM DO PIVNICE!

« Odpoveď #19 kedy: 16. Marec , 2018, 15:31:44 »

to je docela ulet, klonovat takyto nie prilis popularny model

Gibson spravil nedavno tiez reediciu LP Recordingu. http://www.gibson.com/Products/Electric-Guitars/Les-Paul/Gibson-USA/Les-Paul-Recording.aspx

Ta Norlin era celkovo sa stava nejako celkom oblubenou v poslednom case. Poskytuje totiz celkom slusne moznosti, ako spestrit produkciu aj ked nie zrovna oblubenymi modelmi, pozri ako to pekne na stranke Gibson obkecali. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
crespi
pravidelný návštevník

« Odpoveď #20 kedy: 16. Marec , 2018, 15:38:15 »

Gibson spravil nedavno tiez reediciu LP Recordingu. http://www.gibson.com/Products/Electric-Guitars/Les-Paul/Gibson-USA/Les-Paul-Recording.aspx

Ta Norlin era celkovo sa stava nejako celkom oblubenou v poslednom case. Poskytuje totiz celkom slusne moznosti, ako spestrit produkciu aj ked nie zrovna oblubenymi modelmi, pozri ako to pekne na stranke Gibson obkecali. :)

A pomaly idu aj cenovo zberatelsky nahor, kedze sa daju este ulapit za slusne susne
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*

PATRÍM DO PIVNICE!

« Odpoveď #21 kedy: 16. Marec , 2018, 15:40:05 »

To ano, velmi dobre si pamatam co stali tak pred 13-14 rokmi. To boli casy, ked sa dal kupit 73 Custom vo fajn stave za 1600 dolarov. :)
« Posledná zmena: 16. Marec , 2018, 15:40:33 od proghopik » Zaznamenané

crespi
pravidelný návštevník

« Odpoveď #22 kedy: 25. Marec , 2019, 08:06:42 »

Revelationka posla a reku, ze sa mi dlhsie cnelo po Tele.

Domov prislo starsie mexico, este s alnicami, a zvukom som milo prekvapeny.

Fotka najsvatejsej lavorukej triady.  Na zdravie!

IMG-20190324-195248" border="0
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3159

« Odpoveď #23 kedy: 25. Marec , 2019, 14:28:43 »

Ako kupujes gitary? Len tak objednas z eshopu/bazara a dufas? Alebo osobne vyskusas? Ja som tiez lavak a je to tazke najst nieco kvalitne.
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník

« Odpoveď #24 kedy: 25. Marec , 2019, 15:42:11 »

Ako kupujes gitary? Len tak objednas z eshopu/bazara a dufas? Alebo osobne vyskusas? Ja som tiez lavak a je to tazke najst nieco kvalitne.

Ako kedy.

Ja viem po anglicky aj nemecky, tak nemam problem hladat aj mimo Slovenska. Gibsona som napr. kupil na blind od konkretneho cloveka z UK a dufal, ze bude hrat dobre. Tam ale bol predsalen predpoklad, ze to nebude hluche poleno. Aj Revelation bol na blind z UK, precital som si recenzie, popocuval ukazky a kupil. Tie dve Fendre boli napr. v ramci CS a tie som pred kupou aj osobne skusal a az potom kupil. Viacmenej je toto rotovanie pre mna len take hobby. Raz do roka jednu gitaru predam, namiesto nej kupim zase inu a pohrajkam sa. Uvidime, ci to Tele prezije rok.  Bavím sa skvele

Ved si sprav vylet do Kosic a mas tam sikovne SG za dobry peniaz. Aj postou sa da poriesit.  Na zdravie!

Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  

Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.499 sekund, 22 otázok.