Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 19:02:49
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Line6 POD X3 Live  (Prečítané 8136 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
94maros
nováčik
*
Príspevkov: 6


« kedy: 19. Október , 2017, 20:17:43 »

Zdravím gitaristi. Chcem sa opýtať, či je možné používať Line6 POD X3 Live ako Rig Kontrol pre ovládanie Guitar Rigu - na prepínanie presetov alebo ovládanie efektov. Skúšam to už dlhšie a nie a nie sa pohnúť, ani cez USB kábel, ani cez USB- MIDI prevodník, vôbec na nič ten Guitar Rig nereaguje.
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 20. Október , 2017, 07:28:10 »

Zdravím gitaristi. Chcem sa opýtať, či je možné používať Line6 POD X3 Live ako Rig Kontrol pre ovládanie Guitar Rigu - na prepínanie presetov alebo ovládanie efektov. Skúšam to už dlhšie a nie a nie sa pohnúť, ani cez USB kábel, ani cez USB- MIDI prevodník, vôbec na nič ten Guitar Rig nereaguje.

čo tak mrknúť manuál, či je o takejto implementácii nejaká zmienka ? (asi najrýchlejšie riešenie)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #2 kedy: 20. Október , 2017, 07:56:07 »

Urcite to funguje, kedysi som tak pouzival Pod X3 fazulu - po pripojeni cez USB sa hlasi aj ako MIDI zariadenie a posiela CC prikazy z 'potenciometrov'. Ci to posiela aj PC prikazy na zmenu presetov si nepamatam.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 20. Október , 2017, 11:03:21 »

neodpoviem uplne presne na otazku, ale svojho casu este pri verzii GR3 som sa dost hral s externym pedalom od Behringeru a ta ovladatelnost nebola uplne idealna. to co napriklad fungovalo v standalone rezime, tak vobec nefungovalo pod hostom a podla vsetkeho to nebolo v hostitelskej aplikacii, lebo vsetko ine v nej fungovalo dokonale... a ani v standalone rezime nefungovalo uplne idealne vsetko ... pamatam si, ze som sa pokusal to plnohodnotne rozbehat dost dlho a nikdy sa mi to nepodarilo, nepomohol ani internet. vtedy som nadobudol pocit, ze NI vyslovene chce, aby sa to ovladalo ich kontrolerom  Neviem

ak vobec GR na nic nereaguje, tak je otazka, ci je vsetko dobre ponastavovane na oboch stranach. je ta vec od Line6 v pocitci viditelna medzi devices ?
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.